Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

co jakiś czas jak jest kasa to się na wszystko zgadzają i tak obecnie mam:

-baza zadowalająca

-obiekty młodzieżowe zadowalające

-szkolenie młodzieży doskonały system

-wyszukiwanie juniorów - dosyć podstawowa siatka wyszukiwania juniorów

 

i nie wiem jak wpłynąć na rozbudowę ostatniej pozycji tj. wyszukiwanie juniorów - dosyć podstawowa siatka wyszukiwania juniorów

Odnośnik do komentarza

Panowie jak nie spieprzyć rozmowy o prace.

W lidze Wisłą mam 18 pkt przewagi nad drugą drużyną, za chwile rewanż o ćwierćfinał w LE z Olympiakosem pewnie awansuje bo wygrałem 3-0 na wyjezdzie. I nagle z pracy wylatuje manager MU a prasa pisze że moja osoba z racji osiąganych wyników ma duże szanse na objęcie stanowiska w Manchester Utd. Zgłosiłem podanie i czekam.

Na 100% dojdzie do rozmowy.

Po 5 sezonach wypadałoby zmienić klub, a ja generalnie odkąd zainstalowałem 16 przeprowadziłem tylko jedną rozmowe o prace notabene w innej karierze. Jak zrobic żeby mnie wzieli do Anglii ??? zeby nic w czasie rozmowy nie spierdzielić ??

Odnośnik do komentarza

co jakiś czas jak jest kasa to się na wszystko zgadzają i tak obecnie mam:

-baza zadowalająca

-obiekty młodzieżowe zadowalające

-szkolenie młodzieży doskonały system

-wyszukiwanie juniorów - dosyć podstawowa siatka wyszukiwania juniorów

 

i nie wiem jak wpłynąć na rozbudowę ostatniej pozycji tj. wyszukiwanie juniorów - dosyć podstawowa siatka wyszukiwania juniorów

Reputacja klubu też robi swoje, żeby Ci się zarząd zgodził na poszerzenie siatki.

Idziesz do zarządu i dajesz kontakty -> Poszerzenie siatki wyszukiwania juniorów.

Zgodzą się albo nie.

Do tego kasę musisz mieć odpowiednią. Pokaż finanse.

Jeżeli masz "dosyć podstawowa" - to raptem w skali 20 punktowej poziom 6-8.

Albo ma to też jakiś związek z bazą treningową i obiektami młodzieżowymi. Masz je mniej więcej na 10 punktów na 20 możliwych.

Możliwe, że przez to się nie zgadzają.

Raczej bez sensu poszerzać siatkę i mieć szanse na lepszych juniorów, jak mają słabe warunki do treningu...

Panowie jak nie spieprzyć rozmowy o prace.

W lidze Wisłą mam 18 pkt przewagi nad drugą drużyną, za chwile rewanż o ćwierćfinał w LE z Olympiakosem pewnie awansuje bo wygrałem 3-0 na wyjezdzie. I nagle z pracy wylatuje manager MU a prasa pisze że moja osoba z racji osiąganych wyników ma duże szanse na objęcie stanowiska w Manchester Utd. Zgłosiłem podanie i czekam.

Na 100% dojdzie do rozmowy.

Po 5 sezonach wypadałoby zmienić klub, a ja generalnie odkąd zainstalowałem 16 przeprowadziłem tylko jedną rozmowe o prace notabene w innej karierze. Jak zrobic żeby mnie wzieli do Anglii ??? zeby nic w czasie rozmowy nie spierdzielić ??

Jak będą pytać czy tyle i tyle kasy na wynagrodzenie / transfery Cię zadowoli, to nie dawaj, że za mało, bo Cię oleją :)

Odnośnik do komentarza

 

co jakiś czas jak jest kasa to się na wszystko zgadzają i tak obecnie mam:

-baza zadowalająca

-obiekty młodzieżowe zadowalające

-szkolenie młodzieży doskonały system

-wyszukiwanie juniorów - dosyć podstawowa siatka wyszukiwania juniorów

 

i nie wiem jak wpłynąć na rozbudowę ostatniej pozycji tj. wyszukiwanie juniorów - dosyć podstawowa siatka wyszukiwania juniorów

Reputacja klubu też robi swoje, żeby Ci się zarząd zgodził na poszerzenie siatki.

