Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

CM Rev takie szanowane w branży transportowej? :-k

a już myślałem, że ich nigdzie nie szanują :keke:@nocnytyper - u Mahdiego jak mniemam bana dostałeś też za machanie CMR przed jego nosem? :D
U Mahdiego dostałem bana za odpieranie fałszywych oskarżeń.

 

no dobra, ale czymś mu musiałeś podpaść, skoro Cię fałszywie oskarżył. Może szkalowałeś "dobrego duszka"?

Odnośnik do komentarza

Gacek w takim razie transport drogowy już by nie istniał, bo każdy chciałby po 20 tys miesięcznej pensji.

W takiej sytuacji, gdyby pseudo pracodawca napuscil na mnie policję, sfotografował bym każda cmr i w sądzie wydarł kasę. Zamknalby interes szybciej niż otworzył.

Hehehe. Chciałbym, żeby tak było fajnie ;)

Powiem Ci, że tego też próbowali różni. Biznesy jakoś nadal trwają. Mieli i mają takie marże przewoźnicy, że im się opłaca i walka po sądach o ryczałty, i opóźnienia w opłatach.

Odnośnik do komentarza

Lucas07 - I taught you well, my apprentice.


A co do Nocnegotypera. Mam dla Ciebie jeszcze jedną Ważną Wiadomość:

 

Wkrótce wszyscy kierowcy zawodowi pójdą na zieloną trawkę, bo samojezdne ciężarówki będą wozić cały towar :matrix: Deal with it

Odnośnik do komentarza

Lucas07 - I taught you well, my apprentice.

A co do Nocnegotypera. Mam dla Ciebie jeszcze jedną Ważną Wiadomość:

 

Wkrótce wszyscy kierowcy zawodowi pójdą na zieloną trawkę, bo samojezdne ciężarówki będą wozić cały towar :matrix: Deal with it

A później się obudziłeś, a na ekranie telewizora wciąż leciały napisy końcowe :P

Odnośnik do komentarza

 

Lucas07 - I taught you well, my apprentice.

A co do Nocnegotypera. Mam dla Ciebie jeszcze jedną Ważną Wiadomość:

 

Wkrótce wszyscy kierowcy zawodowi pójdą na zieloną trawkę, bo samojezdne ciężarówki będą wozić cały towar :matrix: Deal with it

A później się obudziłeś, a na ekranie telewizora wciąż leciały napisy końcowe :P

 

http://www.hga-com.at/index.php/pl/service/rola

 

EDIT: A Vami znowu grozi :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Lucas07 - I taught you well, my apprentice.

A co do Nocnegotypera. Mam dla Ciebie jeszcze jedną Ważną Wiadomość:

 

Wkrótce wszyscy kierowcy zawodowi pójdą na zieloną trawkę, bo samojezdne ciężarówki będą wozić cały towar :matrix: Deal with it

A później się obudziłeś, a na ekranie telewizora wciąż leciały napisy końcowe :P

 

http://www.hga-com.at/index.php/pl/service/rola

 

EDIT: A Vami znowu grozi :keke:

 

Co wy z tym grożeniem? Ja tylko stwierdzam fakt :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...