Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mam nadwerężoną i przeciążoną (przez to, że kulałem po tym jak zerwałem se coś tam w pośladzie i pachwinie) i mam odpoczywać, także dzisiaj już dali mi wolne. Ale nie sądzę, żebym do czwartku wydobrzał. A jakby nie przestało, to mam skierowanie do ortopedy i mam iść po weekendzie.

W ogóle kaliski szpital na mega propsie. Mimo, że wszedłem z ulicy, to wszystko - od rejestracji, po odbiór zdjęć stopy (na płytce, XXI wiek :D) zajęło może z 40 minut.

Odnośnik do komentarza

Tak, mam nadwerężoną i przeciążoną (przez to, że kulałem po tym jak zerwałem se coś tam w pośladzie i pachwinie) i mam odpoczywać, także dzisiaj już dali mi wolne. Ale nie sądzę, żebym do czwartku wydobrzał. A jakby nie przestało, to mam skierowanie do ortopedy i mam iść po weekendzie.

W ogóle kaliski szpital na mega propsie. Mimo, że wszedłem z ulicy, to wszystko - od rejestracji, po odbiór zdjęć stopy (na płytce, XXI wiek :D) zajęło może z 40 minut.

ciesz sie ze nie ma jeszcze oblodzenia na chodnikach ;)

 

jak można naderwać sobie coś w pośladzie :-k

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem czy ktoś z Was miał kontakt z książka Neuferta "Podręcznik projektowania architektoniczno - budowlanego", ale to jest jak biblia inżyniera, jest dosłownie wszystko. Dosłownie...

12467734_925377934212446_520730253_n.jpg

 

Mnie by się przydał jakiś podręcznik projektowania maszyn

 

Tadeusz Dobrzański "Rysunek Techniczny Maszynowy", do dziś na polibudzie pozycja obowiązkowa podczas zajęć projektowych.

Kurna, że też nominowałem już avka profesora do miana najgorszego, a zapomniałem o awatarze Feno :/

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiem czy ktoś z Was miał kontakt z książka Neuferta "Podręcznik projektowania architektoniczno - budowlanego", ale to jest jak biblia inżyniera, jest dosłownie wszystko. Dosłownie...

12467734_925377934212446_520730253_n.jpg

 

Mnie by się przydał jakiś podręcznik projektowania maszyn

 

Tadeusz Dobrzański "Rysunek Techniczny Maszynowy", do dziś na polibudzie pozycja obowiązkowa podczas zajęć projektowych.

 

Nie chodzi mi stricte o samą dokumentację projektową, bo rysunek techniczny ogarniam. Większy problem mam z samym procesem projektowania, czyli co po kolei policzyć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...