Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zacząłem nową karierę i tym razem padło na Wealdstone - Vanarama Conference South. Zobaczymy czy tym klubem da się cokolwiek ugrać. Jak zawsze budżet transferowy wynosi zero.

Przynajmniej posiadają duży stadion - 2000 miejsc, w tym 250 siedzących :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bug czy może spowodowane jest to tym, że naruszyłem przepisy finansowe z LM mnie odsuneli i w PRM odjeli -5 (wiadomo takie zasady). Sprawa, że mogłem ustawić premie za ligę i jeśli wygram to piłkarze dostaną do podziału 1.4 tysiąca funtów a najmniej było 600 środkowa wartość chyba 1200 a za puchar krajowy maks 1000 najmniejsza chyba była 200 a w tamtym sezonie były to kwoty milionowe i tak jjak pisąłem wcześniej to bug czy po prostu przez kary naruszenia przepisów?

Odnośnik do komentarza

 

Wmawialem sobie :" Nie kupuj go, wszyscy go kupują ". Nie dałem rady i tak oto zakupiłem Balante. Brr.

 

 

gdzie kupiłeś? Do Lechii? Hmm. Czytałem twoje wpisy na blogu i przyznam, że święcie byłem przekonany, że poprowadzisz Tottenham, a tu Lechia. Powodzenia

 

 

 

Do Tottenhamu. Taki pewny jesteś, że będzie Lechia?

Odnośnik do komentarza

 

 

Wmawialem sobie :" Nie kupuj go, wszyscy go kupują ". Nie dałem rady i tak oto zakupiłem Balante. Brr.

 

 

gdzie kupiłeś? Do Lechii? Hmm. Czytałem twoje wpisy na blogu i przyznam, że święcie byłem przekonany, że poprowadzisz Tottenham, a tu Lechia. Powodzenia

 

 

 

Do Tottenhamu. Taki pewny jesteś, że będzie Lechia?

 

Sam pisałeś, że jak Stefano coś obieca toto jest święte, węc będzie Lechia

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bug czy może spowodowane jest to tym, że naruszyłem przepisy finansowe z LM mnie odsuneli i w PRM odjeli -5 (wiadomo takie zasady). Sprawa, że mogłem ustawić premie za ligę i jeśli wygram to piłkarze dostaną do podziału 1.4 tysiąca funtów a najmniej było 600 środkowa wartość chyba 1200 a za puchar krajowy maks 1000 najmniejsza chyba była 200 a w tamtym sezonie były to kwoty milionowe i tak jjak pisąłem wcześniej to bug czy po prostu przez kary naruszenia przepisów?

ciekawa sprawa. ale jezeli jest tak jak piszesz, to pewnie to bug. bo niby z jakiej paki pilkarze mieliby dostac az tak zalosne pieniadze?

Odnośnik do komentarza

Nie kumam tego nowego fma, naszła mnie ochota na trenowanie Realu Madryt i tak po połowie sezonu po sprzedaży Isco (był mi zbyteczny i ciągle płakał że nie gra) - Cristiano Ronaldo stwierdza że nie ma rywalizacji w zespole, więc ja przy dobrych wynikach i wsparciu zarządu postanowiłem wydać 90M na transfery, więc kupiłem Shawa za 38M, Hernandeza z MU 25M, Inigo Martinesa 25M i jeszcze parunastu zawodników (talentów, zmienników) jako uzupełnienie, a Ronaldo i tak uważa że to mało. Więc co muszę zrobić żeby go zaspokoić? Dać 200M na Ibrę albo Aguero?

Odnośnik do komentarza

Chyba mma coś nie tak, bo jak rozpoczynam now grę pokazuje mi, że mam Football Manager 15.0.0. Przecież już wyszło kilka patche i powinno sie już dawno aktualizowac. Da się to jakoś ręcznie zrobić?

 

Co masz podane w prawym dolnym rogu, jaki numer?

15.0.0. to jest nr bazy danych, bo uaktualnienie ma być dopiero pod koniec lutego.

Jeżeli w w/w rogu masz podany nr 15.2.1, to wszystko jest w porządku :D

Odnośnik do komentarza

Nie kumam tego nowego fma, naszła mnie ochota na trenowanie Realu Madryt i tak po połowie sezonu po sprzedaży Isco (był mi zbyteczny i ciągle płakał że nie gra) - Cristiano Ronaldo stwierdza że nie ma rywalizacji w zespole, więc ja przy dobrych wynikach i wsparciu zarządu postanowiłem wydać 90M na transfery, więc kupiłem Shawa za 38M, Hernandeza z MU 25M, Inigo Martinesa 25M i jeszcze parunastu zawodników (talentów, zmienników) jako uzupełnienie, a Ronaldo i tak uważa że to mało. Więc co muszę zrobić żeby go zaspokoić? Dać 200M na Ibrę albo Aguero?

To jest jedna z największych wad FM15. Piłkarze zachowują się debilnie. Mam nadzieję, że SI to poprawi w najbliższej łatce.

Odnośnik do komentarza

Wy też macie problem ze scoutingiem? Dałem scoutowi (dokładnie to Rudiemu Wojtowiczowi) w Realu pilne zadanie aby znalazł mi zawodnika o danych predyspozycjach, jednak on w ogóle tego zadania nie wykonuje, ba nawet nim się nie zajął.. Próbowałem wyłączać i włączać w opcjach wyznaczanie zadań przez głównego scouta ale to nic nie daje. Mój scout dalej nie zajmuję się moim zdaniem..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...