Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie cena za reprezentanta kraju, uczestnika LE, LM, jednego z najlepszych w druzynie - troche niska. A moze konczyl mu sie w czerwcu kontrakt?

 

Nie. To tylko pokazuje jak popierdolone ceny są w naszym kraju i po ile chcemy sprzedawać "gówno". No, ale skoro Stilic ma być warty 2 mln ojro to :picard:

Odnośnik do komentarza

Właśnie mam podobne odczucie, co Brudinho. U nas 300 tys. euro to się żąda za piłkarzy, którzy ledwo parę razy prosto kopnęli piłkę. Za zawodnika z takim CV jak Kriwec polski klub zaśpiewałby sobie pewnie 3 mln. euro na dzień dobry :>. A przecież to cały czas jest co najwyżej mocno średnia europejska półka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ja wiem? Obecnie z Cypru jest bliżej do LM, a przynajmniej do LE, gdzie można się wypromować. Poza tym pewnie liczył na angaż w lepszej lidze, a kiedy okazało się, że ofert nie ma, to było już za późno. Podpisanie nowego kontraktu po półrocznym dąsaniu się byłoby pewnego rodzaju przyznaniem się do porażki.

Odnośnik do komentarza
Mimo wszystko jestem przekonany, że Kolejorz ma ciekawsze perspektywy na przyszłość niż klub z Nikozji.

Tylko Ci się tak wydaje, o czym świadczą postaci Kosowskiego, Żewłakowa czy innego Sikory - na Cyprze nie tylko pieniądze i klimat są lepsze, ale i poziom piłkarski.

Omonia to też nie ta sama ekipa z dwumeczu w LM z Wisłą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mają mieć na oku innego gracza, który chce mniej pieniędzy. Zasobność kasy gra tutaj dużą rolę pani Psorze. Wolimy zagranicznych, bo tańsi. A niedługo wymaganiem trenera będzie znajomość przynajmniej serbskiego, angielskiego i niemieckiego. I po co Małowiejski odchodził? Kto się teraz z piłkarzami dogada :|

Odnośnik do komentarza

wiecie czy jest coś na rzeczy , że baner BetClicka zniknął ze strony Lecha w internecie?? Na forum ktoś napisał , że na stronie Ruchu( sponsor też jakiś bukmacher )też zniknęły banery . Może coś to ma wspólnego z tą ustawą co ma wejść o zakazie reklamowania w necie Bukmacherów? chyba że to przypadek akurat ale kojarzę jakoś że na stronie Lecha były banery Betclicka info brałem z posta z forum Lecha

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...