Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Możdżeń uwiesił się na Diazie i nie dał się zrzucić przez chwilę.

 

Faul z 35 minucie - mógł podyktować, ale nie musiał.

Skoro mógł to i musiał.

 

:keke:

 

Ja odnosiłem sie tylko do tej jednej sytuacji, zeby nie było. Wisi mi to czy wygrał Lech czy Wisła. Tak samo z mistrzostwem, jeden gwint czy ta druzyna odpadnie w kwalifikacjach LM czy ta.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po meczu, Zieliński powiedział, że Lewandowski to najlepszy polski napastnik i udowodnił to pomimo tego, że wieszano na nim psy. ciekawe czy pamięta kto wieszał, bo ta wypowiedź tak jak i wcześniejsza krytyka, trenera Lecha ośmiesza. Ogólnie wczorajszy mecz mi bardzo się podobał, jednak z perpesktywy całego spotkania najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis.

Odnośnik do komentarza

Jednym okiem obejrzałem wczorajszy mecz z Lechią.

Jak już pisałem w temacie Lechii, IMO prawidłowy gol dla Lecha, bo chyba tylko sędzia widział faul Peszki. Druga żółta dla Djurdjevicia jak najbardziej słuszna. Burić znowu uratował Lecha kilkoma interwencjami. Ale to co odwalał Lewy pod bramką Lechii, to szkoda gadać. A jak nie trafił po dobitce z 5 metrów w piłkę, to chyba On sam nie wie do tej pory. Coś ten Juskowiak nie sprawuje się najlepiej jako trenejro ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/sport/1,65025,7188698,Lech_Poznan_nie_ma_co_marzyc_o_mistrzostwie.html?as=1&ias=3&startsz=x

 

Tendencyjność GW nie zna granic :D

 

To już nie jest żałosne, a śmieszne. Ile punktów straty miała Wisła na zimę do Lecha? 8? Jeśli dobrze pamiętam to tak. Na koniec ligi miała 3 przewagi nad nami. To łącznie daje 11 punktów. Obecnie mamy 10 straty. Tylko nikt przy tym systemie w takiej sytuacji nie został mistrzem.. :|

Odnośnik do komentarza

I po raz enty potwierdza się to, o czym wszyscy wiedzieli co najmniej od wiosny:

 

Już wiadomo na pewno, że stadion przy Bułgarskiej nie będzie gotowy w tym roku. Co gorsze, już teraz mówi się o tym, że także wiosną piłkarze Lecha nie wrócą do Poznania. - Przy obecnym stanie zabezpieczeń niemożliwe jest przeprowadzenie imprez sportowych - mówi Paweł Łukaszewski, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego.

 

http://www.90minut.pl/news/106/news1069231-Lech-w-tym-roku-nie-zagra-przy-Bulgarskiej.html

 

Najgorsze jest to, że nikt w UM za podpisanie tak skonstruowanej umowy nie beknie.

Odnośnik do komentarza

Fakt, że nikt nie komentuje dzisiejszego meczu Lecha jest chyba bardzo wymowny.

Widowisko we Wronkach stało na słabiutkim poziomie i najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Karny dla Lecha trochę z kapelusza i moim zdaniem wypaczył wynik.

Gra Lecha to w moim oku istna tragedia. Nieporozumienia w grze defensywnej, brak jakiegokolwiek pomysłu w grze ofensywnej (co ładnie podsumował w przerwie bezproduktywny Peszko). Pod wodzą Zielińskiego "Kolejorz" całkowicie zatracił swój styl z czasów Smudy i choć wówczas niezmiernie denerwowało mnie kadrowe sztywniactwo "Franka" objawiające się stawianiem na tych samych grajków (nawet gdy byli kompletnie bez formy) to obecnie wiele bym dał by widzieć Lecha grającego tak jak za jego czasów.

Zima nadchodzi wielkimi krokami i myślę, że końcówka rządów Zielińskiego także.

Marzenia o mistrzu mozna odłożyć na kolejny sezon a pytaniem jest obecnie to czy Lech zdoła doczołgać się do pozycji gwarantującej europejskie puchary bo przy obecnym poziomie gry cel ten będzie bardzo trudno osiagnąć.

Odnośnik do komentarza

Przekleję więc mój komentarz z forum Lecha:

 

Głupia sprawa, już od paru tygodni oglądam Lecha z wzrastającą obojętnością. Nie chcę tego, ale podświadomie wiem, że ten zespół nie jest wart emocjonowania się jego grą, bo jedyne emocje mogą się wiązać z kolejnymi marnowanymi okazjami, ewentualnie z głupio traconymi golami. Że to drugie się skończyło, to zasługa Buricia, który broni przede wszystkim z olbrzymim szczęściem, ale dokłada to tego niezłe umiejętności i świetny refleks. O reszcie zespołu trudno powiedzieć coś dobrego, niby biegają za piłką, nogi nie odstawiają, ale brakuje w tym wszystkim przekonania. Jesteśmy ligowym średniakiem i niestety trzeba się z tym pogodzić; trudno też nie spoglądać z wzrastającym wyrzutem w stronę trenera - runda się kończy i to już jest jego zespół i jego wyniki. Beznadziejny mecz dwóch słabych zespołów, rozstrzygnięty dzięki frajerstwu Celebana i sprytowi Lewandowskiego. I to już nie o wyniki chodzi, ale o grę. Nasz zespół strzelił CZTERY gole w ostatnich SZEŚCIU meczach w lidze, więcej niż jedną bramkę zdobył ostatni raz 12 września w Białymstoku przy wydatnej pomocy bramkarza gospodarzy. Tego nie da się zrzucić na nieskuteczność napastników czy fochy Rengifo.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zimą nie kupimy dwóch dobrych obrońców, będzie to dla mnie znak, że Rutkowski szykuje się do odejścia z Lecha. Dzisiaj gra wyglądała jako tako, ale znów czadu dali Bosy z Kikutem - ten drugi nie wiedział, gdzie jest, ten pierwszy po prostu był tradycyjnie spóźniony i Polonia wyrównała. Mało tego, ich stroną poszły jeszcze co najmniej dwie bramkowe sytuacje. Na szczęście trochę lepiej było z przodu, Lewandowski harował za trzech, ambitnie choć jeszcze trochę momentami juniorsko zagrał Możdżeń. Za to Cueto dał zmianę - hit rundy, zamykając skutecznie usta wszystkim swoim obrońcom.

