Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdybym tylko wziął dłuższe zwolnienie z pracy :wub:.. siedziałbym i zagrywalbym się w Cities Skylines, nic nie ścina, wszystko pieknie wyglada.

print screen bijacz ;)jak zabiegi zdrowotne w "SPA", wszystko ok ?

Na razie to jest pusta mapa :keke:. SPA pomyślnie, trzeba czekać dwa tygodnie na wyniki. Miejsce cięcia dosyć nieprzyjemne, bo stopa i cieżko mi chodzić, ale nie jest najgorzej, dzięki! :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj tłusty czwartek, po pracy zostajemy z kumplami i robimy turniej w FIFĘ, a o 20 przebijamy się na imprezę firmową do klubu :) Teraz kawka, płateczki i MYK do korpo!

 

Swoją drogą widzieliście jakie moje korpo straszne? (to jest jeszcze przed remontem, który się skończył w styczniu): https://www.youtube.com/watch?v=buf2IFd8VzU

Odnośnik do komentarza

 

 

cheat day dotyczy diety a nie obecności na tyrce niezły z Ciebie koksu jak zasuwasz tak od rańca

 

No cheat day, bo będą pączki wsuwać :P

 

Siłka z rana, bo po południu/wieczorem mi się nigdy nie chce. Za to w robocie energia na cały dzień :)


 

 

Teraz kawka, płateczki i MYK do korpo!

 

A propos płateczków - wziąłem sobie do pracy kakao i to był strzał w dziesiątkę: płatki owsiane + banan + mleko + dwie łyżeczki kakao <3

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj tłusty czwartek, po pracy zostajemy z kumplami i robimy turniej w FIFĘ, a o 20 przebijamy się na imprezę firmową do klubu :) Teraz kawka, płateczki i MYK do korpo!

 

Swoją drogą widzieliście jakie moje korpo straszne? (to jest jeszcze przed remontem, który się skończył w styczniu): https://www.youtube.com/watch?v=buf2IFd8VzU

Twoje jest cudowne, wspaniałe, luźne i młodzieżowe, nie dajesz nam o tym zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza

 

Chyba mnie ominęło, co Ci się Kuchar podziało?

Miałem podejrzenie czerniaka na podeszwie. Lekarz powiedział, ze nie ma sie czym przejmować. Wyniki za dwa tygodnie.
miałem takie coś na kolanie, wycieli mi, przebadali i się okazało że fałszywy alarm i mogliby zostawić :keke:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...