Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam w tej twojej taksie brakuje typowego rozgrywajacego, moze cofnięty w stylu Xabiego Alonso bym wcisnął tam

I jesteś pewien, że w 5 lidze znajdę zawodnika na którym z całą pewnością mógłbym oprzeć grę? Bardziej sobie cenię teamwork niż kierunkowanie gry na jednego grajka.

Odnośnik do komentarza

 

Mi tam w tej twojej taksie brakuje typowego rozgrywajacego, moze cofnięty w stylu Xabiego Alonso bym wcisnął tam

I jesteś pewien, że w 5 lidze znajdę zawodnika na którym z całą pewnością mógłbym oprzeć grę? Bardziej sobie cenię teamwork niż kierunkowanie gry na jednego grajka.

 

No chyba właśnie w tych niższych ligach łatwiej znaleźć jednego zawodnika, który przerasta całą ligę :-k.

Odnośnik do komentarza

Dawno w Anglii nie grałem, ale w Portugalii to chyba po prostu CA się liczyło, bo mój pomocnik na loanie z najwyższej ligi orał wszystkich, w każdej roli.

Co to znaczy? Ja chcę żeby mój zawodnik grał w określony sposób i wolę mieć kilka wariantów rozegrania piłki :)

Odnośnik do komentarza

 

Dawno w Anglii nie grałem, ale w Portugalii to chyba po prostu CA się liczyło, bo mój pomocnik na loanie z najwyższej ligi orał wszystkich, w każdej roli.

Co to znaczy? Ja chcę żeby mój zawodnik grał w określony sposób i wolę mieć kilka wariantów rozegrania piłki :)

 

No on po prostu nieważne czy ustawiony ofensywniej czy defensywniej to robił co chciał, bo miał umiejętności przerastające tę ligę zdecydowanie ;).

Odnośnik do komentarza

Podsumowując dzień:

 

Brunch:

jajecznica z 4 jajek na maśle, bekonie, cebuli i mleku

1 bułka wiejska pszenna

 

W międzyczasie:

ok. 50 gramów orzechów włoskich

kawa/herbata/woda

 

Kolacja:

250 g amura z grilla

sambal

 

Łącznie ok. 1850 kcal

 

Jutro robię wielkie chili con carne z pół kilo mięsa - na dwie osoby.


 

U mnie był amur, ale strasznie ościsty. Fuj.

Ja zawsze filetuję ryby przed smażeniem/pieczeniem.

 

Podziwiam cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...