Idziesz do zarządu i dajesz kontakty -> Poszerzenie siatki wyszukiwania juniorów.

Zgodzą się albo nie.

Do tego kasę musisz mieć odpowiednią. Pokaż finanse.

Jeżeli masz "dosyć podstawowa" - to raptem w skali 20 punktowej poziom 6-8.

Albo ma to też jakiś związek z bazą treningową i obiektami młodzieżowymi. Masz je mniej więcej na 10 punktów na 20 możliwych.

Możliwe, że przez to się nie zgadzają.

Raczej bez sensu poszerzać siatkę i mieć szanse na lepszych juniorów, jak mają słabe warunki do treningu...

 

 

1. reputacja krajowa - 3.5 gwiazdki

2.w kontaktach nie mam i nie mialem w ogole takiej opcji, mogę poprosić tylko o redukcję siatki

3. finanse - http://imgur.com/7Re4qhH

4.jakbym miał lepszych juniorów to by więcej grali bo wtedy się najlepiej rozwijają

Odnośnik do komentarza

Panowie jak nie spieprzyć rozmowy o prace.

W lidze Wisłą mam 18 pkt przewagi nad drugą drużyną, za chwile rewanż o ćwierćfinał w LE z Olympiakosem pewnie awansuje bo wygrałem 3-0 na wyjezdzie. I nagle z pracy wylatuje manager MU a prasa pisze że moja osoba z racji osiąganych wyników ma duże szanse na objęcie stanowiska w Manchester Utd. Zgłosiłem podanie i czekam.

Na 100% dojdzie do rozmowy.

Po 5 sezonach wypadałoby zmienić klub, a ja generalnie odkąd zainstalowałem 16 przeprowadziłem tylko jedną rozmowe o prace notabene w innej karierze. Jak zrobic żeby mnie wzieli do Anglii ??? zeby nic w czasie rozmowy nie spierdzielić ??

Masz podane oczekiwania zarządu i preferowany styl prowadzenia klubu (wiem że w FM 2015 są widoczne podczas rozmowy), więc odpowiadaj na pytania zgodnie z nimi.
Odnośnik do komentarza

Raczej z taką kasą i reputacją powinni się zgodzić na poszerzenie siatki.

Być może to wina tylko zadowalających obiektów młodzieżowych.

Zrób test. Skocz do zarządu, niech Ci rozbudują obiekty, najlepiej oba.

Jak nie chcesz tracić czasu, czy w tym rzecz, przesymuluj sobie karierę i zobaczysz, czy po rozbudowie będzie szansa na poszerzenie siatki.

Odnośnik do komentarza

Mam tą rozmowe z United.

Rozwala mnie pytanie " Czy moze nam pan wyjasnic dlaczego ubiega sie pan o kilka posad" ?

 

Przeciez ja sie nie ubiegam o kilka posad ! to jest chyba bug w tej grze.

Zielonego pojecia nie mam co odpowiedziec.....ze przyglądam sie dostepnym alternatywow ???

Odnośnik do komentarza

Raczej z taką kasą i reputacją powinni się zgodzić na poszerzenie siatki.

Być może to wina tylko zadowalających obiektów młodzieżowych.

Zrób test. Skocz do zarządu, niech Ci rozbudują obiekty, najlepiej oba.

Jak nie chcesz tracić czasu, czy w tym rzecz, przesymuluj sobie karierę i zobaczysz, czy po rozbudowie będzie szansa na poszerzenie siatki.

 

zrobiłem trochę inaczej, zmieniłem w edytorze obiekty na dobre i nic sie nie zmieniło, dalej nie ma tej opcji...możliwe, że to jest błąd gry?

Odnośnik do komentarza

 

Raczej z taką kasą i reputacją powinni się zgodzić na poszerzenie siatki.

Być może to wina tylko zadowalających obiektów młodzieżowych.

Zrób test. Skocz do zarządu, niech Ci rozbudują obiekty, najlepiej oba.

Jak nie chcesz tracić czasu, czy w tym rzecz, przesymuluj sobie karierę i zobaczysz, czy po rozbudowie będzie szansa na poszerzenie siatki.

 

zrobiłem trochę inaczej, zmieniłem w edytorze obiekty na dobre i nic sie nie zmieniło, dalej nie ma tej opcji...możliwe, że to jest błąd gry?

