Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Początek nowego sezonu już za mną, po 4 kolejkach w lidze zajmuję 6 pozycję z dorobkiem 5 punktów, natomiast w europejskich pucharach w 2 rundzie trafiliśmy na Levadię, w 1 meczu wyjazdowym rozgromiliśmy rywala 4-0, natomiast u siebie przegraliśmy 1-0, ale wynik z wyjazdu pozwolił nam w pełni cieszyć się z awansu do kolejnej rundy, a przy tym spełnić całkowicie oczekiwania zarządu, który chciał aby Wisła awansowała do 3 rundy. W 3 rundzie zmierzyliśmy się z AEK Larnakas, w pierwszym meczu wygraliśmy 2-0, by na wyjeździe zremisować 1-1 i awansować dalej. W barażach zagramy z KRC Genk, co będzie trudnym wyzwaniem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Kluby z bundesligi zagięły parol na moim bramkarzu i ciężko będzie go zatrzymać, ale walczymy o niego dalej!

Odnośnik do komentarza

2-gi sezon w Wiśle zbliża się do półmetku. 7 miejsce w lidze to bardzo zły rezultat. Z jednej strony mogę sobie zarzucić to, że strasznie często zmieniam taktyki, ale cały czas szukam tej właściwej. Na szczęście udało nam się dojść do półfinału PP, gdzie zmierzymy się z Wisłą Płock, a dzięki juniorom nasze finanse są w bardzo dobrym stanie! :)

Odnośnik do komentarza

Klub został przejęty przez lokalnego biznesmena, miejmy nadzieje że wyjdzie to nam na plus. Chorazka został sprzedany do Sportingu za 4,1 mln Euro!!! To jest na prawdę fascynujące, ciężko było mi rozstawać się z tak wspaniałym bramkarzem jakim był Kacper, ale pieniądze zrobiły swoje. W zamian za to wzmocniliśmy cały zespół następuącymi zawodnikami: Mateusz Kuchta(BR) przyszedł do nas z Górnika Zabrze za 275 tys., na pierwszych treningach spisywał się bardzo dobrze, trenerzy oceniają jego potencjał lepiej niż Kacpra. Ernest Dzięcioł(OŚ) przyszedł do nas z Legii Warszawa za 1,5 mln euro, jego zadaniem będzie zastąpienie doświadczonego Głowackiego, który po sezonie udaje się na emeryturę. Oskar Zawada(NŚ) przyszedł do nas z Wolfsburga za 975 tys. euro. Młody, perspektywiczny napastnik tchnie może życie w nasz atak. Został mi jeszcze milion do rozdysponowania, poszukuję lewego obrońcy, gdyż potrzeba nam jakiegoś młodzika na tej pozycji, a w klubie niestety takich brak.

Edytowane przez MaKK
Usunięcie formatowania czcionki
Odnośnik do komentarza

Szkolę swoich zawodników, wzmocniłem jedynie te pozycje, które nie posiadały zawodników godnych uwagi. Młodzi zawodnicy, którzy w tym sezonie otrzymali swoje szanse to: Grzegorz Marszalik(LP) rozegrał póki co 23 spotkania, Krzysztof Drzazga(NŚ) ma na koncie 20 spotkań i 7 bramek, Grzegorz Kociołek(PP) 17 spotkań, Marcin Jaworski (ŚP) 13 spotkań, Arkadiusz Chlebowski (DP,ŚO) 12 spotkań, Jakub Bartosz (PO) 11 spotkań i Krzysztof Wydra (NŚ) 6 spotkań. Są to jedynie statystyki występów w podstawowej 11, nie wliczałem w to wejść na boisko jako rezerwowy gracz. :)

Odnośnik do komentarza

I już po 2 sezonie, moja Wisełka skończyła niestety na 7 miejscu, z tym że udało nam się obronić Puchar Polski, a dodatkowo zarząd jest zadowolony sposobem zarządzania przeze mnie finansami. Stawianie na młodzież to ciężki chleb powszedni, bardzo cieszy oko jak się rozwijają, ale trzeba ogromnej ilości czasu żeby efekty były takie jak trener sobie życzy. Najważniejsze jest to żeby zarząd był cierpliwy, dzięki temu klub będzie miał ogromne zyski z transferów, a reputacja w świecie będzie coraz większa. Do klubu prócz Zawady, Kuchty i Dzięcioła udało mi się jeszcze ściągnąć Damiana Garbacika, który na LO radził sobie dosyć dobrze, a Sadlok niestety często łapał kontuzje. W sezonie 2017/2018 do klubu ściągnąłem tylko Mateusza Górę(NŚ, OP LP) gdyż na tej pozycji mamy wyłącznie młodych graczy, a on wyróżniał się w Serii B, rozgrywając tam 14 spotkań w podstawowym składzie.

Odnośnik do komentarza

zaproponowałem za zawodnika kwotę 50mln e, klub zażądał 55+% z następnego transferu. Spoko może sobie chcieć. Szkoda tylko że już do końca okienka transferowego nie mogłem już zaproponować 'czystej' kwoty. Za każdym razem przy próbie nowej oferty kwota % następnego transferu była już aktywna i nie do negocjacji. Co to ma być?

Klub z którym negocjowałem zaakceptował oferty innych klubów w granicach 45-55 mln bez dodatkowych klauzul. Ja nie mam możliwość zaproponowania im przykładowych 70mln (które spokojnie mogę zapłacić) bez dodatkowej klauzuli. Odechciewa się grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...