Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja mam działającą Amigę 500 jeszcze :).

Ja swoja sprzedalem :( Mam jeszcze gdzies w domu jej ostatnie zdjecie (specjalnie ja jeszcze raz rozpakowalem i zrobilem zdjecie, bo az mi sie plakac chcialo). Problem z nia byl tylko taki, ze psula gry na potege. W sumie to do dzisiaj nie wiem co jej bylo, ale czasami wystarczylo raz wlaczyc gre, pograc, wylaczyc, wlaczyc od nowa i gra juz nie odpalala. X-Copy czasami dalo sie cos zrobic ale nie zawsze. Kuzyn i koledzy po jakims czasie nie chcieli mi juz pozyczac zadnych gier :/

 

 

No Amiga miała swoje widzimisię. Ja żeby zagrać w K-240 musiałem... włączyć jakąś grę, twardy reset, włączyć UFO, poczekać na lądowanie ufoków, wtedy reset z wsadzoną już dyskietką K-240 i... wtedy odpalała :D.

 

W tej mojej myszka nie działa i większość niestety klawiszy już też nie łączy i gry na dyskietkach też już nie banglają, ale kilka jeszcze udało mi się uruchomić :). Tamte gry to była poezja.

Odnośnik do komentarza

Jedyna siatkówka to Kings of the Beach. Jak przeszliśmy to z kumplem, to było szaleństwo :)

Ależ to była zajebista gra. I miałem identyczną historię, jak udało się przejść - euforia ;).

 

Moje pierwsze zetknięcie z baseballem to było takie "cudo". Nigdy nie umiałem dobrze rzucać piłki i komp mi seryjnie HR wbijał. :(

Pamiętam też moje pierwsze zetknięcie z futbolem amerykańskim, za cholerę nie wiedziałem wtedy, o co tu chodzi :D

Odnośnik do komentarza

Mi zajebali o 12 w środku miasta, gdy nie było mnie max 10min, a zapinka była. Pamiętam smutek, który odczuwałem wtedy, to był naprawdę zajebisty rower. :( Od tamtej pory preferuję u-locka, przynajmniej nikt przypadkowy nie zajebie mi roweru. :P

Nie wywołuj Hawkeya z lasu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...