Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne jak pół Polski się zaś jara jak Jarek podał rękę Dupie. Wyczytują z tego więcej niż z wszystkich wypowiedzi i faktów razem wziętych, niedługo się okaże, że Jarek klepie Dupe biczem :D

 

Artykuł i nagłówek to mnie akurat nie wzruszył, wiadomo, że ma podkręcić sensację, ale na tym filmiku trochę słabo to wygląda, że prezydent kraju jest kurwa ignorowany, bo uwaga, idzie główna świta...

Odnośnik do komentarza

O, Scorp.

Jakie dziwne rzeczy w season mode się dziejo, to ja nawet nie. Wczoraj przegrałem z Canadiens i Senators (odpowiednio 3-6 i 4-8), ale za to wygrałem z Oilers 10-6.

Nie wiem jak mam ustawić grę, żeby nie padały yyyy hokejowe wyniki.

Ja juz Ci kiedys mowilem - po tym nowym patchu, ta gra w season mode oszalala. Pamietam ze pierwszy mecz na pro, po wprowadzeniu latki, wygralem 10:9. Tymczasem wczesniej mialem wyniki typu 1:2 :/

Odnośnik do komentarza

jaka tam egzotyka, rynek Japoński jest drugim co do wielkości na swiecie rynkiem muzycznym. No i to bardziej jednak metal jest (choć marny). Z egzotyki to pamiętam, że kiedyś słuchałem niezłych rzeczy z Filipin (Power, Corruption & lies), oraz marny death metal z Botswany (crackdust). W botswanie fajnie wygląda scena, tzw. death metal cowboy, wiara sie w wdzianka kowbojskie ubiera na koncerty, zarówno czarni, jak i biali.
https://www.youtube.com/watch?v=zvgAti1_CAE&nohtml5=Falsea to najlepszy zespół z Kambodży, b.fajnie się tego słucha.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...