Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem jak wy, ale ja nie umiem oceniać muzyki w totalnym oderwaniu od emocji, jakie mi towarzyszą przy słuchaniu jakiejś płyty. "Americana" to dla mnie (i nie tylko dla mnie) to dzieciństwo, młodość, beztroska i oglądanie po raz pierwszy American Pie. I dzięki temu to jest w chuj najlepsza płyta w dorobku Offspring, nawet jeśli na "Smashu" grali lepiej.

 

Dokładnie :)

 

A dla pojednania daje pierwszy zwiastun Star Wars Rogue One. To znaczy Łotra Jeden ;) Wygląda zajebiście.

Z Americaną mam jeszcze to, że to dla mnie właściwie ~godzina machania łbem, inne nie ;)

Może ktoś wkleić tekst parówy? W pracy blokują blogspota i podobne :(

 

ja bym wkleił, ale wstyd mi taką grafomanię umieszczać obok swojego nicka :D

 

E: O, Lucas nie miał takich oporów :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie, jakie gówno, jezus maria :D

 

Ale mam znajomego z Radia Studenckiego Egida, który prowadzi równe gówno, jakby co, polecam - http://niedopowiedzenia.pl/ :D

Kliknąłem w przypadkowy link i nie no - http://niedopowiedzenia.pl/post/84821907105/how-i-metczemu ci ludzie piszą takie aczytalne, pseudointelektualne, pretensjonalne gówna? Swoją drogą mam pomysł na wyzwanie dla tego typu blogerów, podobne do tego, jakie swojego czasu wymyśliłem dla gyzzburna. Polegałoby na napisaniu notki o stosunkach damsko-męskich albo sercowych rozterkach bez możliwości użycia słowa "papieros" i jego synonimów. Ja rozumiem, że człowiek palący szlugi to taki fajny filmowy obrazek mającego wyjebane na cały świat buntownika, no ale litości, ileż można :D

Odnośnik do komentarza

Ostatnio znowu mam zajawkę na Avenged Sevenfold. Poznałem kapelę przypadkiem, kiedy słyszałem ich cover Pantery "Walk" i z miejsca uznałem, że są kozakami. No i są (byli), bo The Rev genialnym perkusistą był, Gates jest przecinakiem gitarowym, a Shadow ma zajebiaszczy wokal. Tylko nie umiem ich zakwalifikować do żadnego gatunku muzyki...

zgodzę się tylko z tym gitarzystą. Rev klasa średnia, a shadow cholernie nosowo spiewal. Gatunek zalezy od plyty, z początku grali metalcore później dokladali elementów heavy i thrasha troszkę.
Odnośnik do komentarza

Ostatnio znowu mam zajawkę na Avenged Sevenfold. Poznałem kapelę przypadkiem, kiedy słyszałem ich cover Pantery "Walk" i z miejsca uznałem, że są kozakami. No i są (byli), bo The Rev genialnym perkusistą był, Gates jest przecinakiem gitarowym, a Shadow ma zajebiaszczy wokal. Tylko nie umiem ich zakwalifikować do żadnego gatunku muzyki...

Też lubie. Ja z kolei ich poznałem, bo koleżanka mi wysłała link ze śmiesznym teledyskiem (a Little bit of heaven) i pogrzebalem glebiej bo akurat ten kawałek jest kompletnie niepodobny do reszty.
Odnośnik do komentarza

 

Ostatnio znowu mam zajawkę na Avenged Sevenfold. Poznałem kapelę przypadkiem, kiedy słyszałem ich cover Pantery "Walk" i z miejsca uznałem, że są kozakami. No i są (byli), bo The Rev genialnym perkusistą był, Gates jest przecinakiem gitarowym, a Shadow ma zajebiaszczy wokal. Tylko nie umiem ich zakwalifikować do żadnego gatunku muzyki...

Też lubie. Ja z kolei ich poznałem, bo koleżanka mi wysłała link ze śmiesznym teledyskiem (a Little piece of heaven) i pogrzebalem glebiej bo akurat ten kawałek jest kompletnie niepodobny do reszty.

 

fixed ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ostatnio znowu mam zajawkę na Avenged Sevenfold. Poznałem kapelę przypadkiem, kiedy słyszałem ich cover Pantery "Walk" i z miejsca uznałem, że są kozakami. No i są (byli), bo The Rev genialnym perkusistą był, Gates jest przecinakiem gitarowym, a Shadow ma zajebiaszczy wokal. Tylko nie umiem ich zakwalifikować do żadnego gatunku muzyki...

zgodzę eie tylko z tym gitarzystą. Rev klasa średnia, a shadow cholernie nosowo spiewal. Gatunek zalezy od plyty, z początku grali metalcore później dikladali elementów heavy i thrasha troszkę.

 

The Rev klasa średnia? :o To kto wg Ciebie jest w Top10? Shadow nie śpiewał nosowo, nigdy. Da się w ogóle śpiewać nosowo przy niemal zdzieraniu gardła?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...