Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno zdecydowanie lepiej grał Stilic, nie tracił piłek, mądrze rozgrywał, nie to przeciwko dajmy na to Widzewowi, gdzie grał jak mucha w smole.

Dobrze wykonywał stałe fragmenty gry, ale przeciągał akcje i zwlekał z ich rozegraniem, kiedy można było wypuścić kogoś w uliczkę.

 

Oby w rewanżu był chociaż remis ;)

 

Oby ;)

 

Zresztą nikt tutaj się nie cieszy. Nie siejemy przecież hurraoptymizmu.

Odnośnik do komentarza

Tak szczerze, to Lech strzelił gola po stałym fragmencie, czyli to co każdy gupi z Andory umie zrobić. Oczywiście SFG to jest podstawa, ale fajnie, jak ta podstawa ma jakieś dodatki. A takich w grze Lecha nie było widać. Zagrożenie "umiarkowane". Wyglądało to troszkę na "o fook, prowadzimy, MUUUUR!!!11"

No i się udało, dzięki poświęceniu defensorów a w końcówce dzięki szczęściu Burica ;)

Ale nie wiem czy następne 90 minut w takim stylu wypali w Poznaniu. Chyba, ze Manu znowu oszaleje i zapakuje bramę.

 

PS - Ameryki nie odkryję, ale powtórzę się z Livescore. Henriquez jest najlepszym lewym obrońcą w Lechu. Seweryn jak chce wrócić do składu, to niech ćwiczy i czyha na babole "Panamy". Mam nadzieje, ze podobne "doznania" ma Zieliński.

Odnośnik do komentarza

A ja widziałem w jednej akcji (koło 75min bodaj), gdzie chyba Bandrowski (b.dobry mecz) podał troszkę za bardzo w bok do Semira, a temu nie chciało się do niej ruszyć, widać było pretensje podającego...

 

Ogólnie średni mecz Lecha, ale rywal mocny, więc wynik cieszy.

Odnośnik do komentarza

Ten mecz to bardziej Cracovia przegrała niż Lech wygrał. Lech miał katastrofalną skuteczność w I połowie, jeżeli tak zagra z Dnipro to puchary w Polsce się skończą. Sytuacja w której całkiem niekryty Sacha strzelił koło bramki mocno obciąża obronę (w tym Henriqueza). Druga połowa lepsza, zwłaszcza celne uderzenia głową Rudnevsa są obiecujące. Katastrofalna nawierzchnia, cud że nikt się na niej nie połamał. Cracovia w obronie grała na poziomie IV ligi i dziwne że po 45 minutach było tylko 1:0.

Odnośnik do komentarza

Lech zagrał dzisiaj nieskutecznie, ale można mu to wybaczyć, bo kilka bramek zdobył. Szczególnie mam tu na myśli sytuację Stilicia, po kiksie Polczaka, akcję Rudnevsa po kiksie Polczaka i w drugiej połowie Rudnevs sam na sam był.

 

Mecz przegrała Cracovia, bo za bardzo po pierwszej połowie uwierzyła w swoje możliwości. Optymizmem napawa fakt, że Lech w tym sezonie nie stracił w żadnym meczu więcej, niż jednej bramki.

Odnośnik do komentarza

[...]Jednak zważywszy na naszą formę i osłabienia nawet cud tu może nie pomóc :/

hmm sam nie wiem jak się udało awansować po stylu jaki pokazali ze Sparta w 2 polowie 1 meczu i w 2 meczu i po meczu z Arka (0 celnych strzałów).

Nie wiem może trybiki musiało wejść w stój rytm? Widać, ze kilku zawodników powoli odzyskuje formę, ale np taki Kwivec od nastepnego meczu jak bedzie Peszko grał - idzie na ławę, bo dziś nie licząc "udało_się_nie_zabić_o_własne_nogi_Joela" najsłabszy na murawie.

Do składu wróci Peszko, Rudnevs, Bosy, Injac (dziś pauka za kartki). Niezłe Kiełb dziś i z Peszkiem będą na skrzydłach się wymieniać. Joel mam nadzieje ostatnie mecz w Lechu. Przy zdrowym Wichniarku i Rudnewsie powinien już nas nie meczyc swoja gra.

 

"Dumą Polski jesteśmy od lat" :muza:

Odnośnik do komentarza

Potencjalni przeciwnicy:

koszyk 1

 

Club Atlético de Madrid ESP 63,951 (obrońca trofeum)

Liverpool FC ENG 115,371

Sevilla FC ESP 108,951

FC Porto POR 76,659

Villarreal CF ESP 70,951

CSKA Moskwa RUS 66,758

PSV Eindhoven NED 66,309

Zienit Sankt Petersburg RUS 61,258

Juventus FC ITA 59,867

Sporting Clube de Portugal POR 57,659

VfB Stuttgart 1893 GER 52,841

AZ Alkmaar NED 48,309

 

Koszyk 2

 

Steaua Bukareszt ROU 47,898

Lille OSC FRA 46,748

Dynamo Kijów UKR 42,910

RSC Anderlecht BEL 42,580

TSV Bayer 04 Leverkusen GER 40,841

Paris Saint-Germain FC FRA 39,748

Club Brugge KV BEL 36,580

US Città di Palermo ITA 35,867

Getafe CF ESP 33,951

Beşiktaş JK TUR 33,890

Manchester City FC ENG 33,371

UC Sampdoria ITA 30,867

 

