Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha.

 

Sorry za spam raz jeszcze. Zadałem to pytanie tydzień temu, ale niestety bez powodzenia z odpowiedzią. Czy ma ktoś z Was (na dysku, pendrivie, itd) bazę danych z FM 2006 z wszystkimi zawodnikami? Próbowałem ściągnąć przez dział "Dodatki do FM 2006", ale link na Gamefroncie wygasł.

 

Wiem, że Prof to wstawiał, ale próby skontaktowania się z nim zakończyły się niepowodzeniem - brak odzewu :)

Odnośnik do komentarza

 

czy on na serio wynajął pokoje i kompy dla kilku nerdów, i dodatkowo zapłacił im za nocleg i lot do Anglii?

 

 

Ok, to jestem ostatecznie w stanie zrozumieć - chce sobie zbudować markę Mistrzostw Polski, może to jakaś inwestycja w przyszłość (tak naprawdę raczej podbudowanie własnego ego, ale whatever). Ale ostatnio czytałem, że jest comiesięczna nagroda, 20 funtów z jego kieszeni, dla wybranego głosami czytelników managera miesiąca :|

Odnośnik do komentarza

 

 

czy on na serio wynajął pokoje i kompy dla kilku nerdów, i dodatkowo zapłacił im za nocleg i lot do Anglii?

Ok, to jestem ostatecznie w stanie zrozumieć - chce sobie zbudować markę Mistrzostw Polski, może to jakaś inwestycja w przyszłość (tak naprawdę raczej podbudowanie własnego ego, ale whatever). Ale ostatnio czytałem, że jest comiesięczna nagroda, 20 funtów z jego kieszeni, dla wybranego głosami czytelników managera miesiąca :|

Altruizm. Wy, lewacy tego nie rozumiecie.
Odnośnik do komentarza

74bPnQV.png

 

 

jeżeli nie powstrzymamy tej zarazy niedługo sami staniemy się tak wartościowym przedmiotem ataków dla muzułmanów jak Donieck czy Irlandia Północna

 

Szczególnie w Donbasie sami muzułmanie strzelają. Zapewne w Kolumbii też same arabusy. :-k

Odnośnik do komentarza

Ale ten mahdi spryciarz jest...

1. rezygnuje z udziału w tej zabawie,

2. zgłasza się na gospodarza turnieju,

3. gospodarz ma zagwarantowany start w zabawie na miejscu.

 

ażeby zostać gospodarzem, to trzeba spełnić tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle warunków + aprobatę Wieszcza, że tylko on się łapie.

Master :]

Odnośnik do komentarza

Ale ten mahdi spryciarz jest...

1. rezygnuje z udziału w tej zabawie,

2. zgłasza się na gospodarza turnieju,

3. gospodarz ma zagwarantowany start w zabawie na miejscu.

 

ażeby zostać gospodarzem, to trzeba spełnić tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle warunków + aprobatę Wieszcza, że tylko on się łapie.

Master :]

Prawie jak Icon jakiś czas temu :D
Odnośnik do komentarza

Ale ten mahdi spryciarz jest...

1. rezygnuje z udziału w tej zabawie,

2. zgłasza się na gospodarza turnieju,

3. gospodarz ma zagwarantowany start w zabawie na miejscu.

 

ażeby zostać gospodarzem, to trzeba spełnić tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle warunków + aprobatę Wieszcza, że tylko on się łapie.

Master :]

 

Niczym organizacja przetargów w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...