Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wiem co za geniusze rozpowiadają w internetowym świecie medycyny, że kubek z wodą + dwie łyżki stołowe soli = gwarantowane wymioty. Po wypiciu takiego jednego kubka omal się nie przekręciłem :P

Nie wiem co za geniuszem korzystają z porad w Internecie w kwestiach zdrowia :P

 

 

Przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem mu żeby przepisał mi coś na spowodowanie wymiotów :P

 

 

A tradycyjne dwa palce w gardło to wymagają recepty?

Odnośnik do komentarza

a propos wczorajszej dyskusji o czystości w biurze, mail sprzed kilku minut od mojej szefowej:

 

Koledzy i koleżanki!

Niestety, muszę o tym napisać. Właśnie wyszłam z toalety, osoba przede mną (niestety nie wiem kto, bo byłam na dole) zostawiła podniesioną deskę i draże w toalecie.

Myślałam, że mamy to już opanowane...

Odnośnik do komentarza

Kto się ukrył pod nickiem Gokuisthestrongest na MFM? :) :

 

Mesjaszu, chodzą słuchy, że jesteś komunistą... Czy stąd czerwony wystrój portalu? Czy stąd cenzura na stronie? Czy stąd brak wolności słowa? Czy stąd prześladowania ze względu na "pochodzenie"? Czy stąd "wielka czystka"? I pytanko o miejsce urodzenia, bo mam wątpliwości. Szczecin czy Stalingrad?

 

Odnośnik do komentarza

a propos wczorajszej dyskusji o czystości w biurze, mail sprzed kilku minut od mojej szefowej:

 

Koledzy i koleżanki!

Niestety, muszę o tym napisać. Właśnie wyszłam z toalety, osoba przede mną (niestety nie wiem kto, bo byłam na dole) zostawiła podniesioną deskę i draże w toalecie.

Myślałam, że mamy to już opanowane...

 

 

Jeszcze wam wprowadzą odbijanie karty pracowniczej przy wejściu do klopa :kekeke:

 

U nas jest różnie, ale przez to, że z tych samych toalet korzystają też studenci, to jest raczej czysto, bo sprzątane jest kilka razy dziennie. No ale zdarza się, że ktoś chyba stopy w umywalce myje, bo lustro, podłoga i ściany pochlapane w promieniu metra :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...