Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siema, mam problem z wrzuceniem dodatków (facepaków, logopacków itp) Wrzucałem według instrukcji Moje dokumenty/Sports_Interactive/Football_Manager_2016 tutaj do folderu głownego, wrzucałem też do folderów Editor data, a później do Graphics. Odświeżałem skórkę, robiłem jak trzeba ale dalej nic. Może ktoś napisac krok po kroku jak mam to zrobić?

Ogólnie możesz dodatki trzymać w którym katalogu chcesz. Utwórz sobie katalog, gdzie będziesz je sobie trzymał, a potem w Steamie podaj do niego ścieżkę.

Niżej instrukcja:

 

- First of all create the folder in the location you want it to be
- Go into Steam and right-click on the game.
- Select 'Properties'
- Click 'Set Launch Options...'
- Copy the following into the dialogue box: --user_data_location="path"
- In the "path" section, enter the exact path where you created your folder.
The next time you launch the game, your Sports Interactive files will be saved to this folder.

 

Udało mi sie wrzucić oryginalne loga i trofea, ale facepaki i kitspaki dalej nie działają...

Odnośnik do komentarza

 

 

Hej, jako rutyniarzy tej gry chciałbym się spytać czy gdy stworzyłem nową karierę to mogę jakoś przenieść do niej z poprzedniej ponieważ małe zmiany w edytorze zrobiłem a nie chce mi się od nowa ?

jakie zmiany masz na myśli ? jeśli jest to coś innego niż zmiana nazw zespołów/lig to musisz zacząć od nowa. ew. skorzystać z FMRTE(edytor czasu rzeczywistego)

 

A FMRTE jest do tej wersji? Chyba nie.

Jak masz odpaloną jedną karierę, później wprowadzałeś zmiany, to musisz zacząć od nowa.

 

jest.
Odnośnik do komentarza

Tak jak myślałem pliki byłe zepsute, ściągnięcie nowy wystarczyło :P Mam juz wszystko oprócz ciekawej skórki, bo musze przyznać, że podstawowa jest bardzo nieczytelna. Może mamcie jakieś ciekawe, sprawdzone i co najważniejsze wygodnie w użyciu skórki?

Ja mam FMTGW Official Skin, jako że lubię tylko ciemne skórki do FMa -> http://www.fmscout.com/a-fmtgw-fm16-skin.html

Odnośnik do komentarza

dostałem ofertę poprowadzenia reprezentacji, w FM 15 po przyjęciu oferty wyjebali mnie z klubu(wtedy też negocjowałem kontrakt)

 

tutaj mam przyjmij/odrzuć, też wyrzucają z klubów/awanturują się o równoczesne prowadzenie repry i klubu ?

Może zapisz przed dokonaniem decyzji i później zobacz czy Cię wyrzucą czy nie, to chyba lepszy pomysł na tym forum, gdzie więcej osób pyta niż coś wie :D

Odnośnik do komentarza

FM16 jako tak odpalony. Skorzystałem z tego nowego aspektu- stworzyłem sobie swój zespół. Zacząłem w III lidze (Scottish League One) zamiast Dunfermline Athletic F.C. powstał zespół Glasgow United :D Będzie rywalizacja z dwoma innym ekipami z tegoż miasta.

Na razie, co prawda zagrałem kilka spotkań w innych ligach, ale zauważyłem, iż przy strzeleniu jednego, dwóch goli trzeba od razu pogrzebać w taktyce- zmieniam styl i mentalność. Bez tego napastnicy rywala wchodzi, jak w masło. IMO w ogóle cała gra obronna jakoś dziwnie działa w tej wersji.

Odnośnik do komentarza

@MaKK

Tryb godny uwagi? I odbywa się to na takiej samej zasadzie jak Draft - w sensie dobierania sobie piłkarzy do jakiejś określonej wartości? Przyznam się szczerze, że śledzę kilka osób nagrywających czy też paru piszących na temat FMa, ale żaden nie poruszył tego jak wygląda ta opcja.

Odnośnik do komentarza

@MaKK

Tryb godny uwagi? I odbywa się to na takiej samej zasadzie jak Draft - w sensie dobierania sobie piłkarzy do jakiejś określonej wartości?

Nie, zupełnie co innego. Odpalasz sobie jaką chcesz ligę i dowolny klub z jakiejś ligi zmieniasz na swój. Logo, kolory, nazwa, nazwa stadionu, przydomek, rywale, reputacja itp.- sam możesz sobie wszystko ustawić. Piłkarze zostają z tego teamu co był, możesz dodać jakiś tak graczy i odrzucić ze składu.

Nie zmienia się tylko bezy treningowej, obiektów i pojemności stadionu.

 

Fajna rzecz.

Odnośnik do komentarza

 

dostałem ofertę poprowadzenia reprezentacji, w FM 15 po przyjęciu oferty wyjebali mnie z klubu(wtedy też negocjowałem kontrakt)

tutaj mam przyjmij/odrzuć, też wyrzucają z klubów/awanturują się o równoczesne prowadzenie repry i klubu ?

 

Może zapisz przed dokonaniem decyzji i później zobacz czy Cię wyrzucą czy nie, to chyba lepszy pomysł na tym forum, gdzie więcej osób pyta niż coś wie :D
Save&load ? Nie żartuj ;-)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...