Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kofeina działa zupełnie inaczej niż się powszechnie uważa. Po pierwsze - co ma wysokość ciśnienia do spania? Co, nadciśnieniowcy nie śpią?

 

Kofeina blokuje receptory odpowiedzialne za odczuwanie zmęczenia, dzięki czemu nie mogą się tam dostać odpowiednie hormony wydzielane ciągle jak jesteśmy obudzeni. Kawę należy wypić jak się jest wyspanym żeby dłużej zostać świeżym, albo np. pijesz kawę, kładziesz się na 25 min drzemki żeby wyczyścić receptory, kofeina je blokuje i śmigasz przez parę godzin. Jak już jesteś padnięty, to możesz wypić 16 kaw i nie uśniesz bo będziesz rzygał, a nie bo ci ciśnienie skoczy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja jak miałem problemy z zasypianiem to ograniczylem ilość kawy dziennie z 8 do 5 kubków... I ni chuja nie pomogło.

8 kubków kawy dziennie? Powieka to Ci pewnie napierdala jak sprężynka.
Nic takiego nie zaobserwowałem :D Ciśnienie w normie :D

 

To nie przez ciśnienie, tylko przez brak magnezu.

 

Przy okazji tego zdania zorientowałem się, że reklamy zrobiły mi wodę z mózgu: http://caffeprego.pl/artykuly/o_kawie/kawa_kontra_magnez,_czyli_bzdury_serwowane_przez_reklamy_d8594_pol.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...