Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Klikam dodaj zasady kontynentalne klubowe wyskakuje data kiedy mają być resetowane rozgrywki klikam na konwertuj na reguły zaawansowane pojawia się komunikat w systemie eliminacji uwzględnione być musza co najmniej 2 kraje więc dodaje 2 np. Armenia i Malta jeszcze raz na reguły zaawansowane klikam przepis meczu i nic

Odnośnik do komentarza

Klikam dodaj zasady kontynentalne klubowe wyskakuje data kiedy mają być resetowane rozgrywki klikam na konwertuj na reguły zaawansowane pojawia się komunikat w systemie eliminacji uwzględnione być musza co najmniej 2 kraje więc dodaje 2 np. Armenia i Malta jeszcze raz na reguły zaawansowane klikam przepis meczu i nic

W LM ten sposób nie działa, chyba to w ogóle niemożliwe z tego co patrzę. Nie da się szczegółowiej zmieniać zasad, tylko stworzyć od początku rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Czasami tak, czasami nie. Zależy co chcesz z danych zawodnikiem zrobić.

Np. masz juniora z dobrymi atrybutami fizycznymi, ale słabą wytrzymałością, no to wtedy wiadomo skupiasz się na tym, żeby trenować mu ten atrybut. O ile chcesz sobie go zostawić na dłużej..

To samo z graczami pierwszego składu. Ja trenuje zawsze role, którą mój zawodnik pełni w taktyce, więc jak się zdarzy, że ma jakiś atrybut mocno odstający od pozostałych, to wtedy go trenuje.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego podczas negocjowania z piłkarzem warunków kontraktu opcja "zaproponuj" jest niekiedy niedostępna ? Często muszę na siłę zmieniać coś w ofercie, abym w ogóle mógł złożyć propozycję

Na dzień dobry przy negocjacjach masz często oczekiwania zawodnika. Niektóre z nich mogą przekraczać ograniczenia nałożone przez zarząd. Przykładowo - zawodnik chce zbyt wysoką pensję, na zaoferowanie której nie zgadza się zarząd. Po obniżeniu tej kwoty do poziomu akceptowalnego przez zarząd, przycisk zaproponuj uaktywni się.

Odnośnik do komentarza

Ha, dopiero teraz odkryłem, że jak ma się w drużynie "szaraczków", to można im zaproponować kontrakt, tak jak prawdziwym zawodnikom :)

można tylko taki zawodnik w momencie podpisania będzie miał CA i PA ustawione na sztywno. CA oczywiście może spaść... bezpieczniej jest korzystać z szaraków.

Odnośnik do komentarza

Hej, jako rutyniarzy tej gry chciałbym się spytać czy gdy stworzyłem nową karierę to mogę jakoś przenieść do niej z poprzedniej ponieważ małe zmiany w edytorze zrobiłem a nie chce mi się od nowa ?

jakie zmiany masz na myśli ? jeśli jest to coś innego niż zmiana nazw zespołów/lig to musisz zacząć od nowa. ew. skorzystać z FMRTE(edytor czasu rzeczywistego)

Odnośnik do komentarza

Siema, mam problem z wrzuceniem dodatków (facepaków, logopacków itp) Wrzucałem według instrukcji Moje dokumenty/Sports_Interactive/Football_Manager_2016 tutaj do folderu głownego, wrzucałem też do folderów Editor data, a później do Graphics. Odświeżałem skórkę, robiłem jak trzeba ale dalej nic. Może ktoś napisac krok po kroku jak mam to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Siema, mam problem z wrzuceniem dodatków (facepaków, logopacków itp) Wrzucałem według instrukcji Moje dokumenty/Sports_Interactive/Football_Manager_2016 tutaj do folderu głownego, wrzucałem też do folderów Editor data, a później do Graphics. Odświeżałem skórkę, robiłem jak trzeba ale dalej nic. Może ktoś napisac krok po kroku jak mam to zrobić?

Sprawdź czy nie masz dwóch folderów sports interactive w tym folderze dokumenty, jeśli tak to przerzuć do drugiego.

Odnośnik do komentarza

Siema, mam problem z wrzuceniem dodatków (facepaków, logopacków itp) Wrzucałem według instrukcji Moje dokumenty/Sports_Interactive/Football_Manager_2016 tutaj do folderu głownego, wrzucałem też do folderów Editor data, a później do Graphics. Odświeżałem skórkę, robiłem jak trzeba ale dalej nic. Może ktoś napisac krok po kroku jak mam to zrobić?

Ogólnie możesz dodatki trzymać w którym katalogu chcesz. Utwórz sobie katalog, gdzie będziesz je sobie trzymał, a potem w Steamie podaj do niego ścieżkę.

Niżej instrukcja:

 

- First of all create the folder in the location you want it to be
- Go into Steam and right-click on the game.
- Select 'Properties'
- Click 'Set Launch Options...'
- Copy the following into the dialogue box: --user_data_location="path"
- In the "path" section, enter the exact path where you created your folder.
The next time you launch the game, your Sports Interactive files will be saved to this folder.
Odnośnik do komentarza

 

Hej, jako rutyniarzy tej gry chciałbym się spytać czy gdy stworzyłem nową karierę to mogę jakoś przenieść do niej z poprzedniej ponieważ małe zmiany w edytorze zrobiłem a nie chce mi się od nowa ?

jakie zmiany masz na myśli ? jeśli jest to coś innego niż zmiana nazw zespołów/lig to musisz zacząć od nowa. ew. skorzystać z FMRTE(edytor czasu rzeczywistego)

 

A FMRTE jest do tej wersji? Chyba nie.

Jak masz odpaloną jedną karierę, później wprowadzałeś zmiany, to musisz zacząć od nowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...