Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już pisał o tym, że przydzielił zadanie i cały czas czeka na rozpoczęcie.


Mam problem ze scoutingiem. Wysyłam mojego scouta na pilne zlecenie (1miesiąc), wszystko git ale cały czas piszę "w przygotowaniu".. Kiedy on wyruszy? Czy w ogóle wyruszy..

11vnz3n.jpg

 

O tu jest podobny (chyba) problem. :>

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie głupie pytanie. Inter i AC Milan grają na jedym stadionie Milan San Siro a Inter zdaje się, że nazwę stadionu ma po ulicy przy której on jest ale to nadal jeden i ten sam stadion i dlaczego w FM San Siro ma pojemność 80,018 tysięcy a Giuseppe Meazza 79,471?

Wow, jeżeli tak jest to mamy już paręnaście dowodów na to że ta wersja FM-a nie jest do końca dopracowana.

 

Ps. Moim Realem idzie coraz lepiej, pierwszy sezon - 2 miejsce, teraz przegrupowuje skład i gonie Barcelone

Odnośnik do komentarza

 

A ja mam takie głupie pytanie. Inter i AC Milan grają na jedym stadionie Milan San Siro a Inter zdaje się, że nazwę stadionu ma po ulicy przy której on jest ale to nadal jeden i ten sam stadion i dlaczego w FM San Siro ma pojemność 80,018 tysięcy a Giuseppe Meazza 79,471?

Wow, jeżeli tak jest to mamy już paręnaście dowodów na to że ta wersja FM-a nie jest do końca dopracowana.

 

Ps. Moim Realem idzie coraz lepiej, pierwszy sezon - 2 miejsce, teraz przegrupowuje skład i gonie Barcelone

 

W FM 14 było to samo i w 13 chyba też. Nigdy mi się nie chciało bawić w sprawdzanie czy AC Milan i Inter mieli dni meczowe o tych samych godzinach i to oba kluby u siebie ale znając FM-a pewnie tak było. A jeśli chodzi o same bugi to mój ostatni FM w którym nie uświadczyłem buga to 2011.

Odnośnik do komentarza

 

 

A ja mam takie głupie pytanie. Inter i AC Milan grają na jedym stadionie Milan San Siro a Inter zdaje się, że nazwę stadionu ma po ulicy przy której on jest ale to nadal jeden i ten sam stadion i dlaczego w FM San Siro ma pojemność 80,018 tysięcy a Giuseppe Meazza 79,471?

Wow, jeżeli tak jest to mamy już paręnaście dowodów na to że ta wersja FM-a nie jest do końca dopracowana.

 

Ps. Moim Realem idzie coraz lepiej, pierwszy sezon - 2 miejsce, teraz przegrupowuje skład i gonie Barcelone

 

W FM 14 było to samo i w 13 chyba też. Nigdy mi się nie chciało bawić w sprawdzanie czy AC Milan i Inter mieli dni meczowe o tych samych godzinach i to oba kluby u siebie ale znając FM-a pewnie tak było. A jeśli chodzi o same bugi to mój ostatni FM w którym nie uświadczyłem buga to 2011.

 

 

Ac Milan gra na San Siro, Inter na Giuseppe Meazza (od nazwiska byłego zawodnika Interu, Milanu zresztą też).

Oficjalna nazwa stadionu: Giuseppe Meazza.

Pojemność oficjalna: 80,018

 

Nie udało mi się dotrzeć do oficjalnych informacji czy kluby dzierżawią stadion czy go podnajmują czy są współwłaścicielami. Natomiast różnica w pojemności może wynikać chociażby z tego, że jeden z klubów wynajmuje (lub posiada) więcej lóż czy innych miejsc vipowskich, miejsc dla niepełnosprawnych lub prasy.

 

Z tego co widziałem, to w FM15 nie ma problemu z rozgrywaniem spotkań obu drużyn. Gdy jedna gra w Mediolanie, druga na wyjeździe, aczkolwiek chyba w FM13 spotkałem się z konfliktem spotkań.

Odnośnik do komentarza

Siema. Ktoś zamknął mój temat czego w sumie nie rozumiem gdyż tak łatwiej rozeznać się na forum ale cóż piszę tutaj.

 

Bawił się ktoś z edycją ligi? Dokładnie chodzi mi o zmniejszenie ilości zespołów grających w niej. Myślałem o tym żeby zrobić to przez nowe zasady krajowe ale wtedy nie znajduje mi ligi gdy chcę rozpocząć nową grę. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić albo robił coś takiego i chce się bazą danych pochwalić?

Odnośnik do komentarza

Siema. Ktoś zamknął mój temat czego w sumie nie rozumiem gdyż tak łatwiej rozeznać się na forum ale cóż piszę tutaj.

 

Bawił się ktoś z edycją ligi? Dokładnie chodzi mi o zmniejszenie ilości zespołów grających w niej. Myślałem o tym żeby zrobić to przez nowe zasady krajowe ale wtedy nie znajduje mi ligi gdy chcę rozpocząć nową grę. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić albo robił coś takiego i chce się bazą danych pochwalić?

Musisz w edytorze zbudować całą strukturę ligową od samego początku. Czyli i Ekstraklasę i I Ligę.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś link do dodatku - II i III liga polska ? Jeśli tak to poproszę o wrzucenie, pozdrawiam.

Polish League Eldorado v0.4

 

 

Siema. Ktoś zamknął mój temat czego w sumie nie rozumiem gdyż tak łatwiej rozeznać się na forum ale cóż piszę tutaj.

 

Bawił się ktoś z edycją ligi? Dokładnie chodzi mi o zmniejszenie ilości zespołów grających w niej. Myślałem o tym żeby zrobić to przez nowe zasady krajowe ale wtedy nie znajduje mi ligi gdy chcę rozpocząć nową grę. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić albo robił coś takiego i chce się bazą danych pochwalić?

Bawię się, jeżeli masz jakieś konkretne pytania wal na PW.

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze apropo stadionu w Mediolanie. Otóż San Siro Milanu oprócz innej pojemności ma też bardzo dobry stan stadionu, natomiast Inter tylko dobry :D

To twoje wyjaśnienie odnośnie pojemności dla mnie jest logiczne i ma ręce i nogi ale stan stadionu już nie :D

 

 

Widocznie kibice Milanu i Interu mają inne wymagania. Dla jednych stadion jest w dobrym stanie, dla drugich w bardzo dobrym ;)

Odnośnik do komentarza

Stadiony Interu i Milanu mają inne id, dlatego też różnią się widownią, stanem, późniejszymi modernizacjami oraz zdjęciami. Natomiast Roma i Lazio grają na stadionie o tym samym id i się wszystko zgadza. Ot takie małe przeoczenie SI, spowodowane pewnie tym, by stadion Milanu nazywał się San Siro, a Interu Giuseppe Meazza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...