 

O zmianach jako takich, których Smuda by się nie powstydził, zamilczę. Obiecałem, że trenera ocenię po rundzie, więc ugryzę się w język i jeszcze zamilczę. Prezent od Legii został zmarnowany i ten sezon już jest stracony, można spokojnie zacząć ogrywać chłopaków z MESA.

 

ETA: Remis w pełni zasłużony i to jedno stanowi najlepszą ocenę jakości gry obecnego Lecha - zasługujemy na remis z Polonią Bytom, którą powinniśmy byli w krótkich abcugach ograć.

Odnośnik do komentarza
ETA: Remis w pełni zasłużony i to jedno stanowi najlepszą ocenę jakości gry obecnego Lecha - zasługujemy na remis z Polonią Bytom, którą powinniśmy byli w krótkich abcugach ograć.

I dzięki takiemu lekceważącemu podejściu jakie prezentujesz na Polonii przejechało się już kilka klubów :)

Odnośnik do komentarza

Gral 8 minut i az tak sie czyms wyroznil? :>

 

Przepięknym dośrodkowaniem przy stanie 1-1 i obiecującej kontrze, którym zdjął parę żarówek z jupiterów.

 

I dzięki takiemu lekceważącemu podejściu jakie prezentujesz na Polonii przejechało się już kilka klubów :)

 

Ja tam widzę tylko remis z Wisłą, reszta punktów Polonii to mecze z ogórami i średniakami (Cracovia, Odra, Korona, Arka, Piast, beznadziejny na początku sezonu Bełchatów). Lech myślący o mistrzostwie powinien Polonię pojechać z palcem w odbycie, Lech średniak może sobie pozwolić na luksus remisu i opowiadania pierdołów o trudnym terenie i trudnym rywalu.

Odnośnik do komentarza
Ja tam widzę tylko remis z Wisłą, reszta punktów Polonii to mecze z ogórami i średniakami (Cracovia, Odra, Korona, Arka, Piast, beznadziejny na początku sezonu Bełchatów).

Natomiast ja widzę porażki i remisy z "ogórami" (Polonia W. - H, Cracovią - A, Bełchatowem - H, Arką - H, Lechią -A) oraz z Legią. Teraz sobie to dopasuj do wygranych Polonii Bytom - wygrali z Cracovią, Arką i Bełchatowem. Mistrzostwa nie zdobywa się zwycięstwem z Wisłą, a zwycięstwami z takimi jak to nazwałeś "ogórami" jak Odra :]

Odnośnik do komentarza

Bytom to słaby zespół, który jedzie w 90% na ambicji. A że w polskiej lidze ambitnych zespołów jest niewiele, to tą ambicją wygrywa mecze. Wyszli wielcy panowie liderzy i mistrzowie z Krakowa i się zdziwili. Przyjechały minimalistyczne cipencje z Poznania, którym "ktoś" wmówił, że przy stanie 1:0 trzeba bronić wyniku, i się zdziwiły. Wyszedł świetnie na początku sezonu zmotywowany przez Tarasiewicza Śląsk i Bytomia nie było. Wyszło równie świetnie odbudowane przez Franza Zagłębie i do widzenia Bytomiu. Wyszła zawsze walcząca Legia, dobry w tym sezonie Ruch i to samo.

 

PS. Wydawało mi się, że od trzech postów piszę o tym, że drużyna z ambicjami na mistrza musi ogrywać ogórów, których jedyną bronią jest ambicja.

 

OJP, wzór układu krzesełek na PyrArena :doh!:

 

http://www.magazynkolejorz.pl/images/stadion/stadion.jpg

 

Tylko napisu "Tu jestem, mamo!" mi brakuje. Jestem zwolennikiem fajnych wzorów, ale to jest takie przegięcie, że ratuj się, kto może.

A myślałem, że to na Legii będzie fatalnie. :P

 

Grzelo myślał, że wzór krzesełek na Legii będzie fatalny.

Lech zawstydził Legię i wybrał* wzór jeszcze fatalniejszy :kekeke:.

 

*podobno na szczęście to jeszcze nie jest ostateczna wersja :pray:

Odnośnik do komentarza

Więc czemu Lechowi brakuje tej ambicji?

Gdzie się tylko nie popatrzy winą obarczany jest Zieliński. A moim zdaniem to nie trener jest winny, a zawodnicy i ich podejście do zawodu. Przecież Stilic z tego sezonu to zawodnik będący myślami zupełnie gdzie indziej niż na boisku. Obronę to macie niewiele lepszą od obrony Odry ;) ratuje Was jedynie to, że macie zawodników w ofensywie, którzy potrafią stworzyć zagrożenie pod bramką rywali. Przeca Bosacki jest tak bez formy, że to nawet ślepy zauważy. Bandrowski też gra jakby musiał... Nie rozumiem jak mając tyle kasy co Lech nie można sklecić dwóch wyrównanych jedenastek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...