Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Reprezentacji Polski do lat 17 pokonała Izrael 7:0 w meczu turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Europy. Jedną z bramek zdobył lechita, Szymon Drewniak. Poza nim na boisku pojawili się również dwaj inni piłkarze Kolejorza, Jędrzej Łągiewka i Arkadiusz Serafin. Polacy zajęli drugie miejsce w grupie i awansowali do kolejnej rundy turnieju.

 

Icon Icon napraw hiperłącza...

 

W ostatnim meczu turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy do lat 19 Polska zremisowała w Nes-Zionie z Izraelem 1:1. Występ w koszulce z orłem na piersi zaliczyło dwóch piłkarzy poznańskiego Lecha: Krzysztof Wolkiewicz i Marcin Kamiński. Remis oznacza, że Polacy zajęli trzecie miejsce w tym turnieju i odpadli z dalszej rywalizacji. W drugim dzisiejszym spotkaniu Dania pokonała Azerbejdżan 3:0 i te dwie drużyny awansowały do następnej rundy.

 

Icon Icon napraw hiperłącza

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze Lewy, Peszko, Semir i debiutujący Możdżeń. Zieliński ma jaja i zrobił to czego by Franz nie zrobił. Na pewno punkt dla niego. Poza tym dobre spotkanie. Większych zastrzeżeń mieć nie można. Jeżeli Burić będzie grał tak jak gra to mamy bramkarza :jupi:

 

Nie powiem, że odbijamy się w górę, bo do tego jeszcze daleko, ale jest coraz lepiej. Z Arką przyzwoicie zagrali, dzisiaj już dobrze.

 

Około 70 minuty zabrakło zmian, bo widać było, że nas zamknęli. Poza tym faul Możdżenia z 70 minut to klasa światowa :keke:

 

Przejrzałem sobie temat na forum Wisły. Dawno się tak nie uśmiałem. W sumie to, albo się wszyscy spinają, albo nie wiem co. Wpierw, że "pyrki, amica, pyrrusy, k., ch." przegrają, że Wisła rozjedzie w pył. Później sędzia - ch. , dostał kuchenkę. Następnie Skorża zły, bo nie potrafi wygrać z Lechem.

Odnośnik do komentarza

Chcesz utożsamiać dzieci na forach ze wszystkimi kibicami Wisły?? A Ty utożsamiasz się (i swoje poglądy) ze wszystkimi fanami Lecha?

 

Podejrzawam (choć statystyk nie prowadzę), że liczba idiotów przypadających średnio na 100 kibiców danej drużyny jest bardzo podobna w każdym mieście. Ja rozumiem radość po wygranym meczu, ale mogłeś już te teksty sobie odpuścić.

 

Edyta mówi, że moje słowa są kierowane do Buffu, niestety ktoś mnie ubiegł w czasie gdy pisałem ;)

Odnośnik do komentarza

ponoć jest się tak dobrym jak w ostatnim meczu, więc ;]

 

Tak się pocieszajcie ;-)

a tak poważnie: cieszę się, że Zieliński dostał pełne zaufanie od zarządu co, najmniej do końca rundy, drużyna chyba odbiła się od dołka, może powalczymy o ciut lepsze miejsce niż dotychczas zajmowane

w Gdyni już było widać lekką poprawę, błysnął talent Buricia (to może być bramkarz na wiele lat, choćby z racji wieku), a dziś wyszli na boisku z prawdziwym zaangażowaniem (kilka dogodnych sytuacji w ~15 min, później już bardziej wyrównanie)

trochę u Zielińskiego irytują mnie smudowe zmiany, ale brawo dla niego za wystawienie Możdzenia, który pokazał się z bardzo dobrej strony

Odnośnik do komentarza

Ale ja się właśnie nie spinam i nie mam kompleksu, nie czuje potrzeby czytania innych forów np. Lecha po Waszych porażkach, to Ty (Buffu, nie Icon) zacząłeś.

 

Anyway, żeby Icona nie denerwować, to napiszę coś o meczu - z mojej perspektywy bardzo dobrze wyglądali Gancarczyk i Buric u Was, natomiast ten mecz chyba (mam nadzieję!) był ostatnim w którym Kirm dostał szansę na kredyt, ponieważ po raz kolejny nie istniał dzisiaj. Brałem remis przed meczem w ciemno, jest porażka, ale przewaga na tyle wysoka, że można spokojnie się przygotować i spiąć na następne ważne mecze za niecały miesiąc z Legią i Cracovią. Natomiast czuje, że ten mecz to nie jest zapowiedź powrotu Lecha i już za tydzień będzie problem, zwłaszcza że chyba jedziecie do Lechii :-k

Odnośnik do komentarza

MoM meczu imo Buric. Cwielong po raz kolejny pokazal, ze jest dupa nie napastnik. W sytuacji ktorej byl nie strzela sie po krotkim rogu. Podobala mi sie gra Brozka i agresja Lewandowskiego, chociaz z tym wyskakiwaniem do Marcelo to mogl sie opanowac. Mam nadzieje, ze ten mecz to powrot Poznanskiej Lokomotywy na wlasciwe tory i koniec ery Wilka w Lechu :jupi: Faul Mozdzenia klasa swiatowa, chlopak zapasy trenowal wczesniej? ;) Dobry jest.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że faul Wojtkowiaka był jednak i karnego mógł sędzia dać, drugi błąd obrońcy w 80 minucie minął się z piłką ale dobrze wybronił Burić. Ładna asysta Stilicia, blisko siebie byli dwaj obrońcy a on zmieścił tą piłkę górą, źle ustawiony Pawełek też chyba pomógł Lewandowskiemu. W 81 Stilić zawalił sprawę, z takiej akcji musiało być dogranie do napastnika a on doholował piłkę do szesnastki i strzelił w nogi obrony :/ Faulu Możdzenia nie widziałem, co takiego zrobił?

Odnośnik do komentarza

Możdżeń uwiesił się na Diazie i nie dał się zrzucić przez chwilę.

 

Faul z 35 minucie - mógł podyktować, ale nie musiał.

Skoro mógł to i musiał. To nie był faul w srodkowej strefie boiska, to było zepchniecie Małeckiego przy próbie wyjscia sam na sam. Borski jest sędzią miedzynarodowym i takie rzeczy nie powinny mu sie przytrafiac.

Odnośnik do komentarza

Gratuluje Lechowi trzech punktów i w końcu dobrej gry. Mecz ogólnie był na remis, wiele sytuacji z obu stron, a najlepsi na boisku byli bramkarze. Co do karnego to był on ewidentny, ogólnie sędzia jak to często u nas bywa był najsłabszy na boisku, wtedy kiedy chłopaki walczyli fair przerywał a jak Wojtkowiak rzucał Małeckim po polu karnym czy Diaz o mało nie urwał nogi Lewandowskiemu to niby wszystko było ok :|

Odnośnik do komentarza

Możdżeń uwiesił się na Diazie i nie dał się zrzucić przez chwilę.

 

Faul z 35 minucie - mógł podyktować, ale nie musiał.

Skoro mógł to i musiał.

 

:keke:

 

Faul Marcelo na Lewandowskim w pierwszej połowie. Ok. 20 minuty. W polu karny na dodatek.

 

Nie podyktował, ale pretensji nie mam. W kwestii niepodyktowanych karnych było 1-1. Pretensje możecie mieć tylko do siebie.

 

Obie strony miały kilka sytuacji. Wisła - Małecki x2, Brożek. To były setki. Lech też miał kilka sytuacji - jedną wykorzystał i skończyło się 1:0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...