Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

mi się kurewsko marzy kilka dni urlopu, żeby posiedzieć w mieszkaniu w spokoju, pograć na konsoli, dobrze jeść, wieczorkiem piwerko pić i ogólnie wprowadzić trochę relaksu do swojego życia :-k no ale to chyba jeszcze trochę, bo praca mocno :/

Odnośnik do komentarza

mi się kurewsko marzy kilka dni urlopu, żeby posiedzieć w mieszkaniu w spokoju, pograć na konsoli, dobrze jeść, wieczorkiem piwerko pić i ogólnie wprowadzić trochę relaksu do swojego życia :-k no ale to chyba jeszcze trochę, bo praca mocno :/

Zajebiście wielkie +1.

Odnośnik do komentarza

Mhm, ale sobie coś pysznego zrobiłem po treningu do żarcia/picia.

 

Garść orzechów nerkowca, jeden banan, jeden jogurt naturalny, trochę mleka, łyżka masła orzechowego, łyżka kakao, łyżka miodu, zblendować, pić :D.

Odnośnik do komentarza

Słodki jest tu tylko miód, mocno czuć kakao, więc się wyrównało.


 

Mhm, ale sobie coś pysznego zrobiłem po treningu do żarcia/picia.

Garść orzechów nerkowca, jeden banan, jeden jogurt naturalny, trochę mleka, łyżka masła orzechowego, łyżka kakao, łyżka miodu, zblendować, pić :D.

A mięso gdzie? :keke:

 

 

Na śniadanie była jajecznica z boczkiem ;).

Odnośnik do komentarza

 

Mhm, ale sobie coś pysznego zrobiłem po treningu do żarcia/picia.

 

Garść orzechów nerkowca, jeden banan, jeden jogurt naturalny, trochę mleka, łyżka masła orzechowego, łyżka kakao, łyżka miodu, zblendować, pić :D.

A mięso gdzie? :keke:

 

 

Lamblie w bananach.

Odnośnik do komentarza

mi się kurewsko marzy kilka dni urlopu, żeby posiedzieć w mieszkaniu w spokoju, pograć na konsoli, dobrze jeść, wieczorkiem piwerko pić i ogólnie wprowadzić trochę relaksu do swojego życia :-k no ale to chyba jeszcze trochę, bo praca mocno :/

ja sie niestety dowiedzialem, ze przy przejsciu teraz na umowe o prace urlop bedzie mi sie liczyl, jakbym byl zupelnie nowym pracownikiem (czyli naliczany miesiecznie) :| co w konsekwencji prowadzi do tego, ze musze sobie odpuscic wyjazd na Balkany, zeby uzbierac urlop na czerwcowy wyjazd do Gruzji/Rosji :(

mialem cicha nadzieje, ze troche lepiej potraktuja pracownika z 3-letnim stazem :/ chociaz z drugiej strony dostalem podwyzke, ale nie wiem, czy nie wolalbym jednak od razu dostac pelnej puli urlopu do wykorzystania :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...