Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra, koleś ode mnie z mieściny był w juniorach Amiki, kiedyś o nim gadałem z Profem jak robił bazę pod FM-a któregoś i... dzisiaj gra w 8 albo 9 lidze.... niemieckiej. No, ale zarabia 400-500 euro (!) grając przy granicy, mieszkając w Polsce. To prawie jak u nas w 1/2 lidze :P

Odnośnik do komentarza

Masakra, koleś ode mnie z mieściny był w juniorach Amiki, kiedyś o nim gadałem z Profem jak robił bazę pod FM-a któregoś i... dzisiaj gra w 8 albo 9 lidze.... niemieckiej. No, ale zarabia 400-500 euro (!) grając przy granicy, mieszkając w Polsce. To prawie jak u nas w 1/2 lidze :P

 

tygodniowo?

Odnośnik do komentarza

Boje się, że jestem na coś chory, albo mam taką zajebistą przemianę materii. Ja przecież jem jak pojebany i każdy normalny człowiek już by z nadwagą śmigał :>

Masz cukrzycze :(

Jakimi klubami się dobrze grało w FM12 ;-k

Da ktoś liste?

Odnośnik do komentarza

W niemieckim Maku by zarobił 3 razy tyle.

 

Przy jakiej harówie i ile godzin. Mieszka w Polsce, chyba się uczy jeszcze. Dwa treningi w tygodniu i jeden mecz w weekend i ma prawie dwa koła zł miesięcznie, robiąc to co lubi.

Odnośnik do komentarza

0:0 z Wolves i wciąż niepokonani. Kevin Robin młodym piłkarzem miesiąca. Szkoda, że to zawodnik Hull, tylko wypożyczony do nas.


W ostatni dzień okna transferowego wzmacnia nas 32-letni stoper Grant Hall, legenda Nottingham Forest, rok temu grający w Premiership.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...