Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

to w dużej mierze zależy bardziej od gracza, jeżeli jest leniwy i kontrowersyjny, do tego konfliktowy to przyrosty będą marne

 

największy skok jaki wydziałem to bodaj 27 w jednej z symulacji, które prowadziłem. zdarzały się przyrosty o dosłownie kilka punktów w 10 lat(niezależnie od jakości bazy i trenerów)

 

wszystko jak w życiu, w głowach piłkarzy

Odnośnik do komentarza

Nie dostal pozwolenia po raz pierwszy i po raz drugi tez nie i bylo to napisane, ale dali Ci mozliwosc zakupu go, żeby go gdzieś wypożyczyć Np. Do Belgii, żeby dostal obywatelstwo albo nabil mecze w kadrze.

 

Nie dostal pozwolenia po raz pierwszy i po raz drugi tez nie i bylo to napisane, ale dali Ci mozliwosc zakupu go, żeby go gdzieś wypożyczyć Np. Do Belgii, żeby dostal obywatelstwo albo nabil mecze w kadrze.

Dobra, inna sytuacja, tez z pozwoleniem; Chciałem sprzedać Koreańczyka, gram QPR, gdzie grał on normalnie, chcę sprzedać go do Wigan ale nie dostał pozwolenia na pracę. To błąd?

 

Aha, nie mam żadnych filii a zarząd na taki pomysł w ogóle nie przystaje. :(

Odnośnik do komentarza

Żeby dostać pozwolenie o pracę, to trzeba spełniać pewne wymogi. Jakie dokładnie to nie pamiętam.

Zacytuję;

Wg danych z pliku xml Anglii przy braku pozwolenia brane są pod uwagę występy w reprezentacji, przy posiadaniu wcześniej pozwolenia (co jest istotne w powyższej kwestii) i przy przedłużeniu kontraktu brane są pod uwagę występy w pierwszym składzie, a przy apelacji potencjał. Tyle teorii.

 

Dwa-> artykuł z Centrum FM.

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/fEAUQ3W.jpg

 

Możecie mi powiedzieć kim jest ten 'koleś' na boisku ? I co on robi w trakcie meczu ?

 

To nie jest kwestia grafiki, kliknołem na niego - nie pokazuje się nazwisko.

 

Spokojnie biegnie sobie w kerunku ławki rezerwowych.....

Jak by to był mecz z Celticikiem- to wiadomo kto to jest :keke:

Obstawiam dwie rzecz- kibic albo rozgrzewająca się rezerwa (błąd).

Odnośnik do komentarza

Nerkę chętnie bym przyjął ale jakoś głupio...Bo wiem jak się przydaje.

 

http://www.fmscout.com/a-fm15-leagues-megapack-by-claassen.html

 

Wszystko hula jak powinno, problem jest tylko z Oceanią, która jest zdublowana :( więc ja usunąłem pliki odpowiedzialne za ten kontynent.

Super, dzięki. A nie jest czasem tak, że działa tylko określona liczba lig? Pamiętam, że w FM-ie 2014 nie można było wybrać więcej niż pewien limit, bo gra crashowała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli gram 4-3-3, to jakie role i polecenia najlepiej przypisać pomocnikom, których widziałbym odpowiedzialnych także za obronę. Np. dwóch by miało bronić, ale jeden na zasadzie box to box, a drugi nie wypuszczałby się zbyt daleko. Jakie role i polecenia są najlepsze?

 

Aha i druga sprawa, niezależenie czy gram wysuniętą czy neutralną linią defensywy, to rywale jak nóż w masło przebijają moją obronę, przechodzą moich stoperów jak dzieci (Vlaar, Caulker) i wychodzą sam na sam lub podają prostopadle. Cisnę trening defensywny ale skutków jak nie było widać, tak nie widać dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...