Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i najpiękniejsze wspomnienie piłkarskie, czyli mistrzostwo świata Włochów w 2006 roku, a wcześniej gol Del Piero z Niemcami w dogrywce w półfinale.

 

"Nie będzie arrivederci, forza Italia do Berlina!"

+ miliard (zarowno co do MŚ jak i samego Del Piero) :wub: chociaz ja wole komentarz Caressy, ciarki: https://www.youtube.com/watch?v=g7_2qI-VQYM

 

a co do tych jedenastek to trzebaby pewnie rozroznic najlepsza od najbardziej sentymentalnej, bo w tej drugiej pewnie kazdy by wcisnal jak najwiecej zawodnikow ze swoich ulubionych druzyn ;)

 

Jeny, to jest wspaniałe, że tacy piłkarze jak Totti i del Piero wygrali MŚ.

Odnośnik do komentarza

 

a co do rankingu weszło, widać że tworzyli go fani Barcelony, żeby Raula Gonzaleza nie umieścić. Zresztą na obrzeżach mojej setki i dla Morientesa by się miejsce znalazło, głównie za sezon 2003/2004, ale nie tylko

co Ty pierdolisz, akurat Raul to jest jeden z najbardziej szanowanych graczy Realu przez kibicow Barcelony. nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma.

 

ps. ile jeszcze bedziesz wypominal tego Ovrebo? albo skoro juz musisz to przypomne Ci walek z roku 2005 w meczu tych druzyn dzieki ktoremu Chelsea przeszla dalej ;)

 

tylko, że wiesz. Wałki z teog meczu można na 3 mecze rozdzielić. I Każdy z nich byłby przekręcony. Zresztą sam pamiętasz, że gracz Barcy też dostał niesłuszną czerwoną. To był najgorzej sędziowany mecz w historii, nawet sędziowie z Hiszpanii (Mejuto Gonzalez, Undiano Mallenco) tak fatalnie nie sędziowali.

Odnośnik do komentarza

Moja jedenastka tych, których pamiętam :)

 

Casillas (Kahn) - Lahm (Maldini) - Cannavaro (Puyol) - Nesta (Sammer) - Cafu (Thuram) - Makalele (Deschamps) - Xavi (Scholes) - Zidane (Ballack) - Iniesta (Rivaldo) - C. Ronaldo (Ronaldinho) - Messi (Ronaldo, Del Piero - dzięki niemu zakochałem się w piłce nożnej)

chociaz jeden :jupi:

Odnośnik do komentarza

Wjebie sie w temat ;) Jak grac w League 2 gdzie sa mecze do 2 dni non stop, jeszcze co 4 kolejki jebie deszczem nad moim stadionem i przekladaja mecze i potem gramy 6 meczow w 13 dni i kurwa nawet po trzech pilkarzy na pozycje nie daje rady tego wytrzymac :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...