Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No a ta średnia to spora zasługa długiej transmisji, mało osób może sobie czasowo pozwolić na 6h oglądania.


To w jaki inny sposób Twoim zdaniem można porównać popularność danej dyscypliny? Chyba chodzi o jakieś zorientowanie i śledzenie wydarzeń danej dyscypliny przez "przeciętnego Kowalskiego", a nie tylko tej grupy najbardziej zainteresowanych fanów.

Odnośnik do komentarza

To spytaj kogoś na ulicy o klub z Bydgoszczy. Większość odpowie, że Zawisza i to świadczy o popularności danego sportu w skali kraju.

 

no to ja mam to szczeście, że wśród moich znajomych sami Poloniści są, którzy fapią teraz na to, że stary Gollob kupił ich klub (tak, Gollob jest wychowankiem Bydgoszczy).

A co do ogladalności, żużel jest nadawany na płatnej telewziji (N, Canal+), a mimo to: http://speedwayekstraliga.pl/final-pge-ekstraligi-z-rekordem-ogladalnosci-w-nc/

Odnośnik do komentarza

W płatnej telewizji puszczają też czasem jeździectwo. IMO żużel jest gdzieś pomiędzy jeździectwem (hejt na wieczność za zaawansowane bezmózgowie władz nc+, które puszczały ten sport zamiast Serie A) a kolarstwem (też czasem pooglądam dla pięknych widoków, bo przecież nie ma się co oszukiwać, że to sport [raczej wyścig technologiczny] czy że jest to emocjonujące [ta, kurna, jak patrzenie na schnącą farbę]).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Dopiero teraz zobaczyłem to piękne opowiadanie Jaha. Pełen wypas interpunkcyjny :)

 

Podziękuj :P

https://www.languagetool.org/pl/

 

 

 

Jahu, szkoła tego uczy :) nie narzędzia w internecie :)

 

Mnie nie nauczyła a maturę z Polaka Rozszerzonego napisałem na 45 % :)

 

 

 

Szkoła Cię nie nauczyła, czy Ty się chłopaku nie nauczyłeś? I doprawdy nie masz się czym chwalić - nie osiągnąłeś nawet na 50% :) Ech.

 

 

Szkoła ma w dupie interpunkcje.

 

 

No, "Szkoła lansu i bałnsu" pewnie rzeczywiscie ma to w dupie :keke:

Odnośnik do komentarza

To, czy sport jest niszowy, czy nie, decydują sponsorzy. Tam, gdzie jest potencjał i oglądalność, tam ląduje kasa, co w określonej perspektywie czasu, przekłada się na masowość danej dyscypliny. Nie chcę mi się za bardzo szukać, ale możecie poszperać w badaniach o marketingu w sporcie jak to wyglądało w 2014 r., nie wiem, czy są już dostępne wiarygodne dane za 2015. W przyszłym tygodniu będę to opracowywał, to jak coś ciekawego znajdę, to mógłbym podrzucić ;)

Odnośnik do komentarza

widać, że Gacek nie zna sie na żużlu. W żużlu aspekt technologiczny praktycznie nie istnieje, wszyscy jeżdżą na bardzo podobnych motorach, bardziej sie umiejętności liczą, niż dopasowanie silnika pod tor. Zwłascza na przyczepnych torach.

Ja się na żużlu nie znam za dobrze, na żywo nie byłem nigdy, ale co oglądam jakiś mecz/GP albo nawet magazyn, to pierdolo o tym spasowaniu, o zdjęciu jednego oczka z łańcucha, a sprzęgle, o tunerach, o silnikach, o tłumikach. Nawet całe reportaże są o tym w magazynie żużlowym na nSport+ albo wizyty w garażach/warsztatach zawodników w "Czarnym charakterze". Oczywiście nie jest to wyścig na miarę F1, ale nie można mówić, że wsadzisz Hancocka na jakieś gunwo i przywiezie komplet punktów w meczu ligowym.

Odnośnik do komentarza

Hancock akurat na wszystkim pojedzie, byleby na starcie wygrał (czyli mniejsza zębatka tylnia), z drugiej strony słaby junior na motocyklu Pedersena (Nickuś ma zawsze świetne motorki) ci nie zrobi nawet 5 punktów w meczu.
http://www.speedway.hg.pl/sprzet/sprzet_strona_glowna.htmtu masz świetna stronę o sprzęcie zarówno dzisiejszym, jak i tym bardziej retro.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...