Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie zdrowia, ja już czekam ponad dwie doby aż mi Medica łaskawie załatwi wizytę u reumatologa :/

starość nie radość :profesor:

 

co do objawów reumatologicznych pewien profesor mi kiedyś powiedział, że nic nie działa tak dobrze jak okład z młodych piersi i podziałało, problemy znikły

Odnośnik do komentarza

 

 

Chyba mnie ominęło, co Ci się Kuchar podziało?

Miałem podejrzenie czerniaka na podeszwie. Lekarz powiedział, ze nie ma sie czym przejmować. Wyniki za dwa tygodnie.
miałem takie coś na kolanie, wycieli mi, przebadali i się okazało że fałszywy alarm i mogliby zostawić :keke:
Dobrze że przyszyc z powrotem nie chcieli :D
Odnośnik do komentarza

 

Albo qbit torrent

co kurwa? qbit torrent?! ciesz się, że nie jesteśmy akurat w pociągu...

 

 

brawa!! qbit = syf na kompie :)

Moja szesnastoletnia siostra: "Maaati, bo mama i tata w przyszłym tygodniu wyjeżdżają, a ja chciałam zaprosić koleżanki, mógłbyś też gdzieś wyjechać?

Czas zapierdala. :D

 

Poedz jej, żeby Ci zapłaciła za wyjazd, to wyjedziesz :keke:

 

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj tłusty czwartek, po pracy zostajemy z kumplami i robimy turniej w FIFĘ, a o 20 przebijamy się na imprezę firmową do klubu :) Teraz kawka, płateczki i MYK do korpo!

 

Swoją drogą widzieliście jakie moje korpo straszne? (to jest jeszcze przed remontem, który się skończył w styczniu): https://www.youtube.com/watch?v=buf2IFd8VzU

Twoje jest cudowne, wspaniałe, luźne i młodzieżowe, nie dajesz nam o tym zapomnieć :)

 

 

Ale żeby tak w czwartek się przypierdalać od rana? :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Dzisiaj tłusty czwartek, po pracy zostajemy z kumplami i robimy turniej w FIFĘ, a o 20 przebijamy się na imprezę firmową do klubu :) Teraz kawka, płateczki i MYK do korpo!

 

Swoją drogą widzieliście jakie moje korpo straszne? (to jest jeszcze przed remontem, który się skończył w styczniu): https://www.youtube.com/watch?v=buf2IFd8VzU

Twoje jest cudowne, wspaniałe, luźne i młodzieżowe, nie dajesz nam o tym zapomnieć :)

 

 

Ale żeby tak w czwartek się przypierdalać od rana? :P

 

 

Tak

Odnośnik do komentarza

 

 

Dzisiaj tłusty czwartek, po pracy zostajemy z kumplami i robimy turniej w FIFĘ, a o 20 przebijamy się na imprezę firmową do klubu :) Teraz kawka, płateczki i MYK do korpo!

 

Swoją drogą widzieliście jakie moje korpo straszne? (to jest jeszcze przed remontem, który się skończył w styczniu): https://www.youtube.com/watch?v=buf2IFd8VzU

Twoje jest cudowne, wspaniałe, luźne i młodzieżowe, nie dajesz nam o tym zapomnieć :)

 

 

Ale żeby tak w czwartek się przypierdalać od rana? :P

 

Gdzieżby tam, ja serio podziwiam ten Twój entuzjazm w nastawieniu do pracy, może dlatego że samemu mi go brakuje i dla mnie praca jest czynnością, do której podchodzę jako do czegoś, co w pierwszej kolejności muszę wykonać, a dopiero z ewentualnych owoców się cieszę. Nie wiem, czym się dokładnie zajmujesz, ale ja bym chyba nie potrafił emocjonować się prowadzeniem kampanii w adwords ani czymś w tym stylu. Do tego ta "zwariowana" atmosfera w biurze, "kreatywny, młody i dynamiczny zespół", który można by w całości umieścić w teleexpresowej Galerii Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Super, że się tym cieszysz, to ja jestem zgredem.

Odnośnik do komentarza

Dużo ironii w twoim poście i jakoś nie chce mi się odnosić do poszczególnych punktów, bo nie wiem które są serio, a które trololo. Chyba to jest dobry moment, żeby zacytować jednego z moich idoli i guru, czyli Antoine de Rapha:

 

Dokładnie tak. I nie zamierzam za to przepraszać świata.

 

Swoją pracę lubię, to nie jest coś co mnie podnieca do granicy masturbacji nad tym, ale nie jest to też dla mnie kara jak muszę to robić.

Odnośnik do komentarza

 

 

Albo qbit torrent

co kurwa? qbit torrent?! ciesz się, że nie jesteśmy akurat w pociągu...

brawa!! qbit = syf na kompie :)

Moja szesnastoletnia siostra: "Maaati, bo mama i tata w przyszłym tygodniu wyjeżdżają, a ja chciałam zaprosić koleżanki, mógłbyś też gdzieś wyjechać?

Czas zapierdala. :D

Poedz jej, żeby Ci zapłaciła za wyjazd, to wyjedziesz :keke:

Sprzedałem się za tydzień śniadań :keke:
Odnośnik do komentarza

cale zycie uzywam utorrenta i nigdy zadnego syfu nie mial? co wy od niego chcecie? moze sciagacie jakies chujowe torrenty z podejrzanych stron i stad macie syf na kompie, a nie od samego programu.

@ FYM,

 

z której wersji korzystacie ? jak z jakiejś starszej 2.2 bodaj to ostatnia bezpieczna to spoko, te co się ściaga nowsze to jest jeden wielki malware :)

Odnośnik do komentarza

 

Szczurek wyczyść skrzynkę PW albo daj namiar na siebie na fb ;)

Zapłaciłem już haracz, możesz słać. ;)

 

Ok, będę w domu po 22, więc w godzinach nocnych spodziewaj się wiadomości :)

 

Dzień dobry forum, chyba zakończyłem batalię z urzędem podatkowym. Powinienem w końcu dostać mój zwrot :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...