Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ajerk, chciałeś mój raport z żarcia, to wklejam w spoiler, bo nie każdy chce pewnie czytać ;)

 

 

 

Raport

1 dzień

śniadanie - jajka - zjedzone, bez problemów

II śniadanie - mieszanka z jogurtem naturalnym - zjedzone, bez problemów

obiad - po zjedzeniu pogoniło praktycznie od razu

Łosoś wędzony, rukola, oliwki, pomidory suszone, oliwa z oliwek, ser feta, kukurydza

Podwieczorek- pomarancza - zjedzone, bez problemów

Kolacja- makaron ryzowy, piers z indyka, ocen balsamiczny, warzywa - zjedzone bez problemów

--------

 

2 dzień

śniadanie - jajka + wafle - zjedzone bez problemów, jedynie dwa zamiast 4 wafli ryżowych

II śniadanie - mieszanka z kefirem - zjedzone bez problemów

obiad - po zjedzeniu pogoniło praktycznie od razu

Kurczak wędzony, rukola, oliwki, pomidory suszone, oliwa z oliwek, ser feta, kukurydza -

nie jadłem oliwek i pomidorów suszonych

podwieczorek - pestki dynii - zjedzone bez problemu

kolacja- krewetki - zjedzone bez problemu

-----

3 dzień

śniadanie - jajka + wafle - zjedzone bez problemu, już całe

2 śniadanie - mieszanka z jogurtem - zjedzone bez problemu

obiad - tuńczyk, rukola, kukurydza, mozarella - bez oliwek, oliwy i pomidorów suszonych - bez problemów

podwieczorek - zupa krem z cukinii - zjedzona, ale nie smakowało

kolacja - zjedzone - po zjedzeniu pogoniło, ale po jakimś czasie

zapiekanka ziemniaczana

 

 

Przekazany dietetyczce, wyrzucam suszone rzeczy, być może mam za dużo błonnika i jedziemy dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Mnie jakoś nie dziwi, że pominęła ten załącznik.

 

No sorry, ale śmiechłem. Nieznajomość prawa itepe itede. Poza tym - sorry, ale zwyczajnie jej nie wierzę i nie wiem dlaczego miałbym akurat jej. Oszustwo to oszustwo, nienaturalna przewaga nad innymi.

@jmk

 

Może poza tym, że Cię goni :D

 

jak robiłeś krem z cukinii? No i codziennie masz jeść jajka O.o ?

Odnośnik do komentarza

 

Mnie jakoś nie dziwi, że pominęła ten załącznik.

 

No sorry, ale śmiechłem. Nieznajomość prawa itepe itede. Poza tym - sorry, ale zwyczajnie jej nie wierzę i nie wiem dlaczego miałbym akurat jej. Oszustwo to oszustwo, nienaturalna przewaga nad innymi.

 

 

Ja z kolei nie wierzę, że na jej miejscu zachowałbyś się inaczej ;)

Odnośnik do komentarza

Cukinie, ziemniaka i cebulę kroiłem w kostkę, do garnka trochę oliwy i się smażyło, potem zalewam wywarem jarzynowym (sam robiłem) i gotuje się aż będzie miękkie, sól, pieprz i potem blenderem.

 

Eee żadnych przypraw nie możesz? Nie wiem, czosnek, papryka, imbir, cokolwiek? Sama cukinia mega mdła jest :P

Odnośnik do komentarza

A to oficjalnie potwierdzone, że Szarapowa została przyłapana za branie tego specyfiku, o którym mówi? To czysty marketing jak dla mnie- wyjść z twarzą z oszustwa. Nie wierzę w ckliwe bajeczki, że nie otworzyła załącznika. Nie wierzę też, że nie zatrudnia sztabu ludzi, który ogarnia jej takie rzeczy, jak to że substancja która zażywa jest zakazana.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mnie jakoś nie dziwi, że pominęła ten załącznik.