 

Dobra, to jak już grzebiesz w edytorze, to zobaczy co się stanie jak dasz sobie lepszą reputację.

 

Znalazłem jeszcze takie cuś, ale z 2011 roku, więc może coś pozmieniali do tego czasu.

 

Rozbudowa siatki juniorów zależy od tego jak bardzo ważny, popularny football jest w danym kraju. Przekonałem się o tym robiąc drobne testy na Lechii w edytorze. Najpierw dodałem jej reputacje, pieniądze, akademie, obiekty młodzieżowe, bazę treningową, wszystko na na max. Po rozpoczęciu gry siatka wyszukiwania juniorów nadal niestety była na szaro. Następnie w edytorze zmieniłem tylko jedno, znaczenie gry w piłkę dla Polski z "ważne" na "bardzo ważne" i voila, siatka wyszukiwania juniorów zmieniła kolor Uśmiech, można ją było rozbudować.

Odnośnik do komentarza

 

 

Raczej z taką kasą i reputacją powinni się zgodzić na poszerzenie siatki.

Być może to wina tylko zadowalających obiektów młodzieżowych.

Zrób test. Skocz do zarządu, niech Ci rozbudują obiekty, najlepiej oba.

Jak nie chcesz tracić czasu, czy w tym rzecz, przesymuluj sobie karierę i zobaczysz, czy po rozbudowie będzie szansa na poszerzenie siatki.

 

zrobiłem trochę inaczej, zmieniłem w edytorze obiekty na dobre i nic sie nie zmieniło, dalej nie ma tej opcji...możliwe, że to jest błąd gry?

 

Dobra, to jak już grzebiesz w edytorze, to zobaczy co się stanie jak dasz sobie lepszą reputację.

 

Znalazłem jeszcze takie cuś, ale z 2011 roku, więc może coś pozmieniali do tego czasu.

 

Rozbudowa siatki juniorów zależy od tego jak bardzo ważny, popularny football jest w danym kraju. Przekonałem się o tym robiąc drobne testy na Lechii w edytorze. Najpierw dodałem jej reputacje, pieniądze, akademie, obiekty młodzieżowe, bazę treningową, wszystko na na max. Po rozpoczęciu gry siatka wyszukiwania juniorów nadal niestety była na szaro. Następnie w edytorze zmieniłem tylko jedno, znaczenie gry w piłkę dla Polski z "ważne" na "bardzo ważne" i voila, siatka wyszukiwania juniorów zmieniła kolor Uśmiech, można ją było rozbudować.

 

ale grajac legia moglem poszerzac siatke

Odnośnik do komentarza

 

dałem odp mniej wiecej ze przesadziłem i jak zwiekszy to moją szanse to zrezygnuje z innych ofert (których nie było)

Ok zrobiłem jak mówiłes stefan. Jak nie dostane tego angażu to bedzie twoja wina ;) ;)

To trzeba było zapisać grę przed rozmową :D

 

ooooooo nie. Total Anty S&L

 

No masz szczescie ;) ;) Wzieli mnie do MU !!

56tys euro na tydzien, 3 letni kontrakt. I co najważniejsze zgodzili sie żebym objął anglików po sezonie jak dokoncze sezon Wisłą. Czyli za 2 miesiące :)

Co ciekawe rozmowe miałem 1 kwietnia wiec myślałem ze jaja sobie robią, a oferte kontraktu przedstawili 9 kwietnia w dniu moich prawdziwych urodzin :)

Odnośnik do komentarza

 

możliwość rozwinięcia siatki wyszukiwania juniorów zależy od reputacji klubu i ligi.

czyli w polskich klubach nie można rozwinąć siatki?

 

Oczywiście, że można. Tylko reputacja musi iść do góry. A bez walki w Europie małe szanse na to są.

Odnośnik do komentarza

 

 

możliwość rozwinięcia siatki wyszukiwania juniorów zależy od reputacji klubu i ligi.

czyli w polskich klubach nie można rozwinąć siatki?

 

Oczywiście, że można. Tylko reputacja musi iść do góry. A bez walki w Europie małe szanse na to są.

 

ale obecnie mam większą reputację niż legia, właśnie wyszedłem z fazy grupowej LM i w pierwszym meczu wygrałem skromnie 1-0

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...