Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Btw, jak byłem na Big Short, to była reklama jakiegoś SUPERHITU na Walentynki, ze Stuhrem i tam kimś i se pomyślałem, ja jebie, Tak Bardzo Jahu.

Planeta Singli :)
Smartwatchem!

A tak serio musiałem robić edycje bo ciemno było jak u murzyna w dupie :/

 

A skąd wiesz, jak tam jest?? :> Byłeś? :p

Odnośnik do komentarza

 

Btw, jak byłem na Big Short, to była reklama jakiegoś SUPERHITU na Walentynki, ze Stuhrem i tam kimś i se pomyślałem, ja jebie, Tak Bardzo Jahu.

Planeta Singli :)
Smartwatchem!

A tak serio musiałem robić edycje bo ciemno było jak u murzyna w dupie :/

 

79078-1.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Nie znam tam nikogo, ale ta 5 od lewej (nie licząc tych w tylnym rzędzie) ładna. A po przyjrzeniu się teraz kreacji Jaha, to myślę, że strój po prostu pożyczony od kogoś większego z rodziny, bo i marynarka i koszula i spodnie są po prostu za duże :)
Marynarka za mała koszule specjalnie kupuje za duże żeby mieć luźny kołnierzyk co do opaski na ręce to opaska VIP na Open Bar :P
Odnośnik do komentarza

 

Wolę Sokratesa :P

.

Keith, z odrobiną niepokoju o Twoje czytelnictwo wzmiankuję, że Sokrates nic nie napisał...

 

 

niemniej jego poglady są spisane, czy to przez jego ucznia Platona, czy Ksenofonta i Arystofanesa.

Zresztą i tak najbardziej do mnie przemawia wizja nauki Sokratesa przedstawiona przez Gabriela Marcela, tzw. neosokratyzm, zwany też sokratyzmem chrześcijanskim

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Wolę Sokratesa :P

.

Keith, z odrobiną niepokoju o Twoje czytelnictwo wzmiankuję, że Sokrates nic nie napisał...

 

 

niemniej jego poglady są spisane, czy to przez jego ucznia Platona, czy Ksenofonta i Arystofanesa.

Zresztą i tak najbardziej do mnie przemawia wizja nauki Sokratesa przedstawiona przez Gabriela Marcela, tzw. neosokratyzm, zwany też sokratyzmem chrześcijanskim

 

 

mówił Ci ktoś kiedyś że jesteś do bólu pretensjonalny?

Odnośnik do komentarza

 

niemniej jego poglady są spisane, czy to przez jego ucznia Platona, czy Ksenofonta i Arystofanesa.

Zresztą i tak najbardziej do mnie przemawia wizja nauki Sokratesa przedstawiona przez Gabriela Marcela, tzw. neosokratyzm, zwany też sokratyzmem chrześcijanskim

 

 

Zaruchaj w końcu to przestaniesz tak pierdolić :war:

Odnośnik do komentarza

 

 

Wolę Sokratesa :P

.

 

Keith, z odrobiną niepokoju o Twoje czytelnictwo wzmiankuję, że Sokrates nic nie napisał...

niemniej jego poglady są spisane, czy to przez jego ucznia Platona, czy Ksenofonta i Arystofanesa.

naprawdę czytujesz komedie attyckie by poznać z kilku gloss poglądy sokratejskie? ;) Determinacja 21 ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

niemniej jego poglady są spisane, czy to przez jego ucznia Platona, czy Ksenofonta i Arystofanesa.

Zresztą i tak najbardziej do mnie przemawia wizja nauki Sokratesa przedstawiona przez Gabriela Marcela, tzw. neosokratyzm, zwany też sokratyzmem chrześcijanskim

 

 

Zaruchaj w końcu to przestaniesz tak pierdolić :war:

 

Pan pawoj zglasza aspiracje do quotesa...

Skromny dom w Stanach:

797e62b59ce8124037192590c6fe25ae7b39a075

 

A właściwie może i skromny, tam podobno ściany się z tektury stawia, co nie? :-k

To jak w tym dowcipie o odroznianiu biednego Niemca od bogatego...

Odnośnik do komentarza

 

nad czym się zastanawiasz? fajny pomysł na kolejny krok :)

serio ?

kurde zawsze kończy się frajda jak zmieniam klub;)

 

no, ale korci :D

no i trochę szkoda zostawić drużynę w takim trudnym momencie :D

http://tinyurl.com/jqupbfn

 

 

aaaa Mazurkiewicz już zaciera ręce http://tinyurl.com/hdj867f

 

wie, że trafi do Dortmundu :D

 

 

jakim ustawieniem Ty grasz, że boczny obrońca ma tyle asyst?

Odnośnik do komentarza

O, to jest dobry myk. 50% zniżki na kolejny pucharowy mecz Barcelony dla osób, które były na spotkaniu z Espanyolem. Aż wziąlem, Athlethic Bilbao :wub:

Podziwiam fakt, że mieszkasz w mieście gdzie gra najlepszy zespół świata, a szukasz substytutów ;)

Aczkolwiek złego słowa nie powiem na Athletic :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...