 

No sorry, ale śmiechłem. Nieznajomość prawa itepe itede. Poza tym - sorry, ale zwyczajnie jej nie wierzę i nie wiem dlaczego miałbym akurat jej. Oszustwo to oszustwo, nienaturalna przewaga nad innymi.

 

 

Ja z kolei nie wierzę, że na jej miejscu zachowałbyś się inaczej ;)

 

 

Przecież doping-nie doping to taka płynna granica, że i ją rozumiem, i nie rozumiem.

 

Rozumiem, bo głupio się złożyło, ktoś nie zauważył i wpadła, choć praktycznie prawa antydopingowego nie łamała aż do wprowadzeniu leku na listę antydopingową.

 

Nie rozumiem, bo powinna wiedzieć, że na dopingu była cały czas, tyle że nie nielegalnym. Penalizacja tego środka zmieniła tylko stan prawny, tak to "oszukiwała" widzów cały czas, biorąc środki wspomagające. Więc nie ma co udawać niewinnej (pewnie takich w profesjonalnym sporcie nie ma już wcale).

Odnośnik do komentarza

A to oficjalnie potwierdzone, że Szarapowa została przyłapana za branie tego specyfiku, o którym mówi?

 

Mauro, 26 stycznia został wykonany test, który dał pozytywny wynik.

 

 

 

Nie wierzę w ckliwe bajeczki, że nie otworzyła załącznika

 

Ja właśnie w to jestem w stanie gotów uwierzyć. Ba, wydaje mi się niezwykle prawdopodobne.

 

 

 

Nie wierzę też, że nie zatrudnia sztabu ludzi, który ogarnia jej takie rzeczy, jak to że substancja która zażywa jest zakazana.

 

No i właśnie dlatego wierzę w tę "bajeczkę". Bo to nie ona powinna się tym zajmować, tylko sztab.

Odnośnik do komentarza

Oświadczenie, które wydała mówiło chyba tylko, że jej test dał pozytywny wynik 26 stycznia, że dotyczy substancji, którą przyjmuje od 10 lat wg zalecenia lekarza, a która została zakazana od 1 stycznia 2016. Pozostałe informacje jak te, że mail dostała 22 grudnia czy, że nie zapoznała się z załącznikiem, to już chyba wyszło w odpowiedziach na pytania dziennikarzy.

Odnośnik do komentarza

Oświadczenie, które wydała mówiło chyba tylko, że jej test dał pozytywny wynik 26 stycznia, że dotyczy substancji, którą przyjmuje od 10 lat wg zalecenia lekarza, a która została zakazana od 1 stycznia 2016. Pozostałe informacje jak te, że mail dostała 22 grudnia czy, że nie zapoznała się z załącznikiem, to już chyba wyszło w odpowiedziach na pytania dziennikarzy.

jeżeli substancja była dozwolona jeszcze 31 grudnia, pytanie ile czasu ślad po jej obecności utrzymuje się w organiźmie ?

Ja nie mówię, że jest niewinna i powinno się jej odpuścić. Jakieś tam zawieszenie - spoko. Po prostu wkurwia mnie robienie z jej potwora, na skalę Armstronga, który był mendą kłamiącą w żywe oczy przez lata.

to przecież mentalność polaka-cebulaka - byle by się dopierdolić z byle powodu, żyjesz w tym kraju tyle lat i jeszcze się nie przyzwiczaiłeś ?

Odnośnik do komentarza

 

Oświadczenie, które wydała mówiło chyba tylko, że jej test dał pozytywny wynik 26 stycznia, że dotyczy substancji, którą przyjmuje od 10 lat wg zalecenia lekarza, a która została zakazana od 1 stycznia 2016. Pozostałe informacje jak te, że mail dostała 22 grudnia czy, że nie zapoznała się z załącznikiem, to już chyba wyszło w odpowiedziach na pytania dziennikarzy.

jeżeli substancja była dozwolona jeszcze 31 grudnia, pytanie ile czasu ślad po jej obecności utrzymuje się w organiźmie ?

 

 

Nie wiem, ale ona nigdzie nie zaprzeczyła, że brała dalej po 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...