Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Smigler, w trzecim sezonie Hibs już oszustwa nie pomagają, bo będzie mistrzostwo dla Celtiku na 99,9% ;). No i bardziej to już jmk oszukuje wygrywając LM z Pogonią i to w składzie z prawie samymi Polakami, ja to grając w finale LM polskim Lechem chociaż miałem jakieś gwiazdy jak Milik :D.

 

Chyba serio kiedyś spróbuję udziału w tej Rozgrywce Miszczów, chyba do listopada można próbować.

Odnośnik do komentarza

I tak najlepszy z tego wszystkiego jest niejaki DrWitt. Idealnie pasuje do tego cyrku :laugh:

 

Daj sejwa, pokaż sejwa, no pokaż, daj, czego nie chcesz dać :D

 

Jak wchodzę na tę stronę to momentami się czuję jakbym trafił do wewnętrznej sieci szpitala w Tworkach.

Odnośnik do komentarza

W domu siedziałem dość długo, a znajomi trochę krócej byli w Azji ;) to grałem :P. Mam połowę trzeciego sezonu i pewnie dość długo go będę kończył w Poznaniu :-k.

 

Swoją drogą czytam Królów Przeklętych, bardzo dobrze się czyta ;).


 

SZU, czytałeś moje posty o Oz? :keke:

Czytałem. Bez komentarza.

 

Z tych starszych produkcji to mam ściągnięte "The Corner", tylko sześć odcinków, ale to wyszło przed The Wire, ponoć sporo aktorów się powtarza, więc może być dobre :).

Odnośnik do komentarza

No dla mnie gorsze, chociaż to nie jest jakiś tragiczny serial, po prostu nie widziałem w nim potencjału na coś "ekstra". Najfajniejszy ten murzyn na wózku ;). Takie 6/10 - "niezłe" z FW dobrze oddaje moją opinię o tym serialu, chociaż tylko na podstawie jednego sezonu ;).


Pierwszy sezon (może i dwa) BB też są dość przeciętne, z The Wire początkowo też się trochę męczyłem, a oba seriale ostatecznie pokochałem ;), no ale tu nie czułem takiego potencjału :P.

Odnośnik do komentarza

Póki co miniseriale (chciałem w busie/pociągu jeden luknąć co wczoraj wspominałem, ale czytałem książkę :P), bo trochę mi się ich nazbierało na dysku, potem sezony Daredevila (nie chce mi się czytając opinie o drugim sezonie, no ale obejrzeć wypada) oraz Better Call Saul :-k.

Odnośnik do komentarza

No dla mnie gorsze, chociaż to nie jest jakiś tragiczny serial, po prostu nie widziałem w nim potencjału na coś "ekstra". Najfajniejszy ten murzyn na wózku ;). Takie 6/10 - "niezłe" z FW dobrze oddaje moją opinię o tym serialu, chociaż tylko na podstawie jednego sezonu ;).

Pierwszy sezon (może i dwa) BB też są dość przeciętne, z The Wire początkowo też się trochę męczyłem, a oba seriale ostatecznie pokochałem ;), no ale tu nie czułem takiego potencjału :P.

Mnie akurat Augustus wkurwiał. Najlepsi oczywiście Chuck Pancamo, Vern i O'Reilly.

 

Kurwa, w Oz jest wszystko - klimat, zajebiste niejednowymiarowe postacie, masa intryg i rozkminek, gra o władzę i oddanie więziennych realiów.

Odnośnik do komentarza

Z tych dotychczasowych premier najbardziej mnie Billions, American Cryme Story, Vinyl oraz 11/22/63 interesują :-k. Czekam mocno na Marseille, premiera za miesiąc.


O'Reilly też jedna z lepszych postaci, fakt :P. Pozostałe sezony mam na dysku, może kiedyś obejrzę, póki co szkoda mi jednak czasu, bo tyle seriali do oglądania, a jakoś strasznie się tym Oz nie podjarałem ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...