Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mialem zajebiste zajecia.

jakie?

 

 

 

Wczoraj poszedłem pograć w gałę, bez rozgrzewki, bez jedzenia i jeszcze picia nie wziąłem. Graliśmy 2,5 h, ledwo co się doczołgałem do domu, umyłem się i zapadłem w letarg :-k chyba mi jakoś cukier masakrycznie spadł, bo nie byłem w stanie NICZ ZROBICZ. No ale potem wpierdoliłem czekoladę i jakoś poszło :keke: Dziś klasyczny dzień, wszystko napierdala.

Odnośnik do komentarza

@@Hidalgoo,

 

Z RPi....

 

Dostaliśmy prototypy zestawów do samodzielnego składania, które pewnie pójdą w produkcję, robione tutaj w PL. W zestawie mieliśmy malinkę, podwozie, koła, silniki itp. Musieliśmy najpierw dolutować układ sterujący, później złożyć silniki, odpowiednio podpiąć, złożyć, a później włączyć i odpalić malinkę, napisać program sterujący i... samochodzik jeździł sterowany klawiaturą :D Całość zajęła mi ze 3h.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale to zupełnie inna kwestia i inna rozmowa, ja odnoszę się tylko do stosowania odpowiedzialności zbiorowej, która zawsze jest zła i niesprawiedliwa.

Hawk, tylko pamietaj o tym jak bedziesz nastepnym razem cisnal, ze Barca to placzki albo symulanci ;)

 

tez wlasnie po silce wrocilem, teraz obiad, potem rower, pod wieczor basen, a na koniec piwerko i Gran Derbi, dodatkowo zajebista pogoda w Kielcach takze jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza

 

 

No kurwa! W koncu! Bieremy na PC czy PS4? Szymke tez by pewnie pogral.

A może by tak na PC właśnie?

 

No ja w sumie nawet chetniej, bo strzelanie na padzie nie jest moja ulubiona rzecza. Ale musimy jeszcze miec 3 gagatkow do druzyny.

Odnośnik do komentarza

 

to dzisiaj będzie można cisnać po tych płaczkach z obu stron :P

po pojedynczych pilkarzach, ktorzy sie tak beda zachowywac mozna a nawet trzeba cisnac, z tym nie mam problemu :)

 

wiesz, dzisiaj z statystyk można prognozować, że to piłkarz Realu coś odjebie :p Tylko jestem ciekaw kto, obstawiałbym Casemiro.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...