Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie twierdzę, że to "bydło" jak sam przyznałeś było jakimś mega-wielkim wybrykiem jak choćby "gówno" fanów Górnika w dniu dzisiejszym, ale przynajmniej następnym razem Profesor nie będzie mi wmawiał, że kibice Wisły to bandyci, a fani Lecha to kulturalni, mili panowie. Taka jest prawda, że kibice wszędzie są tacy sami.

Odnośnik do komentarza
Nie po raz pierwszy kibice Lecha pokazują "klasę" podczas meczu na Reymonta. Rok temu obrzucali sektor rodzinny racami, teraz śmiecą nam na stadionie, lepiej zajęliby się dopingiem, bo dziś z ich sektora słyszałem tylko jakieś ciche pomruki :>

 

Bo Wiśle to pewnie dach nad trybuna pomagał i się dźwięk niesie.. ironizując waszych kibiców po meczu w marcu. Swoją drogą ja kilka razy naszych słyszałem, ale nie można porównywać 800 osób z 14 tysiącami.

Odnośnik do komentarza
Bo Wiśle to pewnie dach nad trybuna pomagał i się dźwięk niesie.. ironizując waszych kibiców po meczu w marcu. Swoją drogą ja kilka razy naszych słyszałem, ale nie można porównywać 800 osób z 14 tysiącami.

Ekhm... kibice Lecha też siedzieli pod dachem :> . I to w sąsiedztwie niezbyt skorego ostatnio do dopingu sektora E. Nasz stadion pod względem dopingu jest bardzo "przyjazny" przyjezdnym. Wiele ekip przyjeżdżało do nas i pozostawiało po sobie znacznie lepsze wrażenie, a Lech, biorąc też pod uwagę wysoki wynik, wypadł dość blado.

 

Może bali się głośniej dopingować, bo zapomnieli noży.

Żeś błysnął...

Odnośnik do komentarza

No wiesz, całe to czepianie się kibiców Lecha polega mniej więcej na tym co napisałem. To była w sumie pierdoła o której oczywiście warto było wspomnieć, ale nie jako okazji do wyżycia się na nich z zazdrości po (i)przegranej i o (ii)fajniejszy stadion i doping. Chociaż muszę przyznać, że kibice Wisły swoim dopingiem mi naprawdę zaimponowali, mimo takiego wyniku doping był cały czas.

Odnośnik do komentarza
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4530

 

Kulturalni kibice Lecha pokazali się z "świetnej strony", a kibice Wisły to zło...

 

Do faktu z tym, do faktu :D Pudełko od pizzy :P

 

:rotfl:

 

 

 

Ale jaka reklama dla pizzerii niech tylko jakiś zdolny grafik odwróci to nazwą we właściwą stronę i voila :D

 

Widać konsekwencje :P Jak wygrali pojechali kibiców, jak przegrali pojechali ki9biców. Widać że konkurują z Lechem o największą i najlepszą widownie ale nie tędy droga, zapewne gdyby kibice Lecha chcieli też znaleźli by jakiegoś haka ale po co :-k

Odnośnik do komentarza

Kompleksy bo widzę to przy każdej okazji kiedy gra Wisła i obojętnie czy Pawełek coś zawali czy nie to takie zestawienie widzę. Dziś ewidentnie zawalił jedną bramkę na 3:0 i nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia ale ten popis kpin z niego stał się już tak żenujący, że przechodzi wszelkie dopuszczalne granice.

Odnośnik do komentarza

Ojej, obelgi poleciały. I zabójcze pudełko po pizzie. Szkoda, że "Misiek" nie jest fanem włoskiej kuchni, oszczędziłby klubowi problemów. Chociaż kto wie, jaką karę UEFA by wlepiła za takie niebezpieczne narzędzie :-k .

 

Co do dopingu - Wisła spisywała się świetnie, byłem dla niej pełen podziwu zwłaszcza na początku drugiej połowy - taki doping mimo 0-3 to coś. Ale po golu Lewandowskiego się po prostu skończył i od tej pory doskonale słyszałem na przykład "Idźcie do domu...", którego chyba jednak nie wykonywali kibice Lecha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...