Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście istnieje szansa, że koleś w logach zobaczył wejście z forumcm.net i chciał sprawdzić... no, ale wtedy musiałby się zarejestrować, żeby tego posta przeczytać, bo dostałem linka do konkretnego mojego posta z Maryni. A jak wiadomo dodatkowo, Marynie długo nie żyją, to było zaraz po napisaniu.

chyba żyjesz jeszcze w czasach głębokiego iconizmu - Marynie już nie są kasowane

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście istnieje szansa, że koleś w logach zobaczył wejście z forumcm.net i chciał sprawdzić... no, ale wtedy musiałby się zarejestrować, żeby tego posta przeczytać, bo dostałem linka do konkretnego mojego posta z Maryni. A jak wiadomo dodatkowo, Marynie długo nie żyją, to było zaraz po napisaniu.

chyba żyjesz jeszcze w czasach głębokiego iconizmu - Marynie już nie są kasowane

 

 

A to nie wiedziałem nawet :P Od kiedy?

No i w sumie nie ma to znaczenia w tej sytuacji i tak.

Odnośnik do komentarza

Jak na komputerze służbowym to było, to teoretycznie mógł być nawet jakiś program, który by zapamiętał Twoje hasło. Niemniej jednak nawet zakładając, że tak było, to i tak marna szansa, że chciałoby mu się szukać wśród wielu stron tematu.

 

No cóż, cenna informacja, że takie mendy tu są.

Odnośnik do komentarza

Zna się tu ktoś na zwierzętach? Moja kotka miała wyciągane dwa dni temu szwy po sterylizacji i weterynarz chyba nie dopatrzył, bo sterczy jej jedna nitka. Zastanawiam się, czy wziąć pęsetę i jej to wyjąć, czy jest ryzyko, że jej tym rozpieprzę rankę i lepiej wrócić z tym do weta.

Odnośnik do komentarza

No moje są dość spokojne (też małe, bo 6 miesięczne) do tego stopnia, że nawet z samodzielnym podawaniem kroplówki podskórnej po znalezieniu nie było problemu, więc o reakcję kota się nie boję. Bardziej właśnie o to, że szarpnę, a tu się okaże, że to nie jest malutka niteczka, tylko pół brzucha wyrywam :D

Odnośnik do komentarza

Pracowałem dorywczo u jednego kolesia, pisałem mu zapowiedzi meczowe, podsumowania lig, kolejek, ważne wydarzenia sportowe itepe, miałem zawierać liczbę znaków, słowa kluczowe boldować...no SEO jednej strony. Pochwaliłem się tym tutaj, ale nie dawałem linka. Później doszły mi od tego samego kolesia recenzje restauracji, pisane na podstawie ich stron internetowych i menu, toteż nie pisałem, że smakowało itp ;) No, ale dałem raz linka i napisałem w Maryni, że to takie recenzje dla recenzji, bo to SEO... i na maila dostałem od zleceniodawcy linka do Maryni (przecież dla niezarejestrowanych jest zamknięta...), dlaczego mu robię czarny PR. Niby było to tylko ostrzeżenie, ale tylko raz dał jeszcze mi zlecenie i zakończył współpracę.

 

Szkoda, bo to zawsze było 200-400 zł miesięcznie. Nie odpuściłem nawet będąc w szpitalu - pisałem jedną ręką, bo druga była pod kablami ;), ale nie chciałem stracić zamówień i... poszło :P Całe szczęście jak już odżyłem nieco finansowo.

Ktoś sobie zadał sporo trudu. Przecież Hyde Park jest jedyną częścią CMF, która jest... niewidoczna dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie wierzę w wersję, że ten Twój szef spojrzał na statystyki wejścia, zainteresował go ten link z cmf i zadał sobie jeszcze trud, by się tu rejestrować. IMHO musiał dostać konkretny namiar.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...