Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie karty będą potrzebne. Koszt wyrobienia to 15 zł. Bilet 25 zł, więc 40 zł będzie Was to kosztować. A my chodzimy na dół na II, a Qcz się boi :]

mam wrazenie ze mareq mowi o lidze wiec o cenie 25 mozna zapomniec ;) Jesli taka Jaga po 40 byla na II to Wisla po 60 bedzie pewnie ;) A i w dzien meczu moze biletow nie dostac, a gdzie karte wyrabiac...

boi? :D Panie to nie te lata juz ;) do kolta chodzilem jak na jedzenie mowiles papu ;)

 

Liga jest w niedziele, a PP w środę ; )

 

@Qcz: Ty już taki stary jak mówisz nie jesteś ; )

Odnośnik do komentarza

Mecz fatalny. Zagraliśmy źle w obronie, jeszcze gorzej w pomocy. O ataku trudno mi coś powiedzieć, bo mało kiedy piłka była w posiadaniu napastników Lecha. Zarówno Murawski, Injać, Bandrowski jak i Sztilić o dwa tempa wolniej od zawodników Górnika, który zasłużył na zwycięstwo. Punkt wymęczony i nie wiem jakim cudem zdobyty. Zero koncentracji, gry piłką z bądź co bądź ostatnim zespołem ligi. Nie wiem co się z nimi dzieje, bo gdyby to był jeden mecz, ale ta gra wygląda tak od początku roku. Peszko ożywił, ale nie możemy być uzależnieni od jednego zawodnika. Nie ma zmienników i będziemy taki zespołem grać dalej? Murawski zasługuje co najwyżej na wyjściową jedenastkę w ME z taką "formą", którą trudno forma nazywać. Wojtkowiak - fatalne ustawianie się, brak gry i życia, co zresztą odnosi się do całej drużyny.

 

Takie mecze jak ten decydują o mistrzostwie, a Lech dziś pokazał, że nie bardzo na nie zasługuje. Martwi mnie to szczerze mówiąc, bo graliśmy z Jagiellonią i Górnikiem, które drużynami wymagającymi nie są, a obydwa spotkania były dla nas bardzo trudne. Śmiejąc się można powiedzieć, że brakuje Piotrka. A ten punkt, choć bardzo cenny z perspektywy tej błazenady Lecha wcale mnie nie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Takie mecze jak ten decydują o mistrzostwie, a Lech dziś pokazał, że nie bardzo na nie zasługuje.

Tyle zespołów przed tą rundą miało grać o mistrza, a tu się okazuje że cała czołowa szóstka gra słabo, w porywach przeciętnie. Lech złapał zadyszkę, Legia nie ma pomysłu na grę, piłkarze Wisły nie trafiliby w pustą bramkę chyba nawet z odległości metra, a Polonia czy GKS grają taki piach, że nawet szkoda gadać. Tylko Śląsk w sumie coś tam gra.

 

Co do waszej gry dzisiaj, to nie rozumiem co się stało Murawskiemu, który od początku tej rundy gra beznadziejnie. Do tego Górnicy umiejętnie wyłączyli Stilicia i aż do wejścia Peszki nie było Lecha na boisku. A brak rezerwowych aż kłuje w oczy. W sumie trudno było uwierzyć, że gra lider z czerwoną latarnią.

Odnośnik do komentarza

Lech - piach, Wisla - piach, Legia - piach, Polonia - piach, Belchatow - piach to co ŁKS na mistrza? Bez przesady. Po prostu Smuda nie wyciaga wnioskow. Zawodnik gra zle ale mimo to go nie zdejmie. Zaryzykowal w poprzedniej kolejce z Cueto i sie oplacilo. Czasami go nie rozumiem, ale dalby szanse rezerwowym. Syndrom Kikuta? :_confused: No chyba, ze Handzic, Golik itd na treningach sprawuja sie gorzej niz Murawski, Injac itp to dramat na calego.

 

Edyta mowi *Turina wroc* :P

Odnośnik do komentarza
Najbardziej denerwował mnie Kazimierz Węgrzyn który jakby mógł to sam by wyszedł i strzelał gole dla Górnika. Tak nieobiektywnego komentarzu dawno nie słyszałem.

dokladnie! myslalem ze sam ten "obiektywizm" tylko widzialem :doh!:

 

Martwi mnie to szczerze mówiąc, bo graliśmy z Jagiellonią i Górnikiem, które drużynami wymagającymi nie są, a obydwa spotkania były dla nas bardzo trudne

no tak, ale z Jaga wygralismy, a Legia wtopila...wiec tragedii nie ma. Miejsce w tabeli nie zawsze swiadczy o tym ze druzyna ma sie polozyc bo wielki Lech przyjezdza. Gornik jeszcze nie raz odbierze punkty zespolom z czolowki...podobnie jak Belchatow, z ktorym wygralismy a Wisla zremisowala.

Bardzo sie tego meczu obawialem, bo Gornik wg mnie z tym skladem i gra zasluguje na 6-8 miejsce a nie 16.

Remis mimo wszystko wg mnie zasluzony, bo w 1 polowie 2 sytuacje byly a i w drugiej Peszko mogl dograc wczesniej. Gornik oprocz strzalu z 41m ile mial setek? Strzal/glowka (nie pamietam) w Kotora w srodek bramki i co wiecej?

