Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzeliśmy go w inauguracji ligi francuskiej. Mecz z Lyonem wybitnie mu się nie udał - mówi Kaczmarek.

 

:co_jest: Nie ma to jak dobre wytłumaczenie. Jeleń przynajmniej gra w klubie, a imo z Lyonem nie zagrał wcale tak źle. Zresztą Auxerre grało na boisku mistrza Francji, a nie jakiś sparing z amatorami. Albo Matusiak, który

 

gra w Palermo po 45 minut w sparingach, a w kadrze dawno go nie widzieliśmy

 

Za to Jeleń gra kilkadziesiąt minut w meczu ligowym i jeszcze dłużej go nie widziano w kadrze. Ale co z tego...

Odnośnik do komentarza
Faktem jest, że Matusiak w Palermo przez długi okres czasu grał piach, a powołania dostawał. :dzuk:

 

Się chyba wybrał do zbyt mocnego klubu :kekeke:

 

 

Skoro Jeleń nie dostał powołania bo mu mecz z Lyonem nie wyszedł to ja się pytam kiedy wyszedł ostatnio mecz dla Żurawskiego (z Armenią u siebie?)

 

W ostanim meczu Celticu wyróżniał się w ataku :>

 

 

Ale fakt, faktem - Don Leo coś chyba nie lubi Jelonka :roll:

Odnośnik do komentarza

Trudno się dziwić Leo, że nie powołuje Jelenia skoro tamten w poprzednim sezonie na reprezentacje zawsze coś go bolało itp a w klubie przeważnie grał. Więc teraz Leo go odstawia i daje szanse tym, którzy byli do jego dyspozycji wcześniej. Teraz Jeleń musi cierpliwie czekać na swoją szansę. Jeżeli będzie dobrze grał to na pewno wcześniej czy później powołanie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Kadra U-21 na mecz z Gruzją:

Bramkarze: Bartosz Białkowski (Southampton FC, Anglia), Paweł Linka (Odra Wodzisław Śląski), Adrian Bieniek (Wisła Kraków).

 

Obrońcy: Piotr Polczak (GKS Katowice), Adam Danch (Górnik Zabrze), Mariusz Pawelec (Górnik Zabrze), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Witold Cichy (Odra Wodzisław Śląski), Artur Marciniak (GKS Bełchatów), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Przemysław Kocot (Zagłębie Lubin).

 

Pomocnicy: Amadeusz Kłodawski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Radosław Majewski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Cezary Wilk (Korona Kielce), Adrian Mierzejewski (Wisła Płock), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Marcin Pietroń (Zagłębie Lubin), Wojciech Mordzakowski (Łódzki KS).

 

Napastnicy: Piotr Ćwielong (Wisła Kraków), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Krzysztof Sokalski (Widzew Łódź), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin).

Odnośnik do komentarza

Po kadrze U-21 widać, że pod uwagę nie są brani: Grosicki, Korzym i Marciniak (Górnik Zabrze). Brak Janczyka, ale myślę że co do jego wartości trenerzy drużyny nie mają wątpliwości. Kadra jest wyrównana i bardzo ciekawa, świetny duet napastników: Ćwielong - Małecki, drugi Garguła - Majewski, czy Pietroń. :] W obronie dziwi mnie powołanie Rzeźniczaka, który grał jak dotychczas w Młodej Ekstraklasie słabo :-k

Odnośnik do komentarza

Ale Prof, a który piłkarz zagranicą z Polaków gra dobrze w lidze? Powtarzam - Jeleń grał na boisku mistrza Francji, dominatora tamtejszej ligi, cały jego zespół zagrał słabe spotkanie i czy to powód aby nie powołać go nawet na spotkanie towarzyskie? Wychodzi na to, że najlepiej dla piłkarza jak się sezon późno zaczyna i gra się połówki w sparingach :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Ale Prof, a który piłkarz zagranicą z Polaków gra dobrze w lidze?

 

Spośród powołanych? Wasilewski i Lewandowski. Natomiast źle w lidze na pewno zagrał Jeleń, nie widziałem Żurawskiego w akcji, ale z komentarzy na BBC wynikało, że był aktywny, tylko w swoim stylu nieskuteczny - może znowu będzie na AMC/FC wystawiany? Zresztą lepszych napastników od powołanych nie mamy - a zwolennikom Saganowskiego jako zbawcy reprezentacji przypomnę jego ostatni występ w drużynie narodowej.

 

Cała reszta to loteria, więc nie będę się wtrącać Beenhakkerowi w decyzje.

Odnośnik do komentarza
Ale Prof, a który piłkarz zagranicą z Polaków gra dobrze w lidze?

nie widziałem Żurawskiego w akcji, ale z komentarzy na BBC wynikało, że był aktywny, tylko w swoim stylu nieskuteczny - może znowu będzie na AMC/FC wystawiany?

 

Ja widziałem i faktycznie, starał się, był aktywny, ale długo będą mu wypominać tą akcję, gdy najpierw trafił w bramkarza, a dobijając posłał piłkę obok słupka ;]

 

Jeżeli będzie go pełno, tak jak w meczu z Kilmarnock, to widzę go w jedenastce ;) Mam nadzieję, że poprawi swój celownik :P

Odnośnik do komentarza
Zurawski chyba za duzo przebywa z Kennym Millerem bo w sparingach tez marnowal setki :| pozatym zagral niezle, ta nagonka w mediach troche przesadzona :roll: a komentarz, ze byl najgorszy na boisku z Kilmarnock - :lol:

 

:hahaha:

 

Przecież ani Miller, ani Hesselink wcale nie byli lepsi ;]

Odnośnik do komentarza
Zurawski chyba za duzo przebywa z Kennym Millerem bo w sparingach tez marnowal setki :| pozatym zagral niezle, ta nagonka w mediach troche przesadzona :roll: a komentarz, ze byl najgorszy na boisku z Kilmarnock - :lol:

 

:hahaha:

 

Przecież ani Miller, ani Hesselink wcale nie byli lepsi ;]

Killen ;)?

Odnośnik do komentarza
Zurawski chyba za duzo przebywa z Kennym Millerem bo w sparingach tez marnowal setki :| pozatym zagral niezle, ta nagonka w mediach troche przesadzona :roll: a komentarz, ze byl najgorszy na boisku z Kilmarnock - :lol:

 

:hahaha:

 

Przecież ani Miller, ani Hesselink wcale nie byli lepsi ;]

Killen ;)?

 

OT: Killen ;) Rozpędziłem się za nadto

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do Icona odnosnie Witka Cichego - jak sie sprawuje w rzeczywistosci ten gracz? Pytam bo kiedys gralem nim w FM05 albo 06 i wymiatal az milo :)

 

A co do Zurawia - walnie kacapom brame i sie odblokuje :) A od personaliow bardziej interesujace bedzie ustawienie taktyczne w najblizszym meczu. Pewnikiem zagramy 1-4-2(2 dmc)-2 (skrzydlowi - Smolar i Blaszczu))-1 (amc - pewnie Zuraw)-1 (napadzior - pewnie Palermo)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...