Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ale że szef niby zabierał i dzielił? odpalał może sobie jeszcze z tego procent? no to nie za bardzo...

 

bo znam przypadki, że kelnerzy mają między sobą układ, że zbierają napiwki razem i potem dzielą solidarnie między siebie, ale to oczywiście dobrowolny komunizm ;)

Odnośnik do komentarza

wytłumaczcie mi, jak to się da zostawić w tramwaju portfel z: dowodem osobistym, prawem jazdy, wszystkimi kartami kredytowymi, kartą studencką, kartą miejską, kartą instruktorską, dowodem rejestracyjnym fury, legitymacją z zusu i połową kafla w gotówce? Nadal nie mogę pojąć.

Odnośnik do komentarza

wytłumaczcie mi, jak to się da zostawić w tramwaju portfel z: dowodem osobistym, prawem jazdy, wszystkimi kartami kredytowymi, kartą studencką, kartą miejską, kartą instruktorską, dowodem rejestracyjnym fury, legitymacją z zusu i połową kafla w gotówce? Nadal nie mogę pojąć.

Ludzie nie pilnują swoich rzeczy. Bardzo.

Kiedyś jak kumpel pracował w Maku w Sezamie, to dziewczynka z ojcem zostawili aparat na zęby za 5 koła. Później chodzili szukali, w końcu ich pracownicy wpuścili i szukali w workach na śmieci. Znaleźli.

Jak ja pracowałem w Maku to znalazłem ze 3 telefony, 4 karty płatnicze. Do tego przyszła babka po zakupach w Leclerku, zostawiła dwie siaty z żarciem :D i poszła se do domu.

A w ostatnie lato w autobusie elegancko leżał sobie portfel i tysiaczkiem. Bez dokumentów.

moim wykonaniu wierzchołek góry.

Trzeba trzymać rzeczy przy dupie i pilnować. Ot co!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...