Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Taktyka idealna pod defensywny styl:

 

http://i.imgur.com/k3qJLaV.jpg

FM 09 ? nie lepiej FM08 albo 2k6 ogarnac ?

 

ten battlefront jest pełen cziterów, 119zł to grube przegiecie jak gra nie jest warta dzisiaj 50 ziko ...

 

 

Zgubiłem gdzieś płytkę, a nawet kod, chociaż na steamie chyba od właśnie 2009 można dodawać.

Odnośnik do komentarza

Ide na Big Short, bo od jutra grajo już tylko o 15:30 :-k

Jak będzie chujowy to FYM ma wpierdol na zlocie ;)


I powinien dostać, świetny był. W ogóle Creed ma za mało nominacji imo.

 

Filmu nie widziałem, być moze zasłużył, ale po prostu Stallone i Oscar - no to przez tyyyyyyle lat jego kariery nie współgrało, że śmiechnąłem - nie oceniając roli w Creed.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej chwili też tak zareagowałem i to pewnie jest skok na kasę. Ale z drugiej strony spójrz na to tak:

1. Do roli Franka wybrano osobę transseksualną

2. Lambert wiemy jaki jest, jako Eddy mógłby pasować

3. Pozostali aktorzy to ludzie z musicali czyli z doświadczeniem

4. Odtwórca Riff Rafa nawet podobny ;)

Wiadomo, że poza świetnym filmem i sztuką to Rocky Horror było manifestem dla społeczeństwa LGBT. Tylko, że wtedy "wrażenie" robili geje i lesbijki, dziś nie robi to na nas (w większości) wrażenia, ale robią "nowe" zjawiska jak transgender, transseksualizm itepe itede. Więc Rocky Horror może też jakby wymagać odświeżenia. W tej kwestii remake jest sensowny.

 

Oczywiście jest znacznie większa szansa, że to będzie fakap, ale no, może akurat ktoś myślał jak piszę...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...