Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Też pobrałem tą paczkę taktyk. Jednak nie zgodzę się z użytkownikiem Bizi - w Realu Madryt, w sezonie 2015 Twoja taktyka się nie sprawdziła. Przegrywałem mecze lub ledwo co je wygrywałem. Ale przetestujcie sobie w Realu taktykę.. nxtPlay6.. to jest dopiero miazga. Potrafię wygrać z Manchesterem City 7:1. :E

 

 

Te taktyki nie wszędzie się sprawdzają. U mnie tylko na początku działały. Po kilku meczach gra Basingstoke siadła.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Też pobrałem tą paczkę taktyk. Jednak nie zgodzę się z użytkownikiem Bizi - w Realu Madryt, w sezonie 2015 Twoja taktyka się nie sprawdziła. Przegrywałem mecze lub ledwo co je wygrywałem. Ale przetestujcie sobie w Realu taktykę.. nxtPlay6.. to jest dopiero miazga. Potrafię wygrać z Manchesterem City 7:1. :E

 

 

Te taktyki nie wszędzie się sprawdzają. U mnie tylko na początku działały. Po kilku meczach gra Basingstoke siadła.

 

Ależ zawsze tak było z tymi wszystkimi taktykami ;)

 

 

Nie macie wrażenia, że czasami trafiają się takie mecze, których po prostu nie da się wygrać?

Ależ zawsze tak było z tymi przeciwnikami. Ja osobiście zawsze miałem problem z wygraną z Porto.

Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia, że czasami trafiają się takie mecze, których po prostu nie da się wygrać?

 

Często. Wygrać Realem przeciwko ostatniej drużynie z tabeli mija się z osiągnięciem sukcesu. To samo w Ekstraklasie, co nie zrobisz.. MENTALNOŚĆ zawodników jest przerażająca. Ale to jest MENADŻER, to jest zaskakujące.

Odnośnik do komentarza

Chyba wygospodarowano jedno miejsce ekstra dla kraju z którego pochodzi zwycięzca LE. Tak przynajmniej zrozumiałem, skoro maksymalnie w eliminacjach i fazie grupiwej LM może grać 5 zespołów z jednego kraju.

 

http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,uefa-potwierdza-zwyciezca-ligi-europy-w-lidze-mistrzow-,artykul,497285,1,833.html

Odnośnik do komentarza

W '15' podobnie jak w poprzednikach, nadal nie poprawiono kilku rzeczy. Jedną z nich jest kwestia zatrudniania menadżerów. U każdego, kto gra w lidze polskiej przejawiają się nazwiska:
Schmeichela, Herzoga albo Seddorfa. Mimo, że trenerzy Ci często się kompromitują, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby byli zatrudniani w coraz lepszych klubach. To zabija poziom ligi, bo mimo że kasa jest coraz lepsza, gracze też - to kluby prowadzą nieudacznicy.Jaka jest szansa, aby do PL trafili tacy menago jak Berg, Kocian, Perez czy Bakkero. W sensie, pewna losowość.

Druga kwestia to 'Newgeni'. Mam maksymalnie rozbudowane obiekty treningowe i młodzieżowe, około 20 trenerów, z czego 1/3 dla juniorów. Bardzo dobre koordynatora i dyrektora sportowego.
I co ciekawe, jak zaczynałem grę i nie miałem tego co wyżej, to przez dwa lata dostawałem bardzo dobrych newgenów. Później po zrealizowaniu inwestycji, jak wyżej i zatrudnieniu nowych trenerów, przez 3 lata mam same piłkarskie miernoty.
O wiele więcej dobrych 'newgenów' generują kluby 2-3 ligowe. Może i to słuszne jest, ale bez przesady.


Czechu...to Twój 1 sezon w klubie ? Wydaje mi się, że to kwestia treningu i po kilku miesiącach odpowiednich treningów, ten problem znika.

Odnośnik do komentarza

Czechu

 

Jeszcze odnośnie Twojego problemu. Zobacz w raporcie meczowym, skąd są te strzały oddawane (może strzelają tyle z dystansu ? ). Jaką taktyką grasz ? Masz ustawione strzały z każdej pozycji ?

Jak widzisz, że coś takiego się dzieje w czasie meczu, to ustaw "wrzutki w pole karne" w poleceniach takt.

Odnośnik do komentarza

Czechu

 

Jeszcze odnośnie Twojego problemu. Zobacz w raporcie meczowym, skąd są te strzały oddawane (może strzelają tyle z dystansu ? ). Jaką taktyką grasz ? Masz ustawione strzały z każdej pozycji ?

Jak widzisz, że coś takiego się dzieje w czasie meczu, to ustaw "wrzutki w pole karne" w poleceniach takt.

 

 

Gram sobie Madrytem, więc problem mam dosyć ułatwiony. Raczej to nie zależy od taktyki, a on jednego meczu, jakiegoś czynnika. Zazwyczaj strzelam sporą ilość bramek. Takie podsumowanie z tabeli ligi:

 

  • 23 mecze | 69 bramek strzelonych - średnia, 3 bramki na mecz.

 

Był to losowy raczej zabieg, więc póki co nie wyciągam wniosków. Jak się powtórzy, to pomyślę nad zmianą ustawienia.

Odnośnik do komentarza

 

FM to jeden wielki skrypt ;)

Bzdura. W prawdziwym świecie też zdarzają się mecze "których nie da się wygrać".

 

W FM, tak jak w prawdziwej piłce, jest mnóstwo czynników wpływających na wynik podczas 90. minut.

 

 

Chyba jak gra Real Madryt z Polonią Warszawa :P

Panie lad ja to z przymrużeniem oka pisałem. Za cholerę nie jestem w stanie powiedzieć czy gra oszukuje czy nie.

Odnośnik do komentarza

 

Za cholerę nie jestem w stanie powiedzieć czy gra oszukuje czy nie.

 

A ja jestem. Moja gra oszukuje i to cholernie. Za każdym razem jak prowadzę, to w kosmiczny sposób dąży do wyrównania i późniejszego wygrania.

Najgorsze jest to, że najczęściej jej się to udaje :D :D

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to akurat duży plus. Parę wersji temu zdarzało się, że bez zmiany zawodników i cały czas takim samym ustawieniem wygrywało się mecze. Strasznie mnie to wkurzało. Teraz też mnie to denerwuje, ale przynajmniej zmusza do pewnych zabiegów, a to powoduje, że chce się grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...