Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

A ty zasypiasz przy Metallice na pełnej kurwie, czy raczej po ciemku i w ciszy?

Od zawsze ze sluchawkami na łbie.

 

Wiadomo, że to hiperbola, ale myślę że jeżeli przyzwyczai się dziecko do spania w normalnych warunkach to później nie trzeba chodzić na palcach i szeptac. A tak to w tym przypadku wygląda.

 

PS rozpierdala mnie dyskusja w wewnętrznej. Wypadek Dudy nie był poważny, bo nic mu się nie stało i jest z PiSu xd

PS2 dzisiaj też odpadam z FIFY, bo mam trochę roboty :( ale jutro będę na pewno.

Odnośnik do komentarza

 

 

I tak pojedzie na Euro ;)

pojechac pojedzie i w sumie nie ma sie co tego czepiac, ale jak bedzie gral zamiast de Gei to zwatpie w zdrowie psychiczne del Bosque :|

Nie wiem po co miałby właściwie jechać jeśli nie po to by grać. Casilla i Asenjo spokojnie mogą jechać jako tło dla De Gei.

Za zaslugi.
Odnośnik do komentarza

 

2 dychy? Jaki dostawca?

Mocno lokalny, działa chyba w 2-3 dzielnicach Wawy, JMDI się nazywa. 24,99zł o ile się nie mylę, musiałbym zerknąć na fakturę jeśli Cię to interesuje :-k

 

A łącznie ile płacisz i jaki masz pakiet (tj. ile programów)? To pewnie łączone z internetem? Może być na PW :)

 

Teraz na dniach warto będzie zmienić dostawcę, bo z okazji 21 urodzin UPC i Multimedia będą miały C+ w promocji za 21 zł przez 3 miesiące. Zawsze to stówak w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...