Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Manieczki zamknęli to byłem po 20 już (chociaż teraz niby wznowili), szczyt świetności to miałem około 14-15. Kumpel mój rówieśnik jeździł z starszym bratem. Ja byłem nieco później 2008 rok, miałem już 17 lat.

A u nas prawie wszyscy jeździli tam, bo b.blisko (20 km)

Szybko ten szczyt osiągnąłeś ;)

 

A na poważnie, to mam wrażenie, że największą famę Ekwador miał znacznie wcześniej niż 2006 rok...

Odnośnik do komentarza

Serio uważasz, że bywalcy Ekwadoru (czy kurwa byle jakiej innej wiejskiej dyskoteki techno) to jakikolwiek autorytet w sprawie używek?

Jeśli tak, to nie mam więcej pytań.

 

W ogóle odpowiadanie na pytanie "jakieś używki oprócz marihuany" propozycją spróbowania mefedronu jest po prostu absurdalne :D

Odnośnik do komentarza

 

Jak Manieczki zamknęli to byłem po 20 już (chociaż teraz niby wznowili), szczyt świetności to miałem około 14-15. Kumpel mój rówieśnik jeździł z starszym bratem. Ja byłem nieco później 2008 rok, miałem już 17 lat.

A u nas prawie wszyscy jeździli tam, bo b.blisko (20 km)

Szybko ten szczyt osiągnąłeś ;)

 

A na poważnie, to mam wrażenie, że największą famę Ekwador miał znacznie wcześniej niż 2006 rok...

 

Wlasnie do tego zmierzam - 2006 czy 2008 to juz praktycznie nie wiksa.

Odnośnik do komentarza

lata 2003-2006 najlepiej się interes kręcił, te wszystkie sanrajsy, czy Amsterdam Dance Mission (w 2005 najwięcej osób było wg statystyk), fama był że hej.

 

@Maciej - a kogo pytać lekarzy? Lekarz ci powie (słusznie zresztą) że wszystko jest szkodliwe i że najlepiej jest nie brać niczego.

taki ci powie tylko państwowy lekarz, ten sam lekarz na prywatnej wizycie ci powie po czym ma się największa wiksę

a potem będzie kosił na tobie kasę próbując cię wyleczyć

KAPITALIZM GUROM

 

PS to prawda, tak gwarantuje Keith Consulitng Ltd.

Odnośnik do komentarza

 

lata 2003-2006 najlepiej się interes kręcił, te wszystkie sanrajsy, czy Amsterdam Dance Mission (w 2005 najwięcej osób było wg statystyk), fama był że hej.

 

@Maciej - a kogo pytać lekarzy? Lekarz ci powie (słusznie zresztą) że wszystko jest szkodliwe i że najlepiej jest nie brać niczego.

taki ci powie tylko państwowy lekarz, ten sam lekarz na prywatnej wizycie ci powie po czym ma się największa wiksę

a potem będzie kosił na tobie kasę próbując cię wyleczyć

KAPITALIZM GUROM

 

PS to prawda, tak gwarantuje Keith Consulitng Ltd.

jprdl jaki zżenujący trolling, nawet z twojej strony nie spodziewałem się czegoś tak slaabego.
Odnośnik do komentarza

Ekwador to jakoś 2004-2005 był legendą w środowisku wiksiarzy, oczywiście parę lat później już nikt się nie przyznawał że słuchał kiedyś manieczek

Ja pamiętam, że manieczkowe sety gęsto latały wśród niektórych moich znajomych w początkach mojego stałego podpięcia do internetów (2001-2002) i że wtedy już był na to wśród niektóych dziwny szał ;)

Odnośnik do komentarza

Wykonawca zleceniobiorca ma również obowiązek odprowadzać podatki od swojej umowy tak samo jak zleceniodawca. Jak można pracować na śmieciówce i nie prowadzić działalności, gratuluję przyszłości!

Nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy zgadzają się na jakieś zlecenia i dzieła, nie mając z tego nic, oprócz pieniędzy do ręki! Karygodne, właśnie przez takich ... rynek pracy jeszcze długo nie zmieni się na lepsze!(bo gorzej być już nie może).

 

Wychodzę!

 

To strzała.

 

 

P.S. Dalej mi udowadniasz, że to śmieciowa umowa, a mam wrażenie, że dalej kręcisz się w koło swojej teorii bez korzystania z choćby jednego rzeczowego argumentu. Zakładasz, że pracuję tylko realizując zlecenia. Cóż, tak mało wiesz, a tak głośno krzyczysz :) Smutek ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...