Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Że przypomnę - Kamiński to środkowy obrońca.

 

A przy okazji:

 

Dramat na meczu Zagłębia Lubin z Lechem Poznań. Jeden z kibiców Miedziowych wypadł z trybuny i z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Zbigniew Gromek miał wg. informacji portalu lubin.pl zbyt entuzjastycznie zareagować na widok transparentu z okazji jego urodzin. "Rokson" to jeden z najwierniejszych fanów Miedziowych. Kilka dni temu skończył 71 lat.

 

- Nagle pochylił się i wypadł za burtę sektora C – donoszą świadkowie. - Wyglądało to dramatycznie

 

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32298,title,Dramat-w-Lubinie-Kibic-wypadl-z-trybuny,wid,11729073,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza

Powróce do troche starego tematu, a dokładnie Salcinovica, Ponoć chce go mistrz Norwegii ( Rosenborg ), a sam Salcinovic mówi że:

- W kontekście mojej osoby wymienia się takie kluby jak: Molde FK, IK Start, Valerengę Oslo czy nawet Rosenborg. Nie wiem jednak gdzie mnie wyśle Lech.

Hmm, może to się okaże dobry transfer lecha, albo kolejny zmarnowany talent w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Piłkarz Górnika Łęczna Prejuce Nakoulma ustalił warunki kontraktu z Jagiellonią Białystok - ustalił dziennik "Futbol News". O napastnika z Burkina Faso od dawna walczył też Lech Poznań.

 

Jeśli informacje gazety się potwierdzą, to w rundzie wiosennej Nakoulma zagra w Białymstoku, choć wydawało się, że ostatecznie trafi do Wielkopolski. Lech dwukrotnie przymierzał się do sprowadzenia tego piłkarza.

 

Przed sezonem Kolejorz oferował za niego ok. miliona złotych, ale działacze z Łęcznej odmówili. Kilkanaście dni temu poznaniacy dawali za piłkarza podobną kwotę, ale znów im się nie udało. Nieoficjalnie wiadomo, że górnicy żądają za Nakoulmę 1,5 mln zł. Rozmowy w sprawie transferu miały być kontynuowane.

 

Nakoulma w rundzie jesiennej zdobył dla Górnika tylko dwa gole, ale w Łęcznej i tak są z niego bardzo zadowoleni.

 

- Jest genialny - zachwalała niedawno na łamach "Gazety Wyborczej" rzeczniczka prasowa klubu Agnieszka Kwiatkowska. - Pracuję w klubie prawie dziesięć lat i tak dobrego zawodnika tu nie było. A poza tym to strasznie sympatyczny człowiek - dodawała.

 

To drugi sezon Nakoulmy w Łęcznej. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2011 roku.

 

wp.pl

 

Podlasie rośnie w siłę :jupi:. Jeśli faktycznie Nakoulma przejdzie do Jagi pozostaje wam zainteresować się Traore z Zagłębia Lubin :>.

Odnośnik do komentarza

Mówiono że celem Lecha będą zawodnicy z Bośni, a tu jednak z Polski, gdyż lech interesuje się następującymi zawodnikami: Kamil Glik (O - Piast Gliwice), Daniel Góra (N - Stal Mielec) , Rafał Grzyb (P - Polonia Bytom), Tomasz Jodłowiec (O - Polonia Warszawa), Mateusz Machaj (P - Tur Turek), Paweł Mroziński (O - Stal Mielec) , Piotr Mroziński (P - Stal Mielec) , Prejuce Nakoulma (N - Górnik Łęczna), Mateusz Podstolak (O - Stal Mielec) , Maciej Sadlok (O - Ruch Chorzów), Fenan Salčinović (O - Sandefjord Fotball) , Zbigniew Zakrzewski (N - FC Sion), Ivan Miličević (NK Osijek)

 

Widze że dużo z Stali Mielec, tak dobrze tam grają?

Słyszałem też że, lech sprzedaje Harisa Handzica do Warty Poznań, tylko że nie pamiętam gdzie :(.

Odnośnik do komentarza

Mateusz Machaj (P - Tur Turek)

 

Słyszałem też że, lech sprzedaje Harisa Handzica do Warty Poznań, tylko że nie pamiętam gdzie :(.

ciekawe zdanie.... ;)

Machaja kupujemy? :czarodziej:

 

Post miesiaca :)

 

A Fenan to co :>

 

Z tej grupy zainteresowani jesteśmy Sadlokiem, Glikiem i Zakim. Jodłowca w tym oknie nie kupimy, o czym już wcześniej pisałem - zmiana warty w Polonii oraz kntz Tomka blokuje rozmowy.

 

Słyszałem też że, lech sprzedaje Harisa Handzica do Warty Poznań, tylko że nie pamiętam gdzie :(.

 

Była plota o wypożyczeniu, ale bliżej do wypożyczeni do Bośnii o czym "Seta" już rozmawiał. O tym wszystkim już tutaj pisaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj lechita uległ nieszczęśliwemu wypadkowi – Marcin niefortunnie potknął się na schodach i upadając uderzył się w głowę. Doznał wstrząśnienia mózgu, pękła również jedna z kości czaszki. Na pewno nie zagra w ostatnich dwóch meczach w tym roku. Trudno powiedzieć w tej chwili jeszcze powiedzieć, czy będzie mógł normalnie przepracować okres przygotowawczy

 

OJP :doh!:

 

http://www.lechpoznan.pl/art,13130,powazny_uraz_kikuta.htm

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...