Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Fikander - z jednej strony nowego FMa broniłeś jeszcze przed premierą, niemal złego słowa nie można było na temat gry napisać, bo wtrącałeś swoje 3 grosze. Natomiast selekcjoner, który jednak pokazał już, że wie co robi, nie może liczyć na Twoje słowo obrony, nie mówiąc już o pochwale. Wiem, że proporcje w tym porównaniu nie takie ale coś w tym jest.

 

z jednej strony apelowałem, żeby nowego FMa nie oceniać, jeśli nie ma się ku temu podstaw (czytaj doświadczenia z grą), z drugiej strony apeluję, żeby pracy Beenhakkera nie oceniać przed jej zakończeniem (czytaj euro), bo się nie ma ku temu podstaw. faktycznie, po prostu jestem niekonsekwentny do kwadratu :lol:

Odnośnik do komentarza

Dobrze się stało, że dostał nowy kontrakt. Przyszłość trenera nie może zależeć od jednego meczu. Albo przez te eliminacje pracę Leo uważamy za dobrą i dostaje nowy kontrakt albo się nie sprawdził i mu dziękujemy. Jeżeli przegramy z Belgią gdzie będziemy dobrze grali a bramka dla Belgów padnie z ewidentnego spalonego czy z niesłusznego karnego? To wtedy uznać, że to pech ale trener wykonał dobrą pracę z kadrą czy też zwolnić bo nie osiągnął swojego celu czy awansu do ME? Ja pracę Leo oceniam dobrze i mimo, że nie ma łatwej sytuacji bo tylko 3 piłkarzy w ostatnim weekendzie grało cały mecz za granicą, a u Belgów w klubach zagranicznych chyba coś koło 20.

Odnośnik do komentarza

Nie Fikander - chwaliłeś nowego FMa, nawet przed jego wyjściem. Znajdę czas to poszukam tych postów.

 

Tutaj chwalenie i wyśmiewanie się z krytyki serii FM - http://forumcm.net/index.php?showtopic=50&...533;entry189375

Tutaj, stwierdzenie, że nowy FM nie może mieć rażącej w oczy skórki, tylko oczywiście jest to wina niedokształconych graczy - http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=186641 i tu to samo: http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=186633

Tutaj coś, co przypomina mi moje dzisiejsze "ględzenie" w tym temacie :> - http://forumcm.net/index.php?showtopic=915...533;entry165122

Tutaj bagatelizowanie czegoś, co przez innych jest uważane za duże niedociągnięcie - http://forumcm.net/index.php?showtopic=915...533;entry164343

 

To nie wyliczanka Twoich postów więc napiszę coś na temat. Żeby była jasność - nie jestem szaleńczym zwolennikiem Holendra, ale nie mogę zrozumieć tych, którzy nie chcą dojrzeć pozytywów jego pracy już w tym momencie. Kilka jego decyzji mi się nie podobało i nie podoba - jak np. sprawa z Jeleniem o której już na forum pisałem. Wtedy choćby Prof pisał, że Leo najwyraźniej uważa, że Jeleń się nie nadaje albo nie pasuje mu do koncepcji i skoro ma wyniki to znaczy, że ma rację.

 

Ale miejsc jest więcej, więc są łatwiejsze.

 

Poziom trudności eliminacji oceniasz tylko ze względu na ilość miejsc?

Odnośnik do komentarza
Ale miejsc jest więcej, więc są łatwiejsze.

Zgadza sie. Do MŚ za Janasa awansowalismy z drugiego miejsca w grupie tylko dzieki temu ze mielismy slabych przeciwnikow (pomijajac Anglie). Za Beenhakkera mamy szanse zajac pierwsze miejsce w grupie o wiele bardziej wymagajacej niz ta z MŚ, wiec poprawa jakas na pewno jest.

Odnośnik do komentarza
Ale miejsc jest więcej, więc są łatwiejsze.

Zgadza sie. Do MŚ za Janasa awansowalismy z drugiego miejsca w grupie tylko dzieki temu ze mielismy slabych przeciwnikow (pomijajac Anglie). Za Beenhakkera mamy szanse zajac pierwsze miejsce w grupie o wiele bardziej wymagajacej niz ta z MŚ, wiec poprawa jakas na pewno jest.

 

Skoro tak na to patrzyć, w eliminacjach MŚ 2006 Janas nie stracił ani jednego punktu w ośmiu meczach ze słabszymi rywalami (Irlandia Płn., Austria, Walia, Azerbejdżan), w eliminacjach ME 2008 Leo stracił w ośmiu meczach siedem punktów (trzy z Armenią i cztery z Finlandią), więc jakiś regres na pewno jest.

 

A cała sprawa rozbija się o pytanie, czy jest sens przedłużać kontrakt przed wykonaniem zadania wyznaczonego w kontrakcie poprzednim. Moim zdaniem nie.

Odnośnik do komentarza
Ale miejsc jest więcej, więc są łatwiejsze.

Zgadza sie. Do MŚ za Janasa awansowalismy z drugiego miejsca w grupie tylko dzieki temu ze mielismy slabych przeciwnikow (pomijajac Anglie). Za Beenhakkera mamy szanse zajac pierwsze miejsce w grupie o wiele bardziej wymagajacej niz ta z MŚ, wiec poprawa jakas na pewno jest.

