Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy różnica między mała bazą danych, a średnią jest aż taka widoczna w podczas samej rozgrywki? Czy na małej faktycznie ciężko jest znaleźć cokolwiek interesującego jeżeli chodzi o młody narybek?

Jakby nie było żadnych różnic to by nie nazywali każdego oddzielnie to przecież oczywiste. W małej będziesz miał na pewno mniejsze szanse, jednak kogoś na pewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

To zależy tak naprawdę. Ja zawsze używam małej bazy. Już takie zboczenie mam ;)

W poprzednich FMach przy małej bazie znajdowałem bez problemu fajnych newgenów. To akurat jest chyba bardziej losowe i zależy od bazy treningowej itd. Natomiast większa baza- więcej piłkarzy w ligach, których nie włączasz. Więcej jest tam szaraków.

Odnośnik do komentarza

 

Jakby nie było żadnych różnic to by nie nazywali każdego oddzielnie to przecież oczywiste. W małej będziesz miał na pewno mniejsze szanse, jednak kogoś na pewno znajdziesz.

 

No właśnie jeżeli idzie o SI, to nic do końca nigdy nie jest oczywiste. To, że jest podział, to jedno, a czy naprawdę ma to znaczący wpływ na rozgrywkę, to drugie :D

To zależy tak naprawdę. Ja zawsze używam małej bazy. Już takie zboczenie mam ;)

 

 

Ja zazwyczaj gram na średniej, ale kompa nie mam już najnowszego i zacząłem się poważnie zastanawiać na małą stąd moje pytanie. Chyba zacznę na małej. W końcu na potrzeby gry taka powinna wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

No i ja mam podobnie. Dla mnie największą radochą jest patrzeć jak junior, którego sam wynalazłem w klubowych rezerwach zaczyna strzelać bramki w pierwszym zespole.

Najczęściej też nie mam innego wyboru, bo kluby, które prowadzę zazwyczaj się zadłużone i nie mają w ogóle pieniędzy na nic.

Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenie, że kwoty jakie trzeba wydać na zawodników są delikatnie mówiąc przesadzone. Znalazłem w Sampdori dobrego DC, wart ok 6 mln a oni chcą za niego 61. Tak samo piłkarze z Brazylii. Młody 20 letni obrońca wart 3-4 mln a oni chcą ponad 20.

Odnośnik do komentarza

Kurde. Prowadziłem Pogoń, w 2018 zdobyłem mistrza, awansowałem do fazy grupowej LM i zimą odszedłem do Fiorentiny, która była w strefie spadkowej, ale nie ma w ogóle hajsu (na minusie), doszedłem na koniec sezonu na 4 miejsce, mamy eliminacje LM, ale bez trenera jest PSG i zaprosili mnie na rozmowę.

Odnośnik do komentarza

Odejdź :)

 

@ _adrian Ceny za zawodników są z kosmosu i niestety jest to wielkim minusem tej gry. Daje za gracza przykładowo 15 mln euro. Klub w którym on gra nie zgadza się na transfer żądając załóżmy 40 mln. Ja oczywiście na to nie przystaje a potem okazuje się, że ten sam klub sprzedaje tego samego zawodnika do jeszcze innego klubu za 6 mln :)

Odnośnik do komentarza

Prowadzę klub x, złożyłem podanie do klubu y, klub y zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną, klub x zapraszam mnie na rozmowę w sprawie pozostania w klubie - jak z nimi porozmawiam to wtedy oferta od klubu y się anuluje?

Z moich obserwacji wynika, że jak swojemu klubowi zadeklarujesz, że zostajesz, to oferty się anulują. Tak samo dzieje się w przypadku, kiedy zarząd jest niezadowolony z powodu naszych poszukiwań pracy w innym klubie i stawia nam ultimatum.

Przeproszenie zarządu jest jednoznaczne z anulacją ofert.

Odnośnik do komentarza

Odejdź :)

 

@ _adrian Ceny za zawodników są z kosmosu i niestety jest to wielkim minusem tej gry. Daje za gracza przykładowo 15 mln euro. Klub w którym on gra nie zgadza się na transfer żądając załóżmy 40 mln. Ja oczywiście na to nie przystaje a potem okazuje się, że ten sam klub sprzedaje tego samego zawodnika do jeszcze innego klubu za 6 mln :)

Mi kiedyś pomogło ogłoszenie w mediach, że interesuje mnie dany piłkarz. Klub nie chciał go puścić za grube miliony ale piłkarz strzelił focha i w końcu zgodzili się na moją ofertę.

A to z tymi ofertami z innych klubów to też prawda. Ile to razy widziałem jak kluby zgadzały się na dużo mniejsze stawki niż ja oferowałem.

Odnośnik do komentarza

A wiesz, że tego nie zauważyłem...

 

W każdym razie w ostatniej kolejce Lech miał przewagę nad Legią w wysokości 1 pkt. Wygrałem w Poznaniu 3-2, a Legia u siebie z Bełchatowem 6-2 i to ona zdobyła mistrza, czekam aż sezon się przemieli, może tabela wróci do normalności ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...