Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy-eksperci, a co uważacie na temat gównoburzy o Bielika? Młody i jego agenci trochę nie ogarnęli sytuacji, czy to wszystko niepotrzebne, a i tak go będą później powoływać? Szczególnie jak w przyszłym sezonie się przebije do szerokiego składu Arsenalu.

Odnośnik do komentarza

Koledzy-eksperci, a co uważacie na temat gównoburzy o Bielika? Młody i jego agenci trochę nie ogarnęli sytuacji, czy to wszystko niepotrzebne, a i tak go będą później powoływać? Szczególnie jak w przyszłym sezonie się przebije do szerokiego składu Arsenalu.

 

Przeczytałem tylko info na transfery.info więc na podstawie tego nie widzę żadnego problemu. Towarzyski turniej, a ważne mecze w klubie? Zrobiłbym podobnie. Zwłaszcza, że on wysłał pismo, w którym prosił o zwolnienie. Elegancko.

Odnośnik do komentarza
Towarzyski turniej, a ważne mecze w klubie?

 

Jakie ważne mecze w klubie on rozegra? :>

 

Z tego, co mówią trenerzy i Boniek, to wyglądało to trochę inaczej. Szczególnie, że:

 

Krystian chciał pojechać z kadrą U-19 do Holandii walczyć w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Rafał Janas uznał, że Krystian nie prezentuje się ostatnio na tyle dobrze by pomóc tej kadrze i powołał go do reprezentacji U-18. Bielik stwierdził, że dziękuje i w takim razie woli powalczyć o miejsce w Arsenalu, wysłał oficjalne pismo.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jakie ważne mecze w klubie on rozegra? :>

 

Z tego co czytałem to UEFA Youth League czyli młodzieżowa LM?

No doczytałem i dalej nie wiem co w tym złego? Grając w młodzieżówce Arsenalu też może udowodnić, że prezentuje się odpowiednio by grać w u19.

 

I jakoś nie dowierzam opinii polskich trenerów twierdzących, że kapitan młodzieżówki Arsenalu i lider tej ekipy jest za słaby by grać w kadrze.

Odnośnik do komentarza

 

Nie śledzę ligi włoskiej i w związku z tym mam pytanie. Zieliński gra jako typowy CM, czy bardziej CAM (ja go kojarzę własnie z tej pozycji). Bo w naszej kadrze byłby potrzebny raczej ktoś o tej pierwszej charakterystyce, taki Linetty, czy też ulubieniec Nawałki, czyli Maczyński. Bo mam obawy, że Krzysiek jak tylko wykuruje się zostanie powołany na Euro, mimo że średnio na to zasługuje.

Przy Salomonie i Krychowiaku potrzebny nam CM? Przecież tu jest idealnie zrobione miejsce dla Zielińskiego, by operował za plecami napadziorów.

 

 

Salamon? Na ten moment IMO Pazdan bliżej wyjściowego składu na Euro

Odnośnik do komentarza

 

 

Z tego co czytałem to UEFA Youth League czyli młodzieżowa LM?

 

Pobawię się w jasona :) Z kim i kiedy mają grać?

 

 

 

No doczytałem i dalej nie wiem co w tym złego? Grając w młodzieżówce Arsenalu też może udowodnić, że prezentuje się odpowiednio by grać w u19.

 

Dla mnie źle świadczy o nim nastawienie, że przyjadę, ale chcę grać z tymi lepszymi, inaczej nie przyjeżdżam. Nie zapędzałbym się z deklaracjami, że "u mnie w kadrze już nie zagra", bo później wychodzi się na głupka, ale sama sprawa i to jak zawodnik się zachował średnio świadczy o jego podejściu.

Odnośnik do komentarza

 

Z tego, co mówią trenerzy i Boniek, to wyglądało to trochę inaczej. Szczególnie, że:

 

Krystian chciał pojechać z kadrą U-19 do Holandii walczyć w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Rafał Janas uznał, że Krystian nie prezentuje się ostatnio na tyle dobrze by pomóc tej kadrze i powołał go do reprezentacji U-18. Bielik stwierdził, że dziękuje i w takim razie woli powalczyć o miejsce w Arsenalu, wysłał oficjalne pismo.

 

Jesli faktycznie tak bylo to rosnie kolejna gwiazdeczka-pizdeczka pokroju Odegaarda.

Dopoki nie ogarnie glowy, nie powinien w ogole wystepowac w kadrze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pobawię się w jasona :) Z kim i kiedy mają grać?

 

Nie wiem :)

 

Dla mnie źle świadczy o nim nastawienie, że przyjadę, ale chcę grać z tymi lepszymi, inaczej nie przyjeżdżam. Nie zapędzałbym się z deklaracjami, że "u mnie w kadrze już nie zagra", bo później wychodzi się na głupka, ale sama sprawa i to jak zawodnik się zachował średnio świadczy o jego podejściu.

 

Nie widzę nic złego. Zaproponowali mu mecze TOWARZYSKIE w u18. Meczami w Arsenalu też może udowodnić swoje umiejętności. Jakby odmówił w meczu o punkty to co innego IMO.

Odnośnik do komentarza

ale o jakich meczach Arsenalu Ty mowisz? przeciez nie pierwszego skladu, a rozgrywki juniorskie ciezko traktowac jako cos innego niz wlasnie mecze towarzyskie poniekad. kadra to jest zawsze kadra, powinna miec pierwszenstwo przed rozgrywkami klubowymi, szczegolnie na poziomie juniorskim.

Odnośnik do komentarza
Nie widzę nic złego. Zaproponowali mu mecze TOWARZYSKIE w u18. Meczami w Arsenalu też może udowodnić swoje umiejętności. Jakby odmówił w meczu o punkty to co innego IMO.

 

1. I znowu, jakimi meczami w Arsenalu? :) Wydaję mnie się, że jego drużyna odpadła z rozgrywek młodzieżowych UEFA (dlatego pytałem, bo może być tam kilka szczebli :)), a na mecze w BPL nie ma większych szans.

2. Nie sądzę, aby zawodnik, który nie ma jakiejkolwiek pozycji w kadrze, może sobie wybierać mecze, w których chce grać, a w których nie. Tzn. w sumie może, ale niech się liczy z tym, że jego wybiórczość będzie miała konsekwencje. Od oceny jego zachowania przez trenerów po podejście do jego decyzji kolegów z kadry.

Odnośnik do komentarza

Pamietacie Grosika i mlodziezowke? Teraz gra regularnie w kadrze. Niech Bielik buduje swoja pozycje w Arsenalu, pilkarsko zyska na tym pewnie wiecej niz w trakcie śmiesznego turnieju towarzyskiego mlodziezowcow ;).

 

Po cichu licze na jakies wypożyczenie za rok do CCC czy innej ligi, żeby pogral z seniorami regularnie. Oby nie przepadl w juniorach jak Dawidowicz w Benfice.

Odnośnik do komentarza

No bez jaj, gość trenuje teraz z pierwszym zespołem, pod okiem Wengera, w Arsenalu, gdzie jest odwieczny problem z kontuzjami. W końcu ma okazję pokazać się menago, że warto rozważyć jego przeniesienie do pierwszego zespołu, a wy wolicie, żeby jechał na Puchar Ogóra?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...