Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło Wam się, że klub który był lekko mówiąc kopciuszkiem ligi został przejęty przez bogatego właściciela i zaczął zatrudniać do tej pory nieosiągalnych zawodników? Gram w lidze włoskiej i pojawiła się informacja, że drużynę Empoli chce przejąć tajemniczy potentat finansowy i zamierza zainwestować olbrzymie pieniądze w nowych zawodników i infrastrukturę. Ciekawa sprawa.

Odnośnik do komentarza

Siema, parę dni temu kupiłem FM 15. Gram w FM od wersji 07. Potrzebuję parę perełek tak do 20 lat najlepiej. Zaczynam zawsze Legią więc muszą oni być zainteresowani. Wiem, że mam w składzie sporo już takich, ale młodych zdolnych zawsze potrzebuje :)

Więc ktoś już konkretnie zbadał bazę danych ? Oczywiście też zaczynam działać sam.

Odnośnik do komentarza

No to jeszcze jedna sprawa. Otóż mam ustawione dwie ligi grywalne- włoską i angielską. Jeden zespół mam w lidze włoskiej, natomiast chcę dodać nowego menedżera i przejąc drużynę z Anglii. I tutaj pojawia się problem. Otóż jedyna liga z której mogę przejąć drugi klub to Serie A (nie mam możliwości wybrania drużyny z ligi angielskiej). Kilka wątków wyżej miałem podobny problem. Jednak wyjaśniono mi, ze zapewne na początku gry zaznaczyłem, że mogę przejmować tylko drużyny, które w obecnej chwili nie mają zatrudnionego menedżera. W tej chwili w Serie A "wolna" jest Sampdoria i mogę bez problemu drugim użytkownikiem ją przejąć. Problem mam z przejęciem jednak Newcastle, które zwolniło swojego menedżera. Tak jak wyżej wspomniałem nie mam możliwości wybrania niestety żadnego zespołu z Anglii. Proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza

mam 2 pytanka.

1) co oznacza czarna gwiazdka w potencjale zawodnika. Często widzę że ostatnia lub połowa zamiast żółtej jest czarna.

2) odnośnie treningu. Wchodzę w rozdzielanie gwiazdek i mam sytuację że 3 trenerów trenuje technikę i jest ona na wysokim poziomie w obciążeniu trenerów. Czy to zależy od liczby zawodników w klubie? jak sprzedam paru to się to zmieni

3) mam np do treningu strzałów przydzielonego trenera o 4 gwiazdkach. Poziom jego obciążenia jest wysoki. Czy dokładając drugiego z 1 gwiazdką pogorszy się trening strzałów? z samych gwiazdek wynika że nie maleją one jak dokładam trenera z 1 gwiazdką. Reasumując mająć trenera z 4 i 1 gwiazdką nadal trenują oni na poziomie 4 gwiazdek?

 

zrobiłem tak że mam po 1 trenerze dobrym do każdego elementu plus 2 którzy rozdzieleni są na wszystkie inne treningi aby zmalało obciążenie trenerów , bo nawet jak mają1 gwiazdkę to nie wpływa to na zmniejszenie się treningu np strzałów

 

4) czy zdolnych juniorów lepiej wypożyczać do np 1 ligi czy żeby grali u mnie w rezerwach w 3 lidze ale za to mam dobre warunki treningowe + trenerów na poziomie

Odnośnik do komentarza

Siema, parę dni temu kupiłem FM 15. Gram w FM od wersji 07. Potrzebuję parę perełek tak do 20 lat najlepiej. Zaczynam zawsze Legią więc muszą oni być zainteresowani. Wiem, że mam w składzie sporo już takich, ale młodych zdolnych zawsze potrzebuje :)

Więc ktoś już konkretnie zbadał bazę danych ? Oczywiście też zaczynam działać sam.

 

Ja prawie zawsze sciagam Pavla Savitskiego, bardzo dobry jak na polska lige z dobrym potencjalem. Polecam tez Odegaarda, powinien bez problemu przjesc do Legii, z tym ze z nim jest taki problem, ze do klubu przejdzie dopiero jak skonczy 16 lat, a przynajmniej tak mi sie wydaje, bo dokonalem transferu jesienia 2014 r. a przychodzi dopiero w 2016.

Odnośnik do komentarza

Powie mi ktoś co jest z ta pojebaną grą ? kolejny sejw i kolejny uszkodzony i ZAPISANA GRA NIE MOZE ZOSTAĆ WCZYTANA. Normalnei gre wyłączam, tak jak zawsze, nic nie robię co mogło by wskazywać że to moja wina, co to ma kur... być ?? płace za grę a ona chodzi tak jak pirat ??

Odnośnik do komentarza

Można zgadywać co jest powodem, bo bez dostępu do plików i sprzętu nie da się postawić diagnozy. Najprawdopodobniej os przerwało zapisywanie przed końcem, może być też wina sprzętu albo systemu operacyjnego, może być jakiś wirus, który sobie gdzieś lata, sprawdź czy przypadkiem dysk nie ma jakichś dziwnych historii...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...