Tak, tak... do MS'06 awansowalismy tylko dlatego, ze przeciwnicy byli slabi... kazdy by w takiej sytuacji awansowal, eh...

Odnośnik do komentarza

Tu chodzi które mamy miejsce a nie z kim traciliśmy punkty, za Janasa nie traciliśmy i byliśmy na 2-gim miejscu a teraz tracimy i jesteśmy narazie na pierwszym miejscu, bo inni też tracili głupio punkty, wg mnie poziom sie wyrównuje i taka Armenia nie jest już tak samo słaba jak kilka lat temu, dlatego nie tylko my straciliśmy punkty z nimi.

Odnośnik do komentarza
Ale miejsc jest więcej, więc są łatwiejsze.

Zgadza sie. Do MŚ za Janasa awansowalismy z drugiego miejsca w grupie tylko dzieki temu ze mielismy slabych przeciwnikow (pomijajac Anglie). Za Beenhakkera mamy szanse zajac pierwsze miejsce w grupie o wiele bardziej wymagajacej niz ta z MŚ, wiec poprawa jakas na pewno jest.

 

Skoro tak na to patrzyć, w eliminacjach MŚ 2006 Janas nie stracił ani jednego punktu w ośmiu meczach ze słabszymi rywalami (Irlandia Płn., Austria, Walia, Azerbejdżan), w eliminacjach ME 2008 Leo stracił w ośmiu meczach siedem punktów (trzy z Armenią i cztery z Finlandią), więc jakiś regres na pewno jest.

 

A cała sprawa rozbija się o pytanie, czy jest sens przedłużać kontrakt przed wykonaniem zadania wyznaczonego w kontrakcie poprzednim. Moim zdaniem nie.

Mozna miec jeszcze inny punkt widzenia tzn. Leon wygral i zremisowal z Portugalia, co Janasowi sie nie udalo z Anglikami. Mozna przyjac jeszcze ze reprezentacja Portugalii jest silniejsza ekipa niz Anglicy (co pokazaly ostatnie ME i MŚ) wiec postep jest i to znaczny.

 

Tak naprawde licytowac mozemy cala noc, a i tak wszystko wyjasni sie w najblizsza sobote/srode. Zastanawiam sie tylko jak ta decyzja wplynie na Beenhakker?

Odnośnik do komentarza
@opona: I co z tego? Co to się ma do faktu, że Leo nie wykonał jeszcze zadania, dla którego został za ciężkie pieniądze zatrudniony? Co Listkiewiczowi przeszkadzało poczekać tydzień, skoro jesteśmy tacy zarąbiści, że awansujemy pewnie z pierwszego miejsca?

Sam pisałeś że za Janasa było lepiej bo z gorszymi drużynami punktów nie tracili :>

Odnośnik do komentarza

@opona: Specjalnie dla Ciebie: to była ironia.

 

Ja nie dyskutuję, kto był lepszy, JWE, Janas czy Leo, bo są to kwestie niewymierne. Leo, którego osobiście bardzo lubię, choćby za utarcie nosa polskim "fachowcom", został zatrudniony, aby osiągnąć konkretny cel. Póki go nie osiągnie, przedłużanie z nim kontraktu jest błędem. I tylko o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko, że formalnie Leo nie złożył jeszcze podpisu pod nowym kontraktem, nastąpi to dopiero po meczu z Belgią, dostanie także podwyżkę. Listkiewicz z Beenhakkerem są po "gentlemen's agreement", więc sam podpis to czysta formalność, o której nie będzie decydował wynik pojedynczego meczu, na całe szczęście :>

Odnośnik do komentarza

Nie nooo, kończyny opadają...

 

Jakbyś chciał dyskutować, a nie szukać haków

 

Jakich haków? Ty mnie zmusiłeś do szukania Twoich postów, w których broniłeś nowego FMa, wyśmiewałeś się z ludzi, którzy odważyli się go skrytykować i którzy mieli inne zdanie od Twojego ("Są tacy ludzie, oczywiście ich szanujemy").

 

W żadnym miejscu, wbrew temu, co nakłamałeś, nie wyraziłem wprost mojej jednoznacznie pozytywnej opinii nt. fm 2008.

 

A czy ja pisałem o Twojej "jednoznacznie pozytywnej opinii nt. fm 2008?". Udowodnij albo przeproś :>

 

Twoja pogarda dla innych jest zdumiewająca...

 

EOT z mojej strony. Teraz na 100%.

Odnośnik do komentarza
A czy ja pisałem o Twojej "jednoznacznie pozytywnej opinii nt. fm 2008?". Udowodnij albo przeproś :>

 

Nie Fikander - chwaliłeś nowego FMa,

 

 

PLONK, kłamczuszku.

 

OFFFFFFF TOOOOOOOOOOOOOOPIIIIIIIIIIIIIC BAAAAAAAAAAAAN ^^

 

 

@Prof, każdy ma swoje zdanie. Jedni będą oceniać to pozytywnie, drudzy nie. Wg mnie Leo i tak powinien dostać kontrakt nowy, nawet jeżeli byśmy nie awansowali (odpukać).

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...