Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko favre to jest dlugodystansowiec raczej i gdzieś czytalem ze po sezonie ma do OM pójść.

A nie chcielibyście sławka bilicia?

Bilić kiedyś zrobił Everton mocno w chuja w ciężkich czasach. No i jest raczej szczęśliwy w WHU.

 

Everton raczej potrzebuje jakiegoś długodystansowca - wystarczy popatrzeć na skład, żeby zdać sobie sprawę ile jeszcze trzeba włożyć roboty w przebudowę tej ekipy i zrobienie z niej bandy na Top4.

Odnośnik do komentarza

Nie no, od początku traktowałem to jako pijany sen wariata, ale ten randomowy news od Turków zasiał we mnie ziarno niepewności :D

 

Ja mam swoich kandydatów, o ile Moshiri faktycznie przywiezie taczkę złota - Lucien Favre, Rudi Garcia, Vilas-Boas, De Boer albo Cocu. W tej kolejności. Ewentualnie jeszcze Hiddink jakby dał się skusić na 2-3 lata.

 

Bo Roberto niestety jest raczej "dead man walking".

 

Eee, serio Garcia? Po pierwszym sezonie Romy myślałem podobnie, po drugim niezbyt. Favre to chyba jakiś magik, nadałby się, reszta to niewiadome, ale zobaczyć De Boera i Cocu w Premier League bym chciał.

Odnośnik do komentarza

 

 

Manchester mimo "perturbacji"ⓒ z ostatnich sezonów do takich zaliczacs, a Mourinho przez jego "perturbacje" już nie? Zwłaszca, że te jego "perturbacje" to i tak było zdobycie mistrzostwa a obu wymienionych przez Ciebie klubach, w których zawiódł. A w Realu doszło do tego jednak sporo więcej niż to mistrzostwo, choćby złamanie klątwy 1/8.

 

Manchester jest wciąż wielką firmą pod względem finansowym, wciąż ma takie samo zaplecze, jak miał, jeżeli chodzi o szkolenie piłkarzy. Kwestia poskładania tego, bo pokazują, że brakuje im tylko jednego człowieka.

 

Ale przyznaję, że nie lubię Mourinho, więc może to wpływać na ocenę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Moim zdaniem Mourinho nie jest już takim topowym nazwiskiem

 

No kurwa :rotfl:

 

Na pewno jego nazwisko ma moc, ale nie tę samą co w 2010.

 

 

Pewnie, że nie, ale pisać, że nie jest już topowym nazwiskiem? IMO zapędził się Man_iac.

Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie znowu (pewnie idiotycznie) robię nadzieję dla Anglii na Euro. Bo i wyniki dobre mają i posypało ciekawymi zawodnikami, Kane nie okazał się niewypałem, Vardy na razie strzela, a i paru innych jest. Może...może cokolwiek w tym roku się uda. Półfinał chociaż, co Roy :-k ?

Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie znowu (pewnie idiotycznie) robię nadzieję dla Anglii na Euro. Bo i wyniki dobre mają i posypało ciekawymi zawodnikami, Kane nie okazał się niewypałem, Vardy na razie strzela, a i paru innych jest. Może...może cokolwiek w tym roku się uda. Półfinał chociaż, co Roy :-k ?

:lol:

Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie znowu (pewnie idiotycznie) robię nadzieję dla Anglii na Euro. Bo i wyniki dobre mają i posypało ciekawymi zawodnikami, Kane nie okazał się niewypałem, Vardy na razie strzela, a i paru innych jest. Może...może cokolwiek w tym roku się uda. Półfinał chociaż, co Roy :-k ?

 

Wygra Hiszpania w finale z Francją ;). Niestety.

Odnośnik do komentarza

Taa wiem, co ja mogę. Odpadną szybko i przestanę marzyć :P Hiszpania mnie za chuja nie przekonuje, prędzej bym stawiał na kogoś z pary Francja (gospodarze, dobre pokolenie), a Niemcy (jednak Niemcy turniejowi to wyższy level).


Nie z royem i rooneyem. Ja liczę na gospodarzy, na papierze maja najmocniejszą pomoc obecnie

 

Ładnie grali w eliminacjach i towarzyskich, dawno tak nie grali. A Rooney? Ile on pogra? Standardowo rozjebie się przed turniejem/w trakcie.

Odnośnik do komentarza

 

Nie no, od początku traktowałem to jako pijany sen wariata, ale ten randomowy news od Turków zasiał we mnie ziarno niepewności :D

 

Ja mam swoich kandydatów, o ile Moshiri faktycznie przywiezie taczkę złota - Lucien Favre, Rudi Garcia, Vilas-Boas, De Boer albo Cocu. W tej kolejności. Ewentualnie jeszcze Hiddink jakby dał się skusić na 2-3 lata.

 

Bo Roberto niestety jest raczej "dead man walking".

 

Eee, serio Garcia? Po pierwszym sezonie Romy myślałem podobnie, po drugim niezbyt. Favre to chyba jakiś magik, nadałby się, reszta to niewiadome, ale zobaczyć De Boera i Cocu w Premier League bym chciał.

 

Czemu nie? Z Lille zrobił dublet, wypromował kilku młodych grajków, a w Romie notował raczej niezłe wyniki. A to że to niełatwy klub do prowadzenia to myślę, że mógłby potwierdzić Luis Enrique ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...