Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to za infekcja (lacto robi ładne białe bąbelki). Raczej nie jest szkodliwa. Nie śmierdzi. Natomiast dodam do tego blend do lambika: trochę lactobacillusa, pediococcusa i dzikich drożdży. Postoi z rok i będze zajebisty torfowy ciemny kwas :D

 

A co do lacto i moich malin - jakie do wylania? Kwasne piwa sa najlepsze. Specjalnie je zakwasilem.

Odnośnik do komentarza

Hyh, młodość szybsza:P


Nie wiem co to za infekcja (lacto robi ładne białe bąbelki). Raczej nie jest szkodliwa. Nie śmierdzi. Natomiast dodam do tego blend do lambika: trochę lactobacillusa, pediococcusa i dzikich drożdży. Postoi z rok i będze zajebisty torfowy ciemny kwas :D

 

A co do lacto i moich malin - jakie do wylania? Kwasne piwa sa najlepsze. Specjalnie je zakwasilem.

 

Dobra dobra, ja tego drugiego Twojego piwa już nie wypiję :keke:

Odnośnik do komentarza

Hyh, młodość szybsza:P

Nie wiem co to za infekcja (lacto robi ładne białe bąbelki). Raczej nie jest szkodliwa. Nie śmierdzi. Natomiast dodam do tego blend do lambika: trochę lactobacillusa, pediococcusa i dzikich drożdży. Postoi z rok i będze zajebisty torfowy ciemny kwas :D

 

A co do lacto i moich malin - jakie do wylania? Kwasne piwa sa najlepsze. Specjalnie je zakwasilem.

 

Dobra dobra, ja tego drugiego Twojego piwa już nie wypiję :keke:

Taka historia:

 

Pewien browar X z Polski, dość znany, miał wypuścić zajebistego stouta. Żeby był jeszcze bardziej zajebisty, wlał go do beczek po bourbonie. Pech chciał, że na beczkach były bakterie i dzikie drożdże. Piwo skwaśniało. No ale hej - sour is the new hoppy! Stout wyszedł na rynek jako wild stout. Dwa razy drożej. Był zajebisty. This is kraft, bitch :)

Odnośnik do komentarza

Rok temu leżałem trzy miesiące w szpitalu z powodu tajemniczej bakterii. Prawie dzień w dzień robiono mi badania, wysyłano krew w różne miejsca w Polsce, robiono posiewy - wszystko było negatywne. W końcu mnie wyleczono antybiotykami o szerokim spektrum, ale i tak nie wykryto co to za bakteria. Co to za browar był? :keke: ;)

 

 

This is life, bitch :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...