Tak czy siak powiekszylismy przewage nad Legia i Polonia o 1pkt a oni jeszcze sie beda "meczyc" z Gornikiem i kto powiedzial ze wygraja. Gorszy mecz musial sie kiedys trafic. Teraz zjebka bedzie i trza miec nadzieje ze Arke pojedziemy :-)

 

 

Lech brawo za walkę do końca.

 

Trudno przypadek nazwać walką.

 

nie przesadzasz? po zmianie Peszki nasi mieli inicjatywe i 2-3 sytuacje...

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się to co Lech prezentuje od kilku spotkań. Nie wracam do Udinese, bo to inna kwestia, ale gra naszego środka pola wygląda kiepsko. Murawski nie gra nic kompletnie, a w każdym z spotkań występuje i gra całe 90 minut. Kłania się tu brak zmienników, którzy mogliby wejść i grę Lecha pociągnąć. Mamy 13-14 zawodników. Gramy 4-3-1-2 z aż 4 zawodnikami na środku pola, nie mając na ich pozycje żadnego zmiennika. Jeżeli, któryś zawodników właśnie ze środka pola schodzi to wejść może: Peszko (prawy pomocnik) Wilk (lewy pomocnik) i Cueto (lewy pomocnik). Jeżeli nie mamy zmienników to nie powinniśmy grać w takim ustawieniu. A co do meczu to Górnik miał przewagę w posiadaniu piłki, był bardziej żywy i aktywny, więc moim zdaniem moim, że Lech miał kilka okazji to Górnik panował nad przebiegiem meczu.

 

Zawodnicy wyglądają na zajechanych trochę okresem przygotowawczym. Brak świeżości i takiej radości z gry jaka miała miejsce na jesień. Tak wiem jest to tendencja zespołów Smudy, że właśnie kilka pierwszych spotkań na wiosnę zespół gra słabiej, ale mieliśmy dwa mecze w pucharach wcześniej, które nawet jeśli nam nie wychodzą, to ogrywają i powinniśmy w lidze grac już na pełnych obrotach. Z drugiej strony może to kwestia tego, że w okresie przygotowawczym nie zagraliśmy ani jednego spotkania w optymalnym składzie, choć z wyjazdowa z Udinese pierwsza połowa była mega dobra. No i do tego meczu się odniosłem, a miałem nie :] Może to kwestia nerwów i świadomości szansy przed jaką zespół stoi w tym momencie, a może to ambicjonalne podejście innych zespołów do nas nam utrudnia życie :P Fakt jest taki, że od trzech spotkań trafiliśmy w każdym tylko jedną bramkę. Mało jak na dwóch napastników. Mam nadzieję, że powrót Sławka ożywi grę, tylko znów - nie powinniśmy być uzależnieni zarówno od Sztilić'a jak i od Peszki.

Odnośnik do komentarza
Największym problemem Lecha jest w tej chwili zero opcji w ataku w razie kontuzji jednego z pary Lewandowski - Rengifo. Do tego tak naprawdę jeśli wyeliminować Stilicia, to Lech staje się jedynie średniakiem...

 

Właśnie. Wyeliminowanie Sztilić'a - ale przy braku Peszki i kiepskiej dyspozycji Murawskiego. Bez Lewandowskiego, bądź Rengifo tragedii imo nie będzie, choć zrobi się nieciekawie. Problemem jest słaba gra pomocników Lecha.

Odnośnik do komentarza

A wedlug mnie to ponikujecie. Lech dotychczas grał bardzo dobrą piłkę, wszyscy pisali, że jest poza zasięgiem, jeden gorszy mecz, już wszyscy widzą same problemy. Słaba gra pomocy - grają sami gracze ocierający się o kadrę, zdarzył się im słaby mecz, pewnie nawet nie ze względów fizycznych tylko z powodu braku odpowiedniej mobilizacji - każdemu życzę takich problemów.

Nie ma co się też zastanawiać, co by było/co będzie bez Lewandowskiego, Stilica, Regnifo, bo ci piłkarze są i nie ma powodu, żeby nagle wszyscy zniknęli. Nawet jeżeli odejdą, to za te pieniądze można ściągnąć po dwóch na ich pozycje. Trzeba tylko dobrze poszukać, bo talenty są nie tylko na Bałkanach, o czym scouting Lecha wydaje się nie pamiętać

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że ludzie z działu marketingu Lecha dali czadu dzisiaj:

 

16-03-2009 Lech Poznań podzieli się doświadczeniem z Manchesterem United i Herthą Berlin

Wiceprezes Arkadiusz Kasprzak będzie reprezentował Lecha Poznań podczas Międzynarodowej Konferencji Biznesu Piłkarskiego II Football Business Conference, która odbędzie się 2 kwietnia br. w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie. W wydarzeniu wezmą udział m.in. przedstawiciele Europejskiej Federacji Piłkarskiej (UEFA), Manchesteru United i Herthy Berlin. Podczas konferencji Arkadiusz Kasprzak przedstawi model rozwoju biznesowego Lecha Poznań jako przykład ekspansji klubów z Europy Wschodniej.

(...)

 

http://www.lechpoznan.pl/art,11500,lech_po...rtha_berlin.htm

 

Przedstawili to bardzo ekhm... specyficznie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...