Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca dzisiejszego spotkania nie dotrwał obrońca Lecha, Ivan Djurdjević. Po starciu z Tomaszem Sokołowskim lechita potrzebował pomocy masażystów. Jako, że co roku otrzymuje od kibiców tytuł "Piłkarza z charakterem" wrócił jeszcze na boisko, ale po kilku minutach musiał zostać zmieniony przez Jakuba Wilka - Wydaje się, że ma tylko stłuczony mięsień przywodziciela. Do następnego spotkania z Wisłą powinien już dojść do siebie - mówi fizjoterapeuta Lecha, Maciej Łopatka.

 

Sokołowski też zachował się jak idiota przy tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Rafał Murawski nie przyjedzie na rozpoczynające się w poniedziałek zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Irlandią Północną i San Marino.

Pomocnik Lecha Poznań ma skomplikowane złamanie małego palca u nogi i jego występ w obu meczach eliminacyjnych jest wykluczony.

 

W miejsce Murawskiego, Leo Beenhakker powołał jego klubowego kolegę Tomasza Bandrowskiego.

 

Wcześniej w miejsce kontuzjowanych Pawła Brożka i Marcina Komorowskiego Holender powołał Łukasza Sosina i Jakuba Wilka

za onetem...

ostatnio nie gral super...ale kto gral? Na Wisle pewnie nie wykuruje sie...

Odnośnik do komentarza
:jupi:

 

Może przerwa mu dobrze zrobi. A i wyjazd na reprezentacja by nie pomógł, więc ja się cieszę : ]

hmm zlamany palec to nie jest "fajna rzecz" by sie z niej cieszyc. Nie bedzie mogl pewnie z 2-3 tyg trenowac...tak wiec nie wiem czy to "dobrze mu zrobi".

Odnośnik do komentarza

Nie ja się z samej kontuzji nie cieszę, ale przerwa w grze i Lechowi dobrze zrobi, który od Murawskiego w środku pola jest uzależniony oraz samemu Rafałowi, który formy to raczej nie ma. Przy okazji ominie go zgrupowanie reprezentacji, po którym większość Lechitów wraca kompletnie bez formy.

Odnośnik do komentarza
Gdybym chciał być złośliwy, spadek formy Kolejorza w ostatnich meczach zrzuciłbym na Krzysztofa Kotorowskiego. W końcu odkąd powrócił do bramki Lecha, nasi piłkarze strzelili raptem dwa gole, a w lidze wywalczyli wszystkiego dwa punkty, oba w meczach, które teoretycznie powinni byli wygrać w krótkich abcugach. Tyle że byłoby to z mojej strony nadmiernym zawierzeniem statystyce, jak i poszukiwaniem za wszelką cenę kozła ofiarnego. A przecież Kotor to jedynie 1/11 zespołu, który zremisował dzisiaj bezbramkowo z Arką.

 

http://www.sportowawielkopolska.pl/news/re...kolejorza,.html?

 

Ciąg dalszy na Pyrze :P.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że może było to już poruszane, ale mam pytanie odnośnie kupna biletów na mecz z Wisłą Kraków w lidze 4 kwietnia. Jeżeli mój znajomy ma kartę kibica Wiara Lecha, to może kupić w sprzedaży zamkniętej, prawda? A może on zakupić dwa bilety pokazując ksero mojego dowodu osobistego? Wtedy nie miał bym problemów z biletem na Wisłę i kupilibyśmy te bilety już w najbliższy wtorek, bo będę w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza

To jeżeli żadne z nich - ani Golik, ani Murawski nie wyzdrowieją na Wisłę, przypuszczam wyjdziemy z Wilkiem na środku pomocy, który będzie schodził na lewą stronę.

 

 

 

^

| Sztilić

| Wilk - Injać - Bandrowski

 

Coś takiego. Strzałka to wejścia Wilka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...