Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tej taktyce dałem kolejną szanse i od nowego sezonu postanowiłem konsekwentnie nią grać. Jest różnie. Wyników podawanych przez innych użytkowników nie osiągam, ale tragedii jakiejś wielkiej też nie ma. Może się grajki nauczą i zaczną w końcu po kolei wszystkich kosić ;) A jak nie to wracam do swojej taksy i o tej ostatecznie zapominam

Odnośnik do komentarza

Towarzyskie towarzyskimi...Ale co innego jak w 10 zespołowej lidze wygrywam 14 spotkań pod rząd a nagle łapie serię 6-7 porażek z tymi samymi drużynami i to tak po 5-1, 4-0. Ok, rozumiem jak wiele czynników ma wpływ na grę mojego zespołu, z tym że właśnie o to chodzi. Chciałbym wiedzieć co konkretnie sprawia że moja drużyna gra tak słabo, skoro nic się nie zmieniło to niby jak mam zmienić sytuację? Przez właśnie takie serie mam wrażenie że gra po prostu z góry założyła sobie że nie mogę wygrać tej ligi w 16-17 spotkaniach i takimi seriami najzwyczajniej mi to uniemożliwia. Zrozumiałbym też gdyby takie serie zdarzały się raz na jakiś czas a nie co sezon.

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie. Gram w lidze włoskiej i w pierwszej części sezonu zawsze wręcz wymiatam. Tak więc jestem zadowolony. Widać okienko transferowe nie zostało przespane i myślę, że podbije świat. Jednak po mniej więcej połowie sezonu przychodzi kryzys i po wygranych po 4-0 czy 5-0 nie zostaje ślad i zaczynam tracić punkty nawet z kopciuszkami. Też nie wiem jaka jest tego przyczyna bo nic w grze drużyny nie zmieniam. Morale na wysokim poziomie, więc teoretycznie wszystko powinno dalej hulać. Rozumiem, że jakiś pojedynczy zawodnik może mieć zjazd formy, ale żeby cała drużyna? Też mam takie wrażenie, że gra z góry zakłada, że nie może być za kolorowo do końca. Może wyszli z założenia, że wieczne wygrywanie znudziłoby się graczowi? ;)

Odnośnik do komentarza

Towarzyskie towarzyskimi...Ale co innego jak w 10 zespołowej lidze wygrywam 14 spotkań pod rząd a nagle łapie serię 6-7 porażek z tymi samymi drużynami i to tak po 5-1, 4-0. Ok, rozumiem jak wiele czynników ma wpływ na grę mojego zespołu, z tym że właśnie o to chodzi. Chciałbym wiedzieć co konkretnie sprawia że moja drużyna gra tak słabo, skoro nic się nie zmieniło to niby jak mam zmienić sytuację? Przez właśnie takie serie mam wrażenie że gra po prostu z góry założyła sobie że nie mogę wygrać tej ligi w 16-17 spotkaniach i takimi seriami najzwyczajniej mi to uniemożliwia. Zrozumiałbym też gdyby takie serie zdarzały się raz na jakiś czas a nie co sezon.

 

 

albo jakis demon zły... litości... to zmieniaj... kombinuj taktyką wymyśl jakąs alternatywną, cały czas chcesz spację naciskać?

 

Odnośnik do komentarza

 

Towarzyskie towarzyskimi...Ale co innego jak w 10 zespołowej lidze wygrywam 14 spotkań pod rząd a nagle łapie serię 6-7 porażek z tymi samymi drużynami i to tak po 5-1, 4-0. Ok, rozumiem jak wiele czynników ma wpływ na grę mojego zespołu, z tym że właśnie o to chodzi. Chciałbym wiedzieć co konkretnie sprawia że moja drużyna gra tak słabo, skoro nic się nie zmieniło to niby jak mam zmienić sytuację? Przez właśnie takie serie mam wrażenie że gra po prostu z góry założyła sobie że nie mogę wygrać tej ligi w 16-17 spotkaniach i takimi seriami najzwyczajniej mi to uniemożliwia. Zrozumiałbym też gdyby takie serie zdarzały się raz na jakiś czas a nie co sezon.

 

 

albo jakis demon zły... litości... to zmieniaj... kombinuj taktyką wymyśl jakąs alternatywną, cały czas chcesz spację naciskać?

 

 

Cmoooon, gdybym chciał spację naciskać to bym grał w Fife managera. Kombinować kombinuje, ale kiedy w zasadzie nic nie przynosi efektów i nagle po prostu zaczynam spowrotem wygrywać to frustracja aż się ze mnie wylewa. Tak czy inaczej powtórzę się bo myślę że nie do końca wszyscy zrozumieli z czym mam problem, otóz nie irytuje mnie fakt że przegrywam, irytuje mnie natomiast to że nie czuje jakbym miał faktyczny wpływ na grę mojego zespołu, wyniki..

Odnośnik do komentarza

U mnie zawsze pomaga rotacja składu. W zależności oczywiście jaką gram drużyną i jaką mam ławkę. Grając Lechem w Pucharze Polski wystawiam często zawodników z II składu (młodzików). Wygrywam nawet z drużynami z ekstraklasy. W lidze natomiast zdarza mi się wprowadzić przy słabszym rywalu, przed meczem w Lidze Europy, nawet 5 zawodników z rezerw. Wydaje mi się, że lepsi zawodnicy nie mają motywacji by grać ze słabszymi tak dobrze jak z mocnymi rywalami, a rezerwa się w takich meczach spisuje bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Bo przeciwnik wie jak z nami grać, miałem podobnie w Pogoni, nie mogłem grać bez zmian (nawet lekkich) taktyki cały sezon. No, ale to dobrze, że nie wystarczy killer taksa i wio :) Tikitaka też miała być idealna ;)

 

Dlatego mam trzy różne taktyki i zmieniam je jak coś zaczyna iść nie tak.

Odnośnik do komentarza

Witam

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Sprawdziłem w sztab->biuro pracy i nie jestem najpoważniejszym kandydatem. W jaki sposób mogę dowiedzieć się jakie mam szanse na zatrudnienie?

Weź udział w rozmowie, z doświadczenia wiem, że niekoniecznie warto stawiać samemu sobie na rozmowie jakieś cele. Poczekaj, jeżeli dość dobrze wypadniesz, to dostaniesz ofertę pracy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...