Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hyde tutaj taki pothead a to taki mily chlopak z twarzy i manier :-k

 

Jak z nim posiedzialem na zlocie tez bylem w szoku ;)

 

 

No dla mnie gorsze, chociaż to nie jest jakiś tragiczny serial, po prostu nie widziałem w nim potencjału na coś "ekstra". Najfajniejszy ten murzyn na wózku ;). Takie 6/10 - "niezłe" z FW dobrze oddaje moją opinię o tym serialu, chociaż tylko na podstawie jednego sezonu ;).

Pierwszy sezon (może i dwa) BB też są dość przeciętne, z The Wire początkowo też się trochę męczyłem, a oba seriale ostatecznie pokochałem ;), no ale tu nie czułem takiego potencjału :P.

Mnie akurat Augustus wkurwiał. Najlepsi oczywiście Chuck Pancamo, Vern i O'Reilly.

 

Kurwa, w Oz jest wszystko - klimat, zajebiste niejednowymiarowe postacie, masa intryg i rozkminek, gra o władzę i oddanie więziennych realiów.

 

 

Oz jest zajebisty, Lucas sie nie zna ;)

Odnośnik do komentarza

Czyli pierdolisz jak zwykle :).

nie, śmieszkuję :) poważne wypowiedzi nie zaczynam od łamiąca wiadomość

 

a teraz poważnie:

 

pochwalasz tego rolnika czy nie? i dlaczego? :)

 

 

łamiąca wiadomość: jmk po raz kolejny chwali lewaka!

 

 

Oesu, wyjmij kij FYMa z dupy i miej bekę z newsa, a nie szukasz okazji do pseudo wbijania. Nudny się z tym robisz niemożebnie ;)

 

ej, nie widzisz ironii w tym, że tak prawilny serwis opisuje w raczej pozytywnym tonie zachowanie osoby, która nie ma nic przeciwko uchodźcom w Europie? :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...