Koszyk 3

 

AC Sparta Praga CZE 27,395

AÉK Ateny GRE 25,979

Metalist Charków UKR 25,410

Lewski Sofia BUL 25,400

Rosenborg BK NOR 23,980

FC Salzburg AUT 19,915

CSKA Sofia BUL 15,400

Odense Boldklub DEN 14,970

SSC Napoli ITA 14,867

BV Borussia 1909 GER 14,841

NK Dinamo Zagrzeb CRO 14,466

BATE Borysów BLR 13,308

 

Koszyk 4

 

AS Áris Saloniki GRE 12,979

SK Rapid Wiedeń AUT 11,915

PAÓK Saloniki GRE 11,479

LECH POZNAŃ POL 11,008

Karpaty Lwów UKR 7,910

BSC Young Boys Berno SUI 7,675

FC Utrecht NED 7,309

KAA Gent BEL 6,580

Lausanne-Sports SUI 5,675

Sheriff Tiraspol MDA 5,458

Debreceni VSC HUN 5,350

HNK Hajduk Split CRO 3,466

 

Niestety 4 koszyk.

Może ktoś wie ile pkt bedziemy mieli za rok jakbysmy wszystko przegrali? Ile pkt trzeba bylo miec by w III i IV rundzie el LM być rozstawionym? No i rozstawionym w IV rundzie el LM?

Odnośnik do komentarza

Może ktoś wie ile pkt bedziemy mieli za rok jakbysmy wszystko przegrali? Ile pkt trzeba bylo miec by w III i IV rundzie el LM być rozstawionym? No i rozstawionym w IV rundzie el LM?

Na tę chwilę Lech będzie miał w sezonie 2011/2012 - 13.183 pkt. Czy to da lepsze rozstawienie okaże się jak skończy się sezon, bo dopiero wtedy będziemy wiedzieli ile rywale uciułali punktów. Poza tym najpierw trzeba się do tych pucharów zakwalifikować...

Odnośnik do komentarza

Grupa marzeń to moim zdaniem Sporting, Brugge i BATE :) 

 

Dwumecz z Dnipro nie był piękny, ale był zwycięski i to jest najważniejsze :) Dzisiaj podobał mi się Kiełb, który walczył i był naszym największym zagrożeniem, w pierwszej połowie całkiem dobrze grał Semir, słabiutko znowu Kriwiec, dobrze, że w fazie grupowej będzie grał już Rudnews, bo Czimbamba i Wichniarek niczego wielkiego nie pokazali, ten drugi przynajmniej walczył, Burić w bramce pewnie, kilka ważnych interwencji, Arboleda grał tak jak zawsze, niesamowicie walczył, kierował obroną i stwarzał zagrożenie przy stałych fragmentach gry, Ivan również dobrze, popełnił jeden spory błąd, ale z bramki dobrze wyszedł Jasmin i złapał piłkę, Henriquez znowu dobrze na OL :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie że weszli tylko zostało 5 magicznych dni żeby się jeszcze coś wzmocnić bo ciężko będzie ciułać punkciki ,według mnie trzeba pomoc wzmocnić bo defensywni pomocnicy są nie zbyt dobrzy a lech upiera się przy dwóch defensywnych no i ofensywny pomocnik kogoś dla stilica bo chyba wie że jest nie zagrożony i nie za bardzo mu się chce biegać

Odnośnik do komentarza

Może ktoś wie ile pkt bedziemy mieli za rok jakbysmy wszystko przegrali? Ile pkt trzeba bylo miec by w III i IV rundzie el LM być rozstawionym? No i rozstawionym w IV rundzie el LM?

W przyszłym sezonie będzie to na moje oko ten współczynnik wyniesie 13.183, jeśli wszystkie mecze będą to porażki. Krajowy to na razie 2.000 i teraz od niego idzie jedyne 20%, więc Lech za każdą wygraną będzie zdobył 2 pkt plus na koniec 20% rosnącego minimalnie krajowego (na bieżąco jest wliczany i teraz wynosi 0.400) ;). Myślę, że stać Lecha na jakąś wygraną i ewentualnie remis. Nie będzie gry typowo na dwumecz, więc w fazie grupowej zawsze można powalczyć. Nie ma określonych współczynników, aby być rozstawionym w III i IV rundzie el. do LM. W tym roku wyglądało to tak: aby być rozstawionym w III rundzie el. do LM lub w IV rundzie el. do LM współczynnik miał wynieść ~14.000. Aby być rozstawionym w IV rundzie el. do LM trzeba mieć współczynnik na poziomie minimum Sparty Pragi (27,395). Wystarczy spojrzeć na Kopenhagę - regularna gra w pucharach i nabite.

 

Osobiście wolę LE niż LM, bo szanse większe na punkty, a meczów tyle samo i łatwiej nabijać współczynnik ;) Debreczyn pograł w LM, zgarnął kasę, ale współczynnik ma dosyć niski.

 

To tyle od statystyka ;P

Odnośnik do komentarza

Tak btw. to Stiliciowi sie kiedykolwiek chcialo biegac? Bo ja nie pamietam takiego meczu :> Facet mial jedna udana runde i powinni go oddac wtedy do Celticu. Nieudany transfer i od tamtej pory rownia pochyla w dol. Lech nadal jest bez formy, ale gratki za awans. Moze w koncu pojda po rozum do glowy i przez te pare dni sprowadza kogos ciekawego :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...