Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy można to jakoś zaskarżyć, ale szef nikomu nie wypłacił kasy w tym miesiacu (10 kazdego miesiąca wyplata) bo "sklepy są nie ogarnięte". Ze mną umowy jeszcze nie podpisał więc pewnie chuj mogę, ale inni mają umowy z nim, ale lamusy dupa cicho :-k Tak trochę nie miło bo dawał zaliczki w trakcie miesiąca normalnie jak ktoś potrzebował a teraz nagle nie wypłaca, telefon już mi wyłączyli, zaraz mi wyłącza telewizję a w zanadrzu jeszcze Internet.

Ty musisz udowodnić ze tam pracowałeś po prostu. Jeżeli jest monitoring to nie problem i oznacza to dodatkowe problemy dla pracodawcy. Reszta zgłasza do Pip i dostaje wypłaty a pracodawca jest dodatkowo lżejszy o grzywnę do 30000 zł. Jeżeli to smieciowka to trzeba zgłosić się do sądu o zamianę na umowę o pracę, albo po prostu zabrać się za procedurę egzekucyjna. Tzn. Polecony z ponagleniem, potem sąd i komornik. Druga opcja może się ciągnąć bardzo długo Ale warto bo jak się nie zrobi od razu to jest ogromna szansa że nie będzie z czego egzekwować jak gość ma takie pojęcie o biznesie.

Odnośnik do komentarza

Spójrz na mapę, gdzie ja mogę mieć dalej? Chyba tylko do Świnoujścia :D Najdalej miałem do Sierakowa, a to jest ok. 570 kilometrów.

W sumie kiedyś był pomysł, żeby Toudie zrobił u siebie zlot zimowy. To do niego też byłoby mniej więcej tyle co do Rewala.

jak dla mnie bomba! ;)

 

musze sie z nim koncu spiknac - mieszkamy niedaleko, on w samych gorach, a jakos zawsze nie po drodze :/

Odnośnik do komentarza

 

Jeziorsko?

 

No tam jest ładniewygladający w necie, wszystkomający ośrodek Rafa (Benitez :keke:)

Tylko ceny mają trochę jak w hotelach.

 

Edyta: i latem rezerwacja na minimum tydzień, także Rafa :pa:

 

No to dalej nie jadę. A chciałem po drodze zrobić pitstop w Kaliszu, ale Ty oczywiście